track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Prezervatif / Kondom Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Prezervatif / Kondom markası:

En Çok İncelenen Prezervatif / Kondom Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Prezervatif / Kondom Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 389 Prezervatif / Kondom modeli içerisinde en ucuz Prezervatif / Kondom fiyatı 3.99 TL iken, en yüksek Prezervatif / Kondom fiyatı 249.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Prezervatif / Kondom fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Prezervatif / Kondom fiyatı ise 34.76 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Prezervatif / Kondom Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Prezervatif

Cinsel ilişki sırasında bulaşıcı hastalıklardan korunmak ve doğum kontrolü yapabilmek için çeşitli ürünler kullanılır. Kondom, erkeklerin kullandığı korunma ürünlerinden biridir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmayı sağlayan ürünler, esnek ve plastik kılıf formundadır. Tek kullanımlık olarak üretilen kondom aynı zamanda prezervatif olarak bilinir. Güvenli bir ilişki deneyimi sunan ürünler farklı markalarda üretilir. Uzun yıllardır kullanılan ürünler, zaman içinde farklı türlerde üretilmeye başladı. Renk ve doku olarak kullanıcılara farklı alternatifler sunan markaların zengin bir ürün yelpazesi sunar. Farklı boy ve dokularda üretilen ürünlerin özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. Prezervatifler özellikle bel soğukluğu ve AİDS gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmayı sağlar. Aynı zamanda bu ürünlerle hamilelik risklerini azaltabilirsiniz. Genellikle çoklu paketlerde satılan ürünlerin paket içerikleri marka özelliklerine göre değişiklik gösterir. 10’lu ve 20’li olarak paketlenen ürünler, uygun fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Uygun fiyatları bütçeleri sarsmayan alternatifler sunan markalar, kaliteli ürünlerini kullanıcılarını memnun eder.

Prezervatif Çeşitleri

Sağlıklı ve güvenli bir cinsel ilişki deneyimi için çeşitli cinsel sağlık ürünleri kullanılır. Bu ürünler cinsel yollardan bulaşan hastalıklardan korunmayı ve istenmeyen gebelik için önemlidir. Kullanımı en yaygın ürünler arasında kondom çeşitleri yer alır. Prezervatif olarak da bilinen ürünler, farklı markalar tarafından üretilir. Boy ve doku seçeneklerinde çeşitlilik sağlayan ürünler, çoklu paketlerde satışa sunulur. Markaların oluşturduğu paketlerin ürün sayıları değişiklik gösterir. Kondom üretimi yapan markalar farklı zevklere hitap eden seçenekler sunar. Farklı doku ve renk seçeneklerine sahip alternatifler sunan markalar, kaliteli malzeme özellikleri ile kullanıcılarını memnun eder. Prezervatif türleri kullanıcılarına farklı alternatifler sunar. Ürünlerin dokularına ve boylarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Lateks malzemelerden üretilen ürünlerin formları genel olarak birbirine benzer. Ancak marka ve model özelliklerine göre ürün tasarımlarına çeşitli eklemeler yapılabilir. Prezervatif tırtıklı, geciktiricili ve ince özellikleriyle farklı kullanıcılara hitap eder. Tasarım özellikleri ile kullanıcılara farklı deneyim sunan ürünler, kaliteli lateks malzemelerden üretilir. Esnek yapısıyla konforlu bir kullanım deneyimi sunan kondom çeşitleri yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Farklı boylarda üretilen kondom çeşitlerinde standart ölçüler kullanılır. Prezervatif geciktiricili etkili ürünlerin içeriğinde çeşitli kimyasal maddeler bulunur. Sağlığa zararı olmayan bu maddeler cinsel organını uyarılmasını önler. Sağlık ve güvenli bir cinsel ilişki deneyimi sunan ürünler, her iki tarafı korur. Cilt ile direkt temas eden kondomların sağlıklı ve hijyenik olması kullanıcıların güvenliği için önemlidir. Her cilt tipi farklı olduğu için uygun kondom seçimi yaparken ürün özelliklerini ve üretilen malzeme çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Genellikle kauçuk malzemesi kullanılan ürün içeriklerinde poliizopren ve poliüretan yer alır. Üretimde kullanılan malzeme ürünlerinin kalitesi kullanıcıların risklerden korunma oranını arttırır. Prezervatif üretimi yapan markalar kullanıcılara farklı malzemelerden yapılan ürünler sunar. Boy ve doku dışında kondomlarda çeşitli kimyasal malzemeler bulunur. Bu ürünlerde kullanılan maddeler geciktirme etkisi sağlar. Farklı markalarda benzer özelliklere sahip kondom türlerini bulabilirsiniz. Ürün özelliklerine 10’lu ve 20’li paketlenen ürünler çoklu halde satılır. Kaliteli malzeme özellikleriyle etkili bir koruma sağlayan markalar, kendi has kondom türlerini kullanıcıların tercihine sunar.  

Prezervatif Fiyatları

Cinsel sağlık ürünleri, sağlıklı ve güvenli bir ilişki deneyimi sunmak için üretilir. Bu ürünler ilişki sırasında hastalıklardan korunmayı sağlar. Aynı zamanda doğum kontrolü için ürünler kullanılabilir. Kondom diğer adıyla prezervatif çeşitleri, en sık kullanılan cinsel sağlık ürünleri arasında yer alır. Farklı boy ve dokularda üretilen ürünler, her bütçeye hitap eden fiyat skalasına sahiptir. Prezervatif fiyatları marka ve model özelliklerine belirlenir. Ayrıca, çoklu halde satılan kondomların paket içinde yer alan sayısı satış fiyatlarını etkileyen durumlar arasında yer alır. Her bütçeye hitap eden prezervatif çeşitleri, zengin seçenekleriyle farklı kullanıcıların beklentisini karşılar. Uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmayan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Yüzlerce farklı marka ve türdeki prezervatif çeşitlerini incelemek için Cimri.com sayfasını kullanabilirsiniz. Tek tıkla ürün görsellerini inceleyebilir çeşitlerin özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerinden yararlanarak aradığınız özelliklere sahip kondom türlerine tek tıkla listeleyebilirsiniz. 

Prezervatif Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak ve hamileliği önlemek için kondomlar kullanılır. Farklı markaların ürün çeşitleri arasında yer alan kondom türlerini satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek sizlere fayda sağlayabilir. Kondom yada prezervatif modelleri kullanıcılara farklı özellikler sunar. Geciktirici etki, tırtıklı ve ince dokulu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Güvenli ve sağlıklı bir kullanım deneyimi için kaliteli malzemelerden üretilen kondomları tercih edebilirsiniz. Yırtılmalara karşı dayanıklı olan bu ürünler kullanım sırasında kullanıcılarını memnun eder. Prezervatif türleri farklı boylarda üretilir. Esnek yapıya sahip bu ürünlerin ölçülerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Uyumsuz ölçülere sahip kondom çeşitleri etkili bir koruma sağlamaz. Bu yüzden ürün seçimi yaparken ölçüleri ve malzeme kalitesini inceleyebilirsiniz. Üretici markaların tavsiye ettiği kullanım koşullarına uyum sağlayarak etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. Çoklu paketlerde satılan ürünler arasından bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.  Genellikle 10’lu, 12’li ve 20’li paketleri inceleyerek zevkinize göre tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery