track source
track source

Pompa

Pompa Fiyatları

2786 Ürün gösteriliyor.
Pompa fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pompa modelleri ve Pompa fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pompa kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Dalgıç Pompası, Bahçe Pompası, Yağ Pompası, Motopomp, Pompa Aksesuarı. 2786 adet Pompa fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pompa

Suyu belirli basınç ile farklı bir noktaya taşımak için su pompalarından yararlanılır. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan yüksek basınçlı su motoru geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürünler ile depo ya da belirli bir alanda biriken su, tahliye edilebilir. Basınç ile hareket ettirilen su, boru ya da kanallara bu cihazlar ile verilir. Çekin gücü ile çalışan ve suyun belirli bir basınçta tahliye edilmesini sağlayan elektromanyetik dalgıç pompası bir diğer ürün olarak ön plana çıkar. Bu ürünler doğrudan su tesisatı ile birlikte çalıştığı gibi, tek başına da işlevini yerine getirir. Günümüzde Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde su pompaları kullanılır. Havuz suyunun tahliyesi ya da sel baskınlarında su pompalarından faydalanılır. Bu sayede belirli bir alanda yer alan su kolay bir şekilde farklı bir ortama taşınır. Su pompaları elektrikle ya da benzinle çalışır. Genellikle kullanım alanına göre su pompası modelleri üretilir. Su pompasının üretim aşamasında kullanıcıların istek ve talepleri göz önünde bulundurulur.

Pompa Modelleri

Modern fabrikalarda üretilip hızlı bir şekilde tüketiciye ulaşan su pompaları, kullanıcılara birçok kolaylık sağlar. Bu ürünler arasında yer alan elektrikli su motoru en çok tercih edilen cihazlardan biridir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünlerde genellikle parçalar yer alır. Elektrikli su pompalarının çıkış ve bağlantı noktaları su boruları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Aynı şekilde ürün üzerinde yer alan vana ya da butonlar cihazın kolay kullanılmasını sağlar. Bir diğer su pompası modellerinden biri olan dalgıç pompası ise ekstra bakım gerektirmeden direkt kullanıma hazırdır. Sulama sistemlerinde en çok tercih edilen ürünler arasında olan dalgıç pompaları, bağ ve bahçe işlerinde kullanılabilir. Merkezi su sisteminden kaynak olarak alınan farklı miktardaki su, bahçelere iletilerek sulama işlemi yapılabilir. Aynı zamanda süs havuzlarının dolması ya da fıskiyeler için de dalgıç pompasından yararlanılır. Belirli bir alandaki suyun temizlenmesi için ise kirli su pompası kullanılır. Suyu çeşitli filtrelerden geçirerek temizleyen ya da belirli bir alandaki suyu boşaltarak temiz suyun dolmasını sağlayan bu ürünler pratik olarak işlevini yerine getirir. Genel olarak su pompaları evde, iş yerlerinde, kapalı ve açık alanlarda kullanılabilir. Yaz aylarında yağmur suyunun yetersiz olduğu bahçelerde su pompaları en çok kullanılan cihazlar olarak öne çıkar. Yapısı itibari ile ergonomik boyutlarda olan su pompaları istenilen yere götürülebilir. Su pompaları yakıt türüne göre farklı motorlara sahiptir. Suyu çekiş gücü motorun kapasitesine bağlıdır ve genellikle su pompalarında yüksek basınç sistemi kullanılır. Havuz ya da su depolarının dolum işlemlerinde su pompaları sabit bir yerde durarak çalışabilir. Ayrıca bu ürünlerin baz modelleri tekerleklidir ve hareket ettirilebilir. Su pompası modellerinde bazı ürünlerin bakımı için yağ gerekebilir. Pratik olarak yağ dolum işlemi sayesinde pompa içindeki metal parçalar daha iyi hareket eder ve verimlilik artar. Su pompaları fazla gürültü çıkarmaz ve çevre ile uyumludur. Ortalama bir havuz su pompaları sayesinde dakikalar içinde dolabilir. Aynı şekilde su tahliyeleri su borularının pompalara bağlanması ile yapılabilir.

Pompa Fiyatları

Birbirinden farklı tasarıma sahip su pompası modelleri genel olarak ucuz ve ekonomiktir. Su pompaları her bütçeye hitap eder ve markaya göre farklı fiyatlara sahiptir. Bazı su pompaları suyu hem farklı bir noktaya iletir hem de devrini gerçekleştirir. Devirdaim motoru suyu sürekli hareket halinde tutarak temiz kalmasını sağlar. Bu sayede süs havuzlarındaki su sürekli akar halde bulunur. Su pompası fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri pompanın motor gücüdür. Aynı zamanda ürünlerde tek ya da çift motor bulunabilir. Tek motorlu ya da çift motorlu su pompalarının fiyat aralığı aynı değildir. Su pompalarından biri olan hidrofor pompa şebeke suyunun olmadığı yerlerde kullanılabilir. Güçlü bir motora sahip olan bu ürünler, metal malzemelerden elde edilmiştir. Su pompalarının fiyatlarında bağlantı ve çıkış noktaları, belirleyici bir unsurdur. Boyutları itibari ile su pompası modelleri farklı ağırlıklara sahiptir. Siz de cimri.com sayesinde en ucuz pompalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pompa Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bahçe sulamak, havuz doldurmak ya da su tahliyesi yapmak için istediğiniz su pompası modellerinden faydalanabilirsiniz. Kullanım alanını belirleyerek size en uygun su pompası modelini seçebilirsiniz. Eğer yakıt olarak benzinli bir su pompası arıyorsanız benzinli su motorunu tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde seçim yaparken yakıt deposu kapasitesini göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer bahçe sulamak ve şebeke suyunu kanallar aracılığı ile uzak bir noktaya taşımak istiyorsanız bahçe pompasından yararlanabilirsiniz. Tarım arazilerinde ya da hobi bahçelerinde bahçe pompalarını kullanabilir ve sabit bir yerde çalıştırabilirsiniz. Su pompaları ile belirli bir noktada biriken suyu hızlı bir şekilde tahliye edebilirsiniz. Benzinli su motoru dışında elektrikli su motorlarını da tercih edebilir ve bu ürünleri elektriğin olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Ekstra bir bakım gerektirmeyen su motorları size masraf çıkarmaz. Bu sayede cihazı tasarruf ederek uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Pompa seçimi yaparken kararsız kalabilirsiniz. Bu noktada sayfamızda yer alan pompa ile ilgili yapılan yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery