Pırlanta Bilezik

En Ucuz Pırlanta Bilezik Fiyatları

193 ürün gösteriliyor.
Altın Ayarı
Taş Özellikleri
Pırlanta Bilezik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pırlanta Bilezik modelleri ve Pırlanta Bilezik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pırlanta Bilezik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bella Gloria, Divas Love, Altınbaş, Engin Gold, Blue Diamond. 193 adet Pırlanta Bilezik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Altınbaş PMZE157-8K Pırlanta Tektaş Yüzük
Altınbaş PMZE157-8K Pırlanta Tektaş Yüzük
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
10 gr 24 Ayar Gram Külçe Altın
10 gr 24 Ayar Gram Külçe Altın
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Altın Kelebek 14 Ayar Bileklik
Altın Kelebek 14 Ayar Bileklik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Pırlanta nasıl yapılır? En ucuz pırlanta bilezik nerede bulunur?

Değerli taşlardan yapışmış takılar, pek çok kadın tarafından ihtişam, zarafet ve zenginlik göstergesi olarak ilgiyle kullanılmaktadır. Değerli taş sınıfında olan elmas, dünyadaki elmas madenlerinin sınırlı olması dolayısıyla diğer birçok değerli taşa göre yüksek fiyatlıdır. Elmasın madenlerden çıkartılması ve işlenmesi oldukça zahmetli bir iştir. Elmasın işlenmesi ve özel şekilde kesilmesi ile elde edilen taşa pırlanta denir. Pırlanta özünde elmastır. Ülkemizdeki en değerli elmas, Topkapı Sarayı’nda sergilenen kaşıkçı elmasıdır. Oldukça ilgi çekici bir öyküsü olan kaşıkçı elması, her bakanın gözlerini kamaştırabilecek kadar parlak ve güzeldir. Her yıl binlerce kişi onu görmek için Topkapı Sarayı’nı ziyaret eder. Elmas, genellikle, parlak ve şeffaf bir madendir, ancak pembe elmas adı verilen bir türü daha vardır. Pembe elmas oldukça nadir bulunur ve fiyatları çok astronomik rakamlardadır. Satışa çıkmadan sadece belirli kişilere özel olarak üretilirler. Pırlantalar, yüzük, kolye, bilezik, küpe, halhal gibi pek çok farklı biçimde kullanılırlar. En uygun fiyatlı pırlantalı bilezikleri, cimri.com sitesinde bulabilir, bilezikleri listeleyerek fiyat ve modellerini karşılaştırabilirsiniz.

Pırlantanın değeri ne şekilde belirlenir?

Pırlanta taşın değerini belirleyen faktörler, pırlanta taşın kesimi, ağırlığı, berraklığı ve rengidir. Pırlanta taşlar, değerli taş uzmanları tarafından bu dört kategoride değerlendirilir ve fiyatı belirlenir. Bir takıda kullanılan pırlanta taşların değeri ne kadar yüksekse, takının değeri de o kadar yüksek olur. Takının fiyatını belirleyen bir diğer unsur da altın ile kullanılmışsa, altının ayarı ve özellikleridir.

Pırlanta bileziklerin fiyatları ne kadardır? En ucuz nerede bulunur?

Pırlanta taşlı bileziklerin fiyatı, bileziğin özelliklerine, taşlarının özelliklerine, markasına ve nerede satıldığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Goldstore, Ejoya ve Bella Gloria marka en ucuz pırlanta bilezik modellerini, cimri.com sitesinde, bilezikler kategorisi altında yer alan pırlanta bilezik sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek, fiyat ve modellerini karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız pırlanta bilezik çeşitlerinin satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezerek, en ucuz pırlanta bilezik modellerini bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.