track source
track source

Oto Polen Filtresi

Oto Polen Filtresi Fiyatları

1653 Ürün gösteriliyor.
Oto Polen Filtresi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Polen Filtresi modelleri ve Oto Polen Filtresi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Polen Filtresi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Mann, Bmw, Filtron, Ford. 1653 adet Oto Polen Filtresi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Polen Filtresi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Polen Filtresi markası:

En Çok İncelenen Oto Polen Filtresi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Polen Filtresi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1653 Oto Polen Filtresi modeli içerisinde en ucuz Oto Polen Filtresi fiyatı 15.0 TL iken, en yüksek Oto Polen Filtresi fiyatı 1763.42 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Polen Filtresi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Polen Filtresi fiyatı ise 48.88 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Polen Filtresi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Wunder marka oto polen filtrelerini, en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, filtreler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bahar aylarında artan alerjik reaksiyonlardan filtrelerle korunabilir miyiz?

Özellikle bahar aylarında artan polenler, birçok alerjik reaksiyonu tetiklemektedir. Nezle, hapşırık, öksürük, kaşıntı, göz sulanması gibi semptomlar verebilen alerjik reaksiyonların kaynağı çoğu zaman bilinememekte olup, hekimler tarafından gerekli teşhis doğru olarak konulabilmektedir. Bu tip şikayetlerden muzdarip olanlar, araçlarına takacakları oto polen filtreleri ile daha sağlıklı bir yolculuk yapabilirler. Bu filtreler, dışarıdaki kirli havayı süzerek içeriye verdiğinden dolayı, araç içinde daha temiz bir havanın oluşmasını sağlar. Alerjik bir bünyeniz var ve aracınız için bir filtre satın almayı düşünüyorsanız en ucuz araç filtrelerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Oto polen filtresi gerekli midir? Ne işe yarar?

B filtre, klima sistemlerini düzenleyen, toz toplama araçlardan biridir. Araç içerisine giren havayı temizler, dışarıdaki toz, toprak, polen gibi maddelerin içeriye girmesini engeller. Bu sayede alerjik bünyesi olan kişiler için kullanımı oldukça faydalı olmaktadır. Düz polen filtresi, araç içine girebilecek bakteri ve polenleri engellerken, aktif karbonlu filtreler, içeriye girebilecek zararlı gazları da süzerler. Genellikle 2000 model ve üzeri araçlarda polen koruyucu filtre bulunur. Bu filtrenin aracın neresinde bulunduğu ise aracın marka ve modeline göre değişkenlik gösterebilir.

Oto polen filtresi ne zaman değiştirilmeli?

Araç polen filtresinin değişiminin zamanında yapılması, filtrenin işlevi açısından önemlidir. Araç içerisindeki camların buharlanma sürelerine bakarak değiştirmeniz gereken zamanı kestirebilirsiniz. Erken buharlanma oluyorsa, değiştirme zamanı gelmiştir. Genellikle 10.000km – 15.000km’de bir veya yılda 2 kez değişim yapılır. Bu süre, aracın seyahat ettiği yolun özelliklerine göre de değişir. Devamlı tozlu yollarda seyahat eden bir araç için bu süre çok daha kısa olabilir.

Araç polen filtresi fiyatları ne kadardır?

Filtre fiyatları, filtrenin markasına, modeline ve uygulama yapılacak olan aracın özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Aracınız için polen engelleyici filtre satın almayı düşünüyorsanız, en ucuz araç polen filtresini Cimri.com sitesinde, oto filtre grubu kategorisinde yer alan, oto polen filtresi sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery