track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Plaj Havlusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Plaj Havlusu markası:

En Çok İncelenen Plaj Havlusu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Plaj Havlusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 465 Plaj Havlusu modeli içerisinde en ucuz Plaj Havlusu fiyatı 14.95 TL iken, en yüksek Plaj Havlusu fiyatı 295.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Plaj Havlusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Plaj Havlusu fiyatı ise 58.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Plaj Havlusu

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber pek çok kişi rotasını tatil beldelerine çevirir. Sahile yakın yerlerde tatil yaparak denize girme fırsatını yakalamak oldukça önemlidir. Günün belirli vakitlerinde denize giren herkesin ihtiyaç duyduğu ürünler bellidir. Denize girmek için özel üretilmiş kıyafetlerden güneş kremlerine kadar geniş yelpazede üretilen bütün ürünleri mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekir. Bu seçeneklerden biri de plaj havlusudur. Denize girdikten sonra çıkarken üşümemek ve kurulanmak için bu havluya ihtiyaç duyulur. Yumuşacık dokusu ile ön plana çıkan plaj havluları ile denize girdikten kurulanma ihtiyacınızı konforlu bir şekilde giderebilirsiniz. Renkleri ve desenlerinin çeşit çeşit olması da her kullanıcının kendine hitap edeni geçmesini kolaylaştırır. Plaj havlusu, yetişkin ve çocuk kullanıcılar için ayrı tarzlarda üretilir. Yetişkinler için tasarlanan ürünler, peştemal deseninden sade tasarıma kadar geniş bir çeşitliliği kapsar. Çocukların beğenileri ve kullanma alışkanlıkları ise daha farklıdır. Onların dikkatini çekmeyi başaran çizgi film kahramanlarından cıvıl cıvıl desenlere kadar tüm detaylar çocuk havlularında bulunur. Ürünlerinin tümünü cimri.com sayfası üzerinden inceleyerek sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. 

Plaj Havlusu Modelleri ve Özellikleri

Denize girme konforunuzu artırmak için belirli ürünleri sürekli olarak yanınızda taşımanız gerekir. Güneş ışınlarından korunmak için güneş kremlerini kullanmak ya da deniz terlikleri bunlardan sadece birkaçıdır. Ailenizle ya da arkadaşlara beraber eğlenceli bir şekilde denize girebilirsiniz. Yüzme keyfinizin tamamlanmasından sonra ise kurulanma ihtiyacı ortaya çıkar. Burada ise devreye plaj havlusu girer. Tasarımı, şekli, dokusu ve hitap ettiği kişilere göre sayısız havlu çeşidi bulunur. Tüm ebeveynler için çocuklarının korunması büyük bir önem taşır. Onlar denizde vakit geçirdikten hemen sonra üşümemesi için çocuk plaj havlusu kullanılır. Dokusu oldukça yumuşak olan bu ürünler, tamamen çocukların bünyesine uygun şekilde üretilir. Çocuklar, hassas bir yapıya sahip olduğundan dolayı üretimde kullanılan materyaller antialerjiktir. Kız ve erkek çocuklarının zevkleri birbirinden farklıdır. Bu noktada tasarımlar onların zevkine uygun olacak şekilde hazırlanır. Örneğin; Cars animasyonunu seven ya da Barbie bebek seven çocukların isteklerine uygun sayısız seçenek bulunur. Ürünler arasında bulunan yetişkin ve çocuk ayrımının yanı sıra şekil olarak da farklılıklar bulunur. Yuvarlak plaj havlusu, son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Pamuklu kumaştan üretilen bu çeşitler, tamamen konforunuzun artırılmasına odaklı bir şekilde hazırlanır. Püsküllü ya da püskülsüz gibi seçenekleri de mevcuttur. Mandala desenli, insan figürlü ya da etnik desenlere sahip sayısız model arasından sizi yansıtan seçeneği değerlendirebilirsiniz. Üretilen modellerin kumaş dokusu da sürekli olarak değişim gösterir. Kalın ve ince plaj havlusu seçenekleri, kullanıcıların kullanma alışkanlıkları göz önünde bulundurarak hazırlanır. Genellikle denizden sonra çok üşüyen kullanıcılar dokusu daha kalın olan çeşitleri tercih eder. Ürünün dokusu nasıl olursa olsun çantalı plaj havlusunu tercih etmeniz büyük bir avantaj sağlar. Bu sayede taşıma sürecinizi de daha pratik hale getirebilirsiniz. Klasik çanta modelinin yanı sıra askılı çanta şekline sahip modeller de mevcuttur. Seçeneklerinizin arasına ekleyebileceğiniz modellerden biri de plaj havlusu peştemaldir. Genellikle hamamlarda kullanılan peştemal, son yıllarda moda trendleri arasındaki yerini de almıştır. Peştemal deseni ile yumuşacık havlu dokusunun bir araya gelmesi ortaya kullanışlı bir ürünü çıkarır. 

Plaj Havlusu Fiyatları

Yaz sıcaklarında ferahlamak için denize girmek isteyebilirsiniz. Fakat denizin serin suyundan çıktıktan sonra üşümek gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz sayısız seçenekten biri olan plaj havlusu devreye girer. Vücudunuza sararak kullanabileceğiniz bu ürün, çeşitli markalar tarafından piyasaya sunulur. Bu nedenle plaj havlusu fiyatları geniş bir yelpazede hazırlanır. Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde sayısız kriter göz önünde bulundurulur. En başta ise ürünün dokusu gelir. Koton gibi yumuşak yapıya sahip olan ürünlerin fiyatları görece daha yüksek olabilir. Yetişkin ve çocuklara uygun olarak üretilen ürünler arasında da belli bir fiyat farkı bulunur. Plaj havlu seti ise genellikle 2, 3 veya daha fazla parçadan oluşur. Bu setler içerisinde bulunan parça sayısına göre fiyatlar belirlenir. Yani parça sayısı ile ürün fiyatı doğru orantılıdır. Cimri.com sayfası üzerinden plaj havlusu erkek ve kadın modellerini inceleyerek aradığınız ürüne karar verebilirsiniz. Cimri.com aracılığı ile tüm ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilir. Hangi ürünün hangi sayfada daha ekonomik olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

Plaj Havlusu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Plaj havlusu modelleri arasından dilediğinizi seçerken dikkat etmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken sayısız kriter mevcuttur. Bu detayları dikkate almak sizin için en doğru ürünü seçerek uzun ömürlü bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Karar vermeniz gereken ilk detay kendinizle birlikte başka bir kullanıcıya daha alıp almayacağınızdır. Eğer ailenizden başka birine daha plaj havlusu alacaksanız mutlaka tercihinizi set halinde satışa sunulan ürünlerden yana kullanmanız gerekir. Satın alınacak tüm ürünlerin dokusunun yumuşak ve antialerjik olması da önemlidir. Teniniz ile direkt olarak temas edeceğinden dolayı bu detayın kesinlikle atlanmaması gerekir. Aynı zamanda sık sık ıslanacak olan bu ürünün kurumasının da çok hızlı olması önem taşır. Tercih edilecek modellerin de sizin stilinizi yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Avantajlı fırsatları elde edebileceğiniz cimri.com sayfasını ziyaret ederek plaj havlusu kadın, erkek ve çocuklara yönelik olarak hazırlanan ürünlerin tümünü inceleyebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery