track source
track source

Pratik Mutfak Gereçleri

Pratik Mutfak Gereçleri Fiyatları

37537 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Pratik Mutfak Gereçleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pratik Mutfak Gereçleri modelleri ve Pratik Mutfak Gereçleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pratik Mutfak Gereçleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Bosch, Philips, Arçelik. 37537 adet Pratik Mutfak Gereçleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pratik Mutfak Gereçleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pratik Mutfak Gereçleri markası:

En Çok İncelenen Pratik Mutfak Gereçleri Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Pratik Mutfak Gereçleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
30 Haziran 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 37537 Pratik Mutfak Gereçleri modeli içerisinde en ucuz Pratik Mutfak Gereçleri fiyatı 1.45 TL iken, en yüksek Pratik Mutfak Gereçleri fiyatı 250290.12 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pratik Mutfak Gereçleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Haziran 2022 tarihinde ortalama Pratik Mutfak Gereçleri fiyatı ise 146.17 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Pratik Mutfak Gereçleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
English Home Romano Porselen 6 Çukur Pembe 23 cm Tabak
English Home Romano Porselen 6 Çukur Pembe 23 cm Tabak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Stilea VS2140 Gıda Vakumlama Makinesi
Stilea VS2140 Gıda Vakumlama Makinesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pratik Mutfak Gereçleri

Evin her bölümü ayrı bir özen ister. Temizlikten, düzenine kadar her oda başlı başına farklı bir dünyadır. Kullanım amacında ortaya çıkan farklılıklar her odaya farklı bir anlam yüklenmesini sağlar. Oturma odalarında rahatlık ve konfor ön planda tutulurken; mutfaklarda her alana düşen işlevsellik ve depolama alanları ön plana çıkar. Mutfak göründüğünden daha fazla özen gerektirir. Evlerin bu bölümleri yemek pişirme görevini üstlenmekle yetinmez. Yemekler için kullanılan tüm materyallerin depolanacağı alanları da barındırması gerekir. Ufak bir masası ile mutfak sohbetlerinin, kahvaltıların, günlük yemeklerin yeneceği minik alanlar da olsa fena olmaz. Evlerin en önemli yükünü sırtında taşıyan mutfaklar için gerekli olan birçok malzemeler vardır. Her oda için küçüklü büyüklü bir ihtiyaç listesi hazırlansa ilk sıralarda mutfak olur. Pratik mutfak gereçleri sayı olarak oldukça fazladır. Bu malzemelerin her birine farklı alanlarda ihtiyaç duyulur. Evini yeni baştan düzenleyen, çeyiz hazırlığında olan kullanıcıların pratik mutfak gereçleri konusunda sıkı bir araştırma yapması ve eksikleri listelemesi önerilir. 

Pratik Mutfak Gereçleri Çeşitleri

Pratik mutfak gereçleri dendiğinde kullanıcıların listeleri bir hayli kabarık olur. Mutfak oldukça teferruat isteyen bir bölümdür. Bu alanda depolamanın da yapıldığı göz önünde bulundurulur. Şeker, tuz gibi malzemelerin konulduğu kavanoz takımı olmazsa olmazlardandır. Son yıllarda pek çok mutfakta sıklıkla karşımıza çıkan terek, sergen gibi mini vitrinlere dizilen kavanozlar, dekor amaçlı kullanıldığı gibi depolama alanları olarak da tercih edilir. Aynı zamanda bu mini depolama yerlerine zeytinyağlık gibi malzemeler de konulabilir. Farklı tasarımlarda ve renklerde bulunan zeytinyağlıklar hem dekoratif bir görünüm sağlar hem de depolama işlevi görür. Eğer terek ya da sergen kısımlarını mutfaklarda fazlalık olarak görüyorsanız, ocak yanına baharatlıklar ile birlikte zeytinyağlıklarınızı kullanabilirsiniz.Bazı mutfaklarda ocak ya da ankastr yanlarında küçük kısımlar bırakılır. Köşeye denk gelen bu boş alanlar, bu tür araç gereçlerin yerleştirilmesi için oldukça idealdir. Mutfaklarda tabakların ve tencerelerin nasıl yerleştirileceği de önemli bir husustur. Günlük kullanılan tabaklar ile, özel günlerde kullanılan takımlar farklı bölümlerde yer alır. Böylece özel takımların daha güvenli biçimde saklanması sağlanır. Günlük malzemelere kolay erişim imkanı sunulur. Günlük olarak kullanılan servis tabağı daha kolay bir bölümde saklanır. Özel günlerde kullanılan servis tabağı ve takımı genelde salonlarda bulunan konsollarda saklanır. Böylece mutfak dolaplarınada günlük ve hemen ulaşılabilen malzemelere yer açılır. Kırılacak eşyalar dolap içinde saklanırken, plastik ürünler için bir çekmece tercih edilir. Örneğin; çerezlik kaseler eğer kırılacak malzemeden üretilmişse dolaplara yerleştirilir. Fakat kırılmayan malzemeden üretilmişse çekmecelerin bir bölümü bu kaseler için idealdir. Çerez kaseleri misafirler olduğunda sunumda kolaylık sağlar. Yine büyüklüklerine göre farklı ebatlarda olduğunda hem günlük hem özel günlerde atıştırmalıklarda kurtarıcıdır. Mutfakların vazgeçilmez olan bir diğer ürünü kepçe kevgir takımı her eve lazımdır. Kızartmalarda kolaylık sağlayan kevgirler, bambu, silikon veya çelik malzemelerden üretilir. Fakat kızartma tavasına zarar vermemesi açısından demir malzeme kullanılmaması önerilir. Kevgir, kepçe ve spatula malzemeleri takım halinde satılır. Tezgah üzerinde farklı bir kavanoz içerisine yerleştirilerek dekor amaçlı kullanılabilir. Bunun için tasarlanmış oldukça şık takımlar mevcuttur. Sadelikten yana olan kullanıcılar için ahşap ya da bambu takımlar da oldukça idealdir.

Pratik Mutfak Gereçleri Fiyatları

Mutfak araç gereçlerinde oldukça fazla malzemeler vardır. A’dan Z’ye her detaya önem veren ve konforu mutfağına taşımak isteyen kullanıcılar bu ürünlere sahip olmadan önce fiyat karşılaştırması yaparak işe başlarlar. Cimri.com, fiyat karşılaştırması yapılmasında büyük kolaylık sağlar. Böylece alınacak bir yığın pratik mutfak araç gereçlerinde fazlaca kazanç elde edilir. Sunumlara önem veren kullanıcılar için ayaklı servis tabağı bile her bütçeye uygun olarak kullanıcıların hizmetine sunulur. Bütçesi yeterli olmayanlar yalnızca temel ihtiyaçları satın almakla kalmaz, her bütçeye uygun olan sunum araç gereçleri de çok sayıda bulunur. Ayaklı servis tabağı şık görünümü ile pasta, kek, ekler, mini atıştırmalıklarda en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Cam, porselen gibi farklı çeşitleri de bulunur. Mutfağın ya da salonun en güzel köşesinde dekor amaçlı da kullanılır. Yine en çok tercih edilen mutfak araç gereçlerinden biri meyveliktir. Meyvelikler, mutfakta masa üzerinde dekor amaçlı kullanılabilen şık ürünler arasındadır. Kullanılan malzemesine, tasarımına ve büyüklüğüne göre fiyatları değişiklik gösterir. En çok tercih edilen modeller arasında cam meyvelikler yer alır.

Pratik Mutfak Gereçleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mutfağında şıklığı, rahat kullanımı, pratik aletleri kullanmayı sevenler bazı hususlara dikkat etmelidirler. Özellikle küçük ev aletlerinde fazla yer kaplamaması, aynı zamanda sağlam ve kaliteli olması son derece önemlidir. Mutfaklarda hayatı kolaylaştıran birçok gereç bulunur. Bunlardan biri, patates dilimleyicileridir. Patates dilimleyici ürünler, kısa sürede benzer şekilde patates doğranmasını sağlar. Bu tür ürünler ile yaşam konforu artar ve iş yükü azalır. Özellikle yoğun çalışan beyler ve bayanlar için bu ürünler zamandan ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlar. Bir mutfakta bulunması gereken bir diğer ürün çok amaçlı sürahidir. ister su, ister meyve suyu servisinde rahatlıkla kullanılır. Eğer doğallıktan yanaysanız, elinizden geldiği kadar kendi malzemelerinizi kendi imkanlarınızla hazırlamayı seviyorsanız otomatik tuz ve biber öğütücü ürünlerinden temin edebilirsiniz. Böylece kendi malzemelerinizi istediğiniz irilikte öğütüp gönül rahatlığıyla kullanırsınız. Makarna ve erişte makinesi de kendi ellerinizle en doğalından sofralar kurmanıza ve en leziz makarnalar pişirmenize olanak sağlar. Kahve yapımında bol köpüklü süt ile leziz içecekler hazırlayabilirsiniz. Bunun için de en büyük yardımcınız süt köpürtücü ve ısıtıcı ürünler olur. Tüm bu seçenekler arasında tercih yaparken ürünleri mutfaktaki ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz önemlidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery