track source
track source

Patates Dilimleyici

Patates Dilimleyici Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Patates Dilimleyici fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Patates Dilimleyici fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 8 adet Patates Dilimleyici ürünü bulduk. Patates Dilimleyici kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Patates Dilimleyici mağaza fiyatları ve Patates Dilimleyici ürün özellikleri incele!
Zuccihome Mor Patates Dilimleyici

Zuccihome Mor Patates Dilimleyici

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pratik Patato Chipper Kırmızı Patates Dilimleyici

Pratik Patato Chipper Kırmızı Patates Dilimleyici

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Patates Dilimleyici

Patates en sevilen sebzelerden biridir. Farklı doğrama şekilleri ile pek çok alternatifte patates yemeği yapabilirsiniz. Patates yemekleri Türk mutfağının en sevilen yemekleri arasında yer alır. Siz de evinizde patates yemeği yapmayı düşünüyor ve doğramak için aparat arıyorsanız, patates dilimleyici kullanarak kısa sürede doğrama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kızartma yapımında patates dilimleyici kullanmak işinize çok kolaylaştırır. Kalabalık arkadaş grupları ve geniş aileler için yemek yapmak istiyorsanız patates dilimleyici kullanarak çok daha hızlı ve pratik bir şekilde doğrama işlemini yapabilirsiniz. Pratik patates dilimleyici aparatları ile patatesleri düz olarak doğarayabileceğiniz gibi şekilli olarak de kesebilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken başlık tırtıklı patates doğrayıcı ürünüdür. Her evin ihtiyacı olan pratik ürünlerden biri patates dilimleyicilerdir. Patates dilimleyici ile oluşturulan şekiller özellikle çocuklar tarafından çok sevilir. Siz de hem yemek yapma işlemini kolaylaştırmak hem de eğlenceli hale getirmek isterseniz, şekilli patates dilimleyici ürünlerini tercih edebilirsiniz. Patates dilimleyiciler ile her şekil ve boyuttaki patatesleri kolaylıkla dilimleyebilirsiniz. 

Patates Dilimleyici Çeşitleri

Patates dilimleyiciler ile mutfakta yemek yapma işlemleri çok daha eğlenceli bir hale dönüşebilir. Çocukların en sevdiği yemek çeşitlerinden biri patates kızartmalarıdır. Eğer siz de sevdiklerinizle kendiniz için eğlenceli patates kızartmaları hazırlamayı istiyorsanız şekilli patates dilimleyicilerini kullanarak kısa sürede doğrama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. En çok sevilen ve tercih edilen kızartma çeşidi genellikle patates kızartmasıdır. Patates kızartması hazırlamak için ihtiyacınız olan şey uygun boyutta patates ve kızartmalık patates dilimleyicisi ürünüdür. Sıradan bıçak çeşitleri ile patateslere şekil vermek zor ve yorucu olabilir. Patates dilimleyicileri kullanarak kısa sürede istediğiniz kadar patates doğrayabilirsiniz. Patates kızartması oldukça kolay ve pratik yemek çeşitlerinden biridir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için lezzetli sofralar kurmak isterseniz, pararatif olarak patates kızartması yapabilirsiniz. Patates kızartmaları tek başına bir öğün olmasının yanında aperatif olarak da tüketilebilen yemeklerdendir. Patates kızartması çeşitlerini kolay ve pratik olarak hazırlayabilmek için dilimleyici aparat kullanmak mutfaktaki işinizi kolaylaştırır. Türk mutfağının çok tercih edilen yemekleri genellikle patates aparatifler ile sunum yapılır. Siz de ihtiyacınız olan patates miktarına göre kolay ve hızlı bir şekilde dilimleme işlemi yapabilirsiniz. Patates, içerdiği yüksek nişasta oranı ile oldukça faydalı ve doyurucu bir sebzedir. Patates dilimleyicileri yalnızca kızartmalarda değil tüm patates yemeği çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Dilimleyici aparatlar ile başka sebzeleri doğramak da mümkündür. Patates yemekleri kısa sürede hazırlanan lezzetli yemek çeşitlerindendir. Köfte ya da hamburger gibi evde pişirebileceğiniz yemek çeşitleri ile de patates kızartması servisi yapmak sofranızın lezzetini artırır. Patates dilimleyiciler ile evde kısa sürede kızartma çeşitleri hazırlayabilirsiniz. Özellikle çocuklar tırtıklı patates dilimleyiciler ile hazırlanan kızartmalara yoğun ilgi gösterir. Lezzetli ve pratik yemekler hazırlamak için mutfağınızda yardımcı aparatlar kullanmak faydalı olacaktır. Pek çok ürün çeşidi arasından en kullanışlı olanlardan biri patates dilimleyicilerdir. Siz de mutfağınızda patates dilimleyici kullanmayı tercih ederek işlerinizi çok daha kısa süre içinde halledebilirsiniz. 

Patates Dilimleyici Fiyatları

Mutfaklarda yemek yaparken kullanabileceğiniz pek çok yardımcı aparat çeşidi vardır. Bu aparatlar arasında en çok kullanılanlar patates dilimleyici çeşitleridir. Patates dilimleyici fiyatları genellikle her bütçeye uygun olan ürünlerdir. Fiyatları etkileyen faktörler arasında ürünün kalitesi ve markası ön plana çıkar. Patates dilimleyicileri genel de çok uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Kızartma ve doğrama işlemlerini oldukça kolaylaştıran bu ürünleri kullanarak mutfakta geçirdiğiniz zamandan tasarruf edebilirsiniz. Patates dilimleyici ürünlerini en uygun fiyatlarla bulabilmek için fiyat araştırması yapmak faydalı olacaktır. Pek çok marka tarafından üretilen bu yardımcı aparatlar genellikle mutfak malzemeleri satan yerlerde  ve online mecralarda satışa sunulur. Patates dilimleyici fiyatları ve çeşitleri için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfanın filtrelerini kullanarak almak istediğiniz ürünü belirleyebilir, diğer ürünlerle fiyat ve özellik kıyaslaması yapabilirsiniz. Patates dilimleyici çeşitleri farklı ebatlarda ve büyüklüklerde satılır. Genellikle ürünün boyutları da fiyatları etki eden faktörler arasındadır. Kaliteli malzemelerden üretilen patates dilimleyici çeşitlerini uzun yıllar paslanmadan kullanabilirsiniz. 

Patates Dilimleyici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Patates dilimleyici çeşitleri pek çok farklı marka tarafından üretilen ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde patates doğrama ve dilimleme işlemleri oldukça kısa bir süre içinde halledilebilir. Kalabalık gruplar ve kalabalık aileler için çok fazla sayıda patatesi hızlı bir şekilde kızartmanız gerekiyorsa, patates kızartma dilimleyici ürünlerini tercih edebilirsiniz. Patates dilimleyici satın alırken dikkat edilecek hususlardan en önemlisi ürünün bıçak kısmının keskinliğidir. Paslanmaz çelik gibi sağlam malzemelerden üretilen patates dilimleyicileri satın alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Dilimleyici satın alırken dikkat edeceğiniz bir Diğer husus ise tutma aparatının yumuşak ve kolay kavranabilir olmasıdır. Genellikle kauçuk ya da plastik malzemelerden üretilen patates dilimleyiciler dilimleme ve doğrama işlemlerini oldukça kolaylaştırır. Aldığınız ürünün kolay kavranabilir olması ve hafif bir yapısının olması da doğrama esnasında kolaylık sağlar. Patates kızartması ve diğer tüm patates yemekleri için dilimleyici ürünleri kullanarak hızlı ve pratik bir sonuç elde edebilirsiniz. Patates dilimleyici modelleri arasından şekilli olan ürünleri tercih ederek farklı ve lezzetli kızartma yemekleri yapabilirsiniz. Şekilli dilimleyiciler arasında en çok tercih edilenler genellikle tırtıklı ve kıvırcık model çıkartan patates dilimleyicilerdir. Siz de kendi ihtiyacınıza göre patates dilimleyici ürünlerini seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery