track source
track source

Pantene şampuan

Pantene şampuan Fiyatları

359 Ürün gösteriliyor.
Pantene şampuan fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Pantene şampuan fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 359 adet Pantene şampuan ürünü bulduk. Pantene şampuan kategorisinde en favori Şampuan ve Saç Kremi ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Pantene şampuan mağaza fiyatları ve Pantene şampuan ürün özellikleri incele!
Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım 5x470 ml Şampuan ve Saç Bakım Kremi

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım 5x470 ml Şampuan ve Saç Bakım Kremi

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pantene Şampuan

Uzun yıllardır banyolarda kişisel bakıma ulaşmanın en kolay yolu olarak bilinen şampuan, banyoların vazgeçilmez ürünleri arasında bulunur. Kişisel bakım ürünleri arasında önde gelen markalar arasında Pantene markası yer alır. Pantene markası, 1947’de kurulmuş olup günümüze kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına birbirinden kaliteli şampuan ürünleri üretmeye devam eder. Temizliğin ve kişisel bakımın en kolay yollarından biri olan bu ürünler sayesinde temizlik ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabilirsiniz. Bu noktada kullanılan şampuanın kaliteli olması önem taşır. Bunun öncelikli sebebi sağlık ve bakım ihtiyacıdır. Pantene şampuan, kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak ile birlikte birçok ürün ve çeşitleri ile Pantene markası siz kullanıcılara hizmet etmeye devam eder. Uzun yıllardır sektörün öncülerinden olan bu marka ve günümüzde kullanımına devam etmekte olan ürünleri sizlerin kullanımına sunar. Geniş ürün yelpazesine sahip Pantene markası, birbirinden farklı çeşitler de şampuanlar üretir.

Pantene Şampuan Çeşitleri

Kişisel bakım ve temizlik için farklı ürünler ve içeriği bakımından farklı özellikler gösteren birçok ürün bulunur. Bu ürünler kendi aralarında birtakım farklılıklar gösterir. Bunlar kıvam veya içerisindeki besin değerleri olarak değişebilir. İlk olarak, Pantene şampuan ürünleri ambalajının şık tasarımı ve ihtiyaçları karşılaması ile dikkat çeker. Miktarı ve içeriği tarafından çok fazla ürün adedi bulunur. Bunlar ürün yelpazesi yönünden çok büyük çeşitlilik sağlar. Kıvam ve muhafaza ömrü de ürünün özellikleri açısından büyük önem arz eder. Raf ömrü ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurların başında gelir. Bu yüzden farklı miktarlarda ürünler bulunur. Aile bireylerinin sayısına göre değişecek bu ürünler dikkatle seçilmelidir. Saçınızı nasıl istediğiniz konusunda karar vererek ürün kataloğu içerisinden sizlere en uygun olan ürünleri belirleyebilirsiniz. Sahip olduğu saçın gerçek yapısı dışında saçın davranışına da etki eden birçok özelliği içerisinde barındırır. Pantene şampuan seti içerisinde şampuanın yanı sıra saç bakım kremi de bulundurur. Saç bakım kremi saçın parlamasını ve yumuşamasını sağlarken bunun yanında birbirine dolanmış saçların açılmasını sağlar. Pantene onarıcı şampuan, zayıf saçlar için kullanılır. Ayrıca, saçlara sağlıklı parlak ve yumuşaklık kazandırır. Saçların şekillendirme sebebiyle yıpranmasının önüne geçer ve kırık uçların oluşmasını engeller. Pantene şampuan 400 ml, temizlik için ideal bir üründür. Miktarı açısından diğer ürünlere göre az olmasının yanında küçük aileler için talep edilen bir üründür. Ayrıca multi vitaminler özelliği sayesinde saçların daha gür ve güçlü görünmesini sağlar. Üstelik sahip olduğu besinler sayesinde kolay bir temizlik sağlar. Pantene şampuan 500 ml, yüksek hazneli tasarımı sayesinde temizlikle kalmaz aynı zamanda orta uzun vadeli ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. Kolay kullanımı sayesinde kişisel bakımınızı daha hızlı yapmanızı sağlar. Pantene şampuan 700 ml ise büyük aileler için oldukça idealdir. Güçlü ve esnek saçlar için oldukça kullanışlıdır. Böylece oldukça pratik ve hızlı kullanımı ile banyoda aceleniz olsa bile seri bir şekilde temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Geniş haznesi sayesinde uzun süreli kullanım için oldukça idealdir. Farklı ürünler arasında seçim yaparken cimri.com adresini kullanarak Pantene marka şampuan ürünlerini kendi aralarında karşılaştırabilirsiniz. Çeşitler arasında seçim yaparak kendiniz için en uygun ürüne karar verebilirsiniz. 

Pantene Şampuan Fiyatları

Pantene şampuan fiyatları tercih edilen ürünün büyüklüğüne göre farklı fiyatlara sahiptir. Büyük ml özelliklerine sahip olan çeşitler, sizlere daha uzun süre kullanım imkanı sağlar. Yalnızca temizlik olarak değil bunun yanında istenilen ekstra özellikler güçlü, parlak ve esnek gibi özelliklere sahip Pantene şampuanlar da diğer ürünlere göre farklı fiyat aralığında bulunur. Bunun yanı sıra bazı Pantene ürünlerde set olarak bulunur. İçerisinde şampuanın yanında saç bakım kremi gibi ürünlerde bulunur. Set olarak bulunan çeşitler de setin bulundurduğu sayıya göre diğer seçeneklere göre fiyat farklılığına sahiptir. Ürün seçenekleri arasında bulunan mentollü şampuanları kullanabilirsiniz. Mentol oranına sahip olan ürünler, diğer çeşitlere göre farklı fiyatlarda bulunabilir. Genel olarak her kullanıcının bütçesine uygun fiyat aralığında bulunan Pantene şampuan çeşitleri arasından siz de bütçenize en uygun çeşidi tercih edip kullanabilirsiniz. Cimri.com adresini kullanarak Pantene şampuan fiyatlarını kendi aralarında sırayabilirsiniz.

Pantene Şampuan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pantene şampuan alırken tercih ettiğiniz ürünün saçlarınız ile olan uyumu satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellikler arasında yer alır. Saçınız ile uyumlu olan çeşitler saçlarınızın daha parlak ve güçlü olmasını sağlar. Örneğin; saçlarınızda kopma ve dökülme durumu varsa şampuanın yanında saç bakım kremini de içerisinde bulunduran Pantene şampuan seti ürünlerini tercih edebilirsiniz. Set içinde bulunan ürünler de seçim yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler arasındadır. Ayrıca yalnızca dökülme ve kopma değil; yeniden güçlü, parlak ve dolgun saçlara Pantene şampuan tercih ederek sahip olabilirsiniz. Pantene şampuan seti ise tüm bu fonksiyonların yanı sıra saçınıza kökünden ucuna kadar ipeksi bir yumuşaklık katar. Pantene ürettiği ipeksi saçlar ile uyumlu olan ürünü seçebilirsiniz. Daha yumuşak saçlar için set ürünleri çeşit seçiminde önemli bir yere sahiptir. Sağlığınıza uyumlu, muhafaza ömrü olan siz kullanıcılara özgü istediğiniz miktarlarda ürünler bulunur. Farklı miktarlarda ürünlerin bulunması siz kullanıcılar tarafından kullanacak kişi sayısına göre seçilip tercih edilmesi de bir diğer farklı özelliklerindendir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery