track source
track source

Yağ Pompası

Yağ Pompası Fiyatları

146 Ürün gösteriliyor.
Yağ Pompası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yağ Pompası modelleri ve Yağ Pompası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yağ Pompası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: İzeltaş, Ceta Form, Beta Tools, Troy, Leo. 146 adet Yağ Pompası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yağ Pompası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yağ Pompası markası:

En Çok İncelenen Yağ Pompası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yağ Pompası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 146 Yağ Pompası modeli içerisinde en ucuz Yağ Pompası fiyatı 9.37 TL iken, en yüksek Yağ Pompası fiyatı 34833.65 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yağ Pompası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Yağ Pompası fiyatı ise 290.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yağ Pompası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yağ Pompası

Makinelerin normal bir şekilde işlevini yerine getirebilmesi için makine yağı gerekir. Günümüzde farklı markaların üretmiş olduğu yağ pompalarına büyük bir talep vardır. Mekanik parçaların yağlanmasını sağlayan gres pompası en çok tercih edilen yağ pompaları arasındadır. Bu ürünler insan gücü ile çalışarak makine parçalarının farklı bölümlerinde kullanılabilir. Bir diğer ürün olan plastik yağdanlık ise daha sade ve klasik yöntemler ile üretilir. Kullanım alanı geniş olan bu pompaların üretim aşamasında makinelerin tasarımı göz önünde bulundurulur. İnce ya da kalın bir uca sahip olan yağ pompaları, makinelerin dişlilerinde ya da çarklarında kullanılır. Özellikle motorların daha yüksek performansta çalışması için yağ pompaları önemli bir misyon üstlenir. Bu ürünlerin kimyasal yapısı metallerin daha rahat hareket ettirilmesini sağlar. Böylelikle herhangi bir motor gücü ile çalışan eşyada yağ pompaları kullanılarak performans kayıpları önlenir. Yağ pompaları akışkan yapıdaki makine yağları ya da katı halde bulunan gres yağların pratik olarak kullanılmasını sağlar. Yağ pompasının kullanım alanı geniş olup, genellikle metal malzemeler ile üretilir.

Yağ Pompası Modelleri

Metal aletlerin yapısını koruyan yağ pompaları, kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Bazı motor üzerindeki parçalar zamanla paslanıp aşınmaya uğrar. Bu durumun yaşanmaması için yağ pompalarından yararlanılır. Böylelikle metal parçalar yağlanarak hareket gücünü yeniden kazanır. Motor yağı vakum pompası, makinelerin üzerinde kullanılan yağ pompası modellerinden biridir. Genellikle otomobil sektöründe bu ürünlerden faydalanılarak araç motorlarının yağlanması sağlanır. Motor yağı vakum pompalarında farklı uzunluktaki hortum içinden geçen yağ, direkt metal parçalara aktarılır. Pratik ve basit bir şekilde kullanılan bu ürünler aküye bağlanarak çalıştırılabilir. Farklı markaların tasarladığı motor yağı vakum pompalarında emme probu bulunur. Bir diğer yağ pompası modellerinden biri olan alüminyum varil pompası ise doğrudan varillerin üzerine monte edilerek kullanılabilir. Bu tür yağ pompaları varil içinde yer alan yağın dışarıya aktarılmasında önemli bir işleve sahiptir. Aynı zamanda dizel yağların ya da farklı yağ çeşitlerinin tahliyesinde bu ürünlerden yararlanılır. Hafif olan bu ürünler, istenilen yere kolay bir şekilde taşınabilir. Yağ pompaları genel olarak sağlam malzemelerden üretilir ve dayanıklı ürünlerdir. Daha ağır ve sert malzemelerden üretilen mazot pompası genellikle otomobillerde kullanılır. Bu ürünler tamamen metal malzemelerden üretildiği gibi, yapı olarak diğer pompalara göre ağırdır. Yakıt depolarında yer alan yakıtı motora aktaran mazot pompaları, aracın çalışmasını sağlar. Belirli bir basınç gücünde çalışan bu pompalar, sökülüp takılabilir. Genel olarak yağ pompaları kullanılan alana göre farklı işlevlere sahiptir. En küçük bir motor ya da metal düzenek parçasından çok daha büyük motor veya makine parçalarına kadar tüm mekanik ürünlerde bu ürünler kullanılabilir. Yağ pompalarının kullanım kontrolü basit bir şekilde sağlanır. Bu ürünler genellikle ekstra bakım gerektirmez ve uygun koşullarda muhafaza edilebilir. Bazı yağ pompaları ergonomic olması sebebi ile alet çantalarına sığabilir. Böylece ürünler istenilen yere taşınıp farklı yerlerde kullanılabilir. Yağ pompaları bisiklet, dikiş makinesi, olta makinesi, araç motorları ve diğer makineye sahip eşyalar üzerinde uygulanabilir. Ayrıca elle çalışan ve kendi yağ depose bulunan ürünler de mevcuttur. Bu tür yağ pompaları basit bir düzeneğe sahiptir ve kolay kullanılır.

Yağ Pompası Fiyatları

Herhangi bir makine ya da gres yağını motora veya metal parçalara aktarmak için kullanılan yağ pompaları genel olarak her bütçeye hitap eder. Bu ürünlerin fiyatı yağ pompasının modeline göre değişir. Ucuz ve ekonomik olan bu ürünler yağ iletme kapasitelerine göre farklı fiyatlara ayrılırlar. Spiral yağdanlık ile diğer tasarıma sahip yağ pompaları arasında fiyat farkı vardır. Daha hafif ve alüminyum parçalardan üretilen yağ pompalarının fiyatı metalden üretilen pompalara göre farklı olabilir. Metal yağdanlık belirli bir hacme sahiptir. İnsan gücü ile kullanılabilen bu ürünler ekstra yakıt harcamaz. Böylelikle kullanıcı bu ürünlerden tasarruf yapmış olur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bor madeni her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Boryağ pompası ile sıvı yada katı yağlar istenilen yere aktarılabilir. Güçlü yapısı ile dikkat çeken bu ürünler fiyat performans olarak yüksek verimliliğe sahiptir. Yağ pompaları en yakıt satış noktalarından satın alınabilir ve internet üzerinden sipariş edilebilir. Aynı zamanda bu ürünler uygun koşullarda muhafaza edilip saklanabilir.

Yağ Pompası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Makine motorlarını güvenli bir şekilde yağlamak için yağ pompalarını kullanabilirsiniz. Bu ürünler ile metal parçaları yağlayarak daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Eğer gres yağını makinelerde kullanmak istiyorsanız el tipi gres pompasını tercih edebilirsiniz. Kendi yağ deposu bulunan bu pompaları, istediğiniz mekanik parça üzerinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. El tipi gres pompası, farklı uzunlukta ve hacme sahiptir. Markadan markaya değişik tasarımlara sahip olan bu ürünler, hava almaz ve su geçirmez. Böylelikle ürün içinde bulunan yağı daha kolay muhafaza edebilirsiniz. Eğer herhangi bir varil ya da büyük su deposu gibi yerlerden sıvı tahliyesi yapacaksanız sıvı aktarma pompasını kullanabilirsiniz. Yağ pompalarını satın aldıktan sonra doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünleri hafif olduğu için çantanızda kolay bir şekilde taşıyabilir ve seyahatlerinizde yanınızda götürebilirsiniz. Yağ pompalarını internet üzerinden günün 24 saati sipariş vererek temin edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan yağ pompaları ile ilgili yorumları inceleyip değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery