track source
track source

Perdah Makinesi

Perdah Makinesi Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Perdah Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Perdah Makinesi modelleri ve Perdah Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Perdah Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Makita, Newton, Factor. 9 adet Perdah Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Perdah Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Perdah Makinesi markası:

En Çok İncelenen Perdah Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Perdah Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Perdah Makinesi modeli içerisinde en ucuz Perdah Makinesi fiyatı 2929.0 TL iken, en yüksek Perdah Makinesi fiyatı 16035.55 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Perdah Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Perdah Makinesi fiyatı ise 10599.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Perdah Makinesi

İnşaat sektöründe kullanımı sağlanan sayısız çeşitte ekipman bulunur. Bir yapıyı inşa edebilmek için çok ciddi performans gösteren ekipmanlar, insan gücünün yetmeyeceği alanlarda devreye girerek hızlı ve pratik şekilde sonuç verebilir. İnşaat ve beton kullanım alanlarının tümünde ihtiyaç duyulan  Perdah makinesi de bu ekipmanlardan biridir. Perdah makinası kenemle yapı dekorasyon ve inşaat işlerinde, inşaat işçileri tarafından kullanılır. Betonlarda oluşan pürüzleri, açık noktaları, hava kabarcıklarını temizlemeye ve düzeltmeye yarayan perdah makinaları oldukça işlevsel bir göreve sahiptir. Betonlar yapı olarak katıdır fakat içlerinde de hava kabarcıkları bulundururlar. İnşaat ya da tadilat alanlarında beton dökülüp kurutulduktan sonra perdah makinasının işlevselliği devreye girer. Zımparalama işlemi yapan perdah makinası dişlerinde bulunan keskin bıçakları sayesinde kısa sürede sonuç verir. Gelişen teknolojinin de etkileri ile tasarlanarak büyük kolaylık sağlayan bu cihazlar insan gücünün hiçbir şart ve koşulda yetmeyeceği işleri özel tasarımları sayesinde kolayca ve hızlı şekilde halledebilir. Döküldükten sonra kuruyan betonları pürüzsüz ve parlak bir hale getirmeyi kısa sürede başaran makinalar benzin yardımı işe çalışabilir. Çok sesli çalışma sağlayan makineler ile kısa süre içinde kullanım sağladığınız aşanda pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Perdah Makinesi Çeşitleri

Genellikle inşaat alanlarında sıklıkla kullanılan makinalar arasında perdah makinaları önemli bir yer tutar. Perdah makinası beton dökülüp kuruduktan sonra zımpara görevi görerek insan gücünün yetmediği alanlarda ki tüm pürüzleri ustaca düzleştirir. Birçok çeşidi olan Beton perdah makinesi insan gücünün yeterli olmadığı alanlarda devreye girerek kısa sürede işini yapar ve beton yüzeyleri dümdüz ve işlem yapılacak hale getirir. Çok hızlı ve ekstra güçle çalışma sağlayan makinalar betona şekil verebilecek kabiliyete sahiptir. Farklı güç kademeleri ile satışa sunulan perdah makinaları bu sebeple birçok farklı gruba ayrılır. Birçok marka tarafından üretimi sağlanan iş makinaları elektrikli ya da benzinli olarak çalışma olanağı sunar. Perdah makinesi çeşitleri genellikle büyük inşaat alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış boyut olarak oldukça büyük iş makinaları arasında yer alır. Tekli ve çiftli olmak üzere iki gruba ayrılır. Büyük ve geniş alanda kullanıma uygunlardır damak kimi alanlar küçük ve dar olabilir. Bu alanlarında düzeltilmesi gerekliliğini göz önünde bulunduran bazı markalar küçük alanlar içinde kullanıma uygun perdah makinası üretimi gerçekleştirmişlerdir. Bu cihazlar sayesinde hareket imkanı kısıtlı olan küçük beton zeminleri düzeltme işlemlerini kolaylıkla yapabilir ve parlatma sağlayabilirsiniz. İki farklı şekilde üretimi sağlanan perdah makinaları, elektrik ve benzin özellikleri ile çalışır. Benzinli perdah makinesi doğa dostu makinalar arasında yer alır. Benzinle çalışıyor olmasına rağmen doğaya gaz salınımı yapmaz, bu sebeple doğa dostu iş makinalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrikli perdah makinası elektrik enerjisi ile çalışan makinalardır. Elektrikten aldığı güçle kolay kullanım sağlayan makinalar için ustalaşma ya da kullanım alanında uzman kişiye ihtiyaç duyulmaz. Herkesin kullanabileceği fonksiyonellikte üretilen perdah makinaları ile önünüze gelen her beton yüzeyi kolaylıkla düzeltebilir pürüzsüz ve parlak  bir görünüm elde edebilirsiniz. Çiftli perdah makinesi ile çok daha hızlı işlem yapabilir, kocaman alanları kısa sürede pürüzsüzleştirerek ikinci işleme hazır hale getirir. 

Perdah Makinesi Fiyatları

Perdah makinesi fiyatları genellikle motor gücünün özelliklerine ve çalışma alanı genişliğine göre değişkenlik gösterir. İnşaat alanlarında ya da tadilat onarım işlerinde sıklıkla kullanımına ihtiyaç duyulan perdah makinaları, hızlı ve pratik kullanımı ile en çok tercih edilen cihazlar arasında yer alır. Büyük iş makinaları sınıfında yer alan perdah makinaları yüksek segment cihazlar arasında yer aldığı için fiyat performansı olarak da yüksek fiyatlı ürünler sınıfında yer alır. İnşaat alanlarının vazgeçilmez ürün grupları arasında yer alan perdah makinalarından ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek bütçe sınıflandırması yapabilirsiniz. Benzinli ve elektrikli olarak iki ayrı çalışma özelliği ile satışa sunulan perdah makinaları arasından kullanım alanı ve amacına uygun olanı tercih edebilirsiniz. En uygun fiyat performansları hakkında bilgi sahibi olmak ve ürün çeşitlerini incelemek için cimri.com sizin için doğru adres olabilir. Arama butonundan perdah makinaları araması yaparak tüm fiyat performanslarını tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

Perdah Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Perdah makinesi özellikleri arasında en belirgin olanı beton yüzeyleri ustaca düzelterek kısa sürede pürüzsüz bir zemin elde etmesidir. İnsan gücünün yetersiz kaldığı inşaat ve tadilat alanlarında işlem yapmayı kolaylaştırmak için üretimi sağlanan perdah makinaları beton yüzeyleri hızlı ve pratik bir şekilde düzeltme işlemi yaparak hızlı sonuç almanıza olanak sağlar. Fakat inşaat alanlarında kullanımı sağlanan ve küçük iş makinaları olarak adlandırılan bu ürünler tehlikeli olabilir. Bu tarz ürünleri satın almadan önce tüm özelliklerini en ince detayına kadar incelemek, üretici firmalar hakkında detaylı bilgi almak ve güvenirliğinden emin olmak büyük önem taşır. İnşaat işleri genel olarak oldukça zor ve hatta bazı noktalarda insan gücünün yetemeyeceği kadar zor olabilir. Bu gibi durumlarda devreye giren iş makinaları kolaylaştırıcı görevler üstlenir. Beton yüzeylerin düzeltilmesi ve şekil verilmesi insan gücüyle sağlanamaz. Bu işlem için özel olarak üretimi sağlanan Perdah makinesi modelleri arasından ihtiyacınıza be kullanım alanınıza en uygun ürünleri tercih edebilir, hızlı ve pratik işlem yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery