Bahçe Pompası

Bahçe Pompası Fiyatları

1252 Ürün gösteriliyor.
Bahçe Pompası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bahçe Pompası modelleri ve Bahçe Pompası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bahçe Pompası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Einhell, Hyundai, Bestway, Leo. 1252 adet Bahçe Pompası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bahçe Pompası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bahçe Pompası markası:

En Çok İncelenen Bahçe Pompası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bahçe Pompası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1252 Bahçe Pompası modeli içerisinde en ucuz Bahçe Pompası fiyatı 13.0 TL iken, en yüksek Bahçe Pompası fiyatı 120178.58 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bahçe Pompası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bahçe Pompası fiyatı ise 721.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Etna T1 EPH C/12 Hidrofor
Etna T1 EPH C/12 Hidrofor
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bahçe Pompası

Farklı ihtiyaçlarda kullanabileceğiniz bahçe pompası çeşitleri modern tasarımları ile işinizi kolaylaştırır. Kolay kullanım imkanı sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Pompalar, dış mekan bakımında kullanılan önemli ekipmanlardandır. İçerisine koyacağınız su ya da ilaç sayesinde bahçenize bakım yapabilirsiniz. Bahçe pompaları farklı marka ve modellerde üretilir. Bu pompalar evlerin bahçesinde, ofis bahçelerinde ya da tüm dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir. Pompa seçiminde ürünün ilacı ya da suyu tam püskürtebilmesi oldukça elzemdir. Bahçe pompası ile ilaçlama yaptığınız zaman, ilaçtan da tasarruf yapmış olursunuz. Bahçe pompaları hem suyu hem de ilacı tasarruf ederek kullanmanıza olanak sağlar. Pompadan alınacak performans pompa türlerine göre de değişiklik gösterebilir. Kazandırdığı tasarruf sayesinde kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeker. Bahçe pompası modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun büyüklükteki pompayı seçebilirsiniz. Pompaların performansları özelliklerine göre de değişiklik sağlayabilir. Bahçe pompası kullanarak bahçelerinizde güzellikler yaratabilirsiniz. Özellikle sıcak yaz aylarında oldukça önemli olan su pompaları ile bahçenizin ihtiyacı olan suyu geri kazandırabilirsiniz. 

Bahçe Pompası Modelleri

Bahçelerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan pompaların günümüzde tercih edebileceğiniz pek çok model ve özellik alternatifi vardır. En iyi ve ihtiyacınız olan bahçe pompası modellerinden birini seçebilmek için genel olarak pompa modelleri hakkında bilgi sahibi olmak faydalı olur. Uzun ömürlü ve tasarruf sağlayan bahçe pompası modelleri arasından siz de ihtiyacınıza en uygun olacak ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün tercihinde bulunmadan önce pompanın kalitesine göre dikkat ederek ürün seçmek daha faydalı olacaktır. Pompanın püskürtme ve su ya da ilaç kapasitesi dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biridir. Pompa modelleri, farklı markaların farklı modellerine göre değişik fiyatlarda piyasada bulunur. Bu modellerden biri olan bahçe ilaç pompası ise litresine ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. İlaç pompaları genellikle temizleme maddelerinin ya da zirai ya da zararlı ilaçlama işlemlerinde kullanılır. İçerisine sıvı konulduktan sonra üst kısmında bulunan tutamaç ile yukarı aşağı hareket ettirilir. Bu sayede hava basıncı ile ilaçlama işlemi daha kolay bir hale gelir. Kullanım bittikten sonra ise, emniyet sibobunu yukarı çekerek bidonun içerisinde bulunan havanın boşaltımını sağlayabilirsiniz. İlaç pompası satın almadan önce bidonun kalitesine dikkat etmeniz de oldukça önemlidir. Kimyasal maddeye dirençli ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olan modeller daha sağlıklı ilaçlama işlemi yapmanıza olanak sağlar. Genellikle yerli üretim olan bahçe pompası modelleri, bütçeniz için de rahatlık sunar. Bir diğer model ise bahçe su pompası ürünleridir. Bahçenizde bulunan su birikintilerinden kurtulabilmek ya da havuzunuzdaki suyu tahliye edebilmek için su pompası ürünlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle basınçlı su pompaları suyu etkin bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmış özelliklere sahiptir. Çok kısa bir sürede bahçenizdeki suları kolaylıkla sulayabilirsiniz. Püskürtme mangalı ile ergonomik bir kullanım sunan pompalar, hazne kısmının derinliğine göre sulama ya da ilaçlama işleminizi tek seferde yapmanıza olanak sağlar. Düşük ağırlıklarda bulunan el pompaları ise su içerisine hava basabilmeniz için de ideal özelliktedir. Siz de ihtiyacınıza en uygun pompa modelini özelliklerine dikkat ederek seçebilirsiniz. 

Bahçe Pompası Fiyatları

Bahçe pompası satın alırken uygun fiyata piyasada bulunan modeller elbette daha cezbedici görünebilir. Ancak pompa tercihinde bulunurken uygun fiyatlı bir ürün olmasından daha çok malzeme kalitesinin uzun yıllar boyunca dayanıklı olmasına dikkat ederek yapmak daha doğru olur. Kaliteli malzemelerden üretilen bahçe pompaları uzun yıllar kullanılabilir ve bu sayede tekrarlanan alışveriş zahmetinden kurtulabilirsiniz. Böylelikle bütçenizden tasarruf yapabilirsiniz. Bahçe ilaç pompaları seçiminizi kullanacağınız alanın büyüklüğüne ve bahçenizin şartlarına göre yapmak yüksek verim elde edebilmeniz için idealdir. Bahçe sulama pompası ya da ilaç pompası modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olacağını düşündüğünüz modeli tercih edebilirsiniz. Bilindik markaların üretmiş olduğu pompa modelleri diğer markalara oranla fiyat olarak daha yüksek fiyatlı olabilir. Bahçe pompası modelleri de çeşitlerine ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Bahçe pompası seçimi yapmadan önce piyasada fiyat araştırması yapmak faydalı olur. Pompaların çalışma performansının yüksek olması fiyatları etkileyen en önemli detaylardan biridir. Bütçenize uygun fiyatlı bahçe pompası modellerini bulabilmek ve ürünleri fiyat bakımından kıyaslayabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. 

Bahçe Pompası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pompalar özellikle bahçe kullanımında olmazsa olmazlar arasında bulunur. Kaliteli ve dayanıklı bir bahçe pompası suyu ya da ilacı eşit bir şekilde püskürterek bahçenizin bakımını yapmanıza yardımcı olur. Pompa satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanılacak alanın büyüklüğüne yetebilecek derinlikte olan ürünü tercih etmektir. Bahçeden başka bodrum kat ya da merdiven arası gibi yerleri de ilaçlayabilmeniz için derin bidonlu bahçe ilaçlama pompası oldukça uygun olur. Özellikle ilaç koymak için satın alacağınız pompa modellerinde bidonun kalitesine dikkat etmeniz oldukça elzemdir. Uzun yıllar boyunca kullanmak için satın alacağınız pompanın bidon kısmı dayanıklı ve darbelere karşı dirençli olmalıdır. Bahçe pompası satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise püskürtme tabancasının dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Tabancanın, püskürtme işlemini eşit bir şekilde yapması ve kolay bozulacak maddeden üretilmemiş olması hem etkin bir kullanım hem de bütçenizden tasarruf yapmanız açısından oldukça elzemdir. Siz de ihtiyacınıza en uygun olan bahçe pompası modelini özelliklere dikkat ederek satın alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery