track source
track source
  • Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp
  • Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp
  • Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp
  • Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp
  • Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp
  • Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Pioneer Oto Teypleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Pioneer

Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Yorumlar

Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

07.04.2021Yazan:Editor Admin

Pioneer DEH-X-9650-BT Oto Teyp

Bir Japon markası olan Pioneer, uluslararası alanda hizmet veren bir elektronik şirketi. Pioneer markası üretmiş olduğu oto teypleri ile biliniyor. Pioneer marka oto teypler farklı model ve özelliklere sahip. Markanın oto teyplerinden birisi ise Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp oluyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp uzun ya da kısa mesafeli yolculuklarda müzik dinlemeyi seven kişilere hitap ediyor. Müzik dinlemeyi keyifli hale getirmeyi amaçlayan Pioneer DEH-X9650 BT oto teybin toz önleyici bir tasarımı bulunuyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp, çok dilli oluşu, ses efekti ve subwoofer ses çözücü özelliği ile dikkat çekiyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp incelemesini Cimri.com’un tek sayfası üzerinden gerçekleştirebilir ve diğer oto teyp modelleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Pioneer DEH-X9650 BT USB Girişli Oto Teyp Özellikleri

Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp özellikleri arasında bluetooth donanımı ile öne çıkıyor. Bluetooth donanımı Pioneer oto teybine çok yönlü bir kullanım katıyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp bluetooth özelliği sayesinde bluetooth özelliğini destekleyen akıllı cihazlarla bağlantı kurabiliyor. Pioneer oto teybi cihazlarla bağlantı kurduktan sonra ise oto teybine veri paylaşımı yapabiliyor. Böylece oto teybi pratik bir şekilde kullanılabilir. Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp özelliklerinden bir diğeri ise USB girişi oluyor. USB girişi ile kullanıcılar radyo haricinde sevdikleri müziği dinlemelerini sağlıyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp te sesin yüksekten çıkması için amplifikatör yer alıyor. Pioneer oto teypte amplifikatörün gücü ise 200 W olarak belirtiliyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teybin ses özellikleri içerisinde subwoofer sistemi de yer alıyor. Subwoofer sisten oto teybinden çıkan sesin pürüzsüz ve net çıkmasını amaçlıyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teybin diğer bir özelliği ise 3.5 mm jak girişine sahip aux girişi oluyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp te LED panel ekran yer alıyor. Oto teybin LED panel ekranı kişinin isteğine göre takılıp çıkarılabiliyor. Pioneer DEH-X9650 BT oto teybi iOS ve android cihazlara indirilen uygulamalar üzerinden ses kontrolü yapılabiliyor. Ayrıca Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp uzaktan kumanda ile de kontrol edilebiliyor.

Pioneer DEH-X9650 BT USB Girişli Oto Teyp Fiyatları

Oto elektroniği kategorisi içerisinden incelemek istediğiniz oto teyp modellerini Cimri.com ile inceleyebilirsiniz. Aramanızı Cimri.com ile özelleştirebilirsiniz. Bunun için Cimri.com’un arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Cimri.com’un arama çubuğuna Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp yazarak farklı mağazalarda satışı bulunan ürünün güncel fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tek seferde incelenen Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp fiyatları arasından hızlı bir şekilde iyi fiyat seçeneğine ulaşabilirsiniz. Cimri.com kılavuzluğunda gerçekleştirdiğiniz fiyat araştırmasına yardımcı olması açısından bütçe aralığı belirlemesi yapabilirsiniz. Cimri.com ile kendi belirlemiş olduğunuz fiyat aralığında fiyat araştırmanızı sürdürebilirsiniz. Birkaç dakika sonra ise doğru fiyat seçeneğine anında ulaşabilirsiniz.

Pioneer DEH-X9650 BT USB Girişli Oto Teyp İndirim ve Kampanyaları

Online şekilde alışveriş yapabilmenin bir diğer seçeneği ise ürün indirimleri ve kampanyaları oluyor. Cimri.com ile ise dakikalar içerisinde indirim ve kampanya araştırması yapılabiliyor. Yüzlerce markanın binlerce ürünü için sunulan avantajlı fiyat seçenekleri Cimri.com üzerinden takip edilebiliyor. Tek web sitesi üzerinden detaylı bir takip gerçekleştirmek için ise Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp indirimlerini ya da kampanyalarını tek bir sayfa üzerinde liste haline getirebilirsiniz. Listeleme işlemini fiyat karşılaştırması yaparak ya da indirimli ürünler ve kampanyalar sayfalarını ziyaret ederek yapabilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’un kısayolları üzerinden kupon fırsatlarını da analiz edebilir ve bütçeyi hesaplı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pioneer DEH-X9650 BT USB Girişli Oto Teyp Tüm Özellikleriyle Cimri.com’da İncelenir!

Verimli bir alışveriş deneyimi yaşamak için ürünü yakından tanımak gerekiyor. Cimri.com tek bir sayfası üzerinden araştırılan Pioneer DEH-X9650 BT oto teybin yakından tanınmasına yardımcı oluyor. Cimri.com ile ihtiyacınıza yönelik bir araştırma yapabilirsiniz. Örneğin Pioneer DEH-X9650 BT oto teyp yorumlarını merak ediyorsanız ya da ürünün güncel fiyat verileri hakkında bilgi sahibi olmak için Cimri.com üzerinden ilerleyebilirsiniz. Aynı şekilde söz konusu ürünle alakalı yazılmış olan inceleme yazısını yine Cimri.com ile değerlendirebilirsiniz. Pioneer oto teybinin özelliklerini, indirimlerini ve kampanyalarını da Cimri.com’un tek web sitesi üzerinden araştırabilirsiniz. Araştırmanız sonucunda ise alışverişinizi her anlamda avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Newfron NF-N7850 Oto Teyp
Newfron NF-N7850 Oto Teyp
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pioneer DEH-X3950BT Oto Teyp
Pioneer DEH-X3950BT Oto Teyp
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pioneer DEH-4050 Oto Teyp
Pioneer DEH-4050 Oto Teyp
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery