OTO KOKU GİDERİCİ NEDİR?

Araç koku giderici olarak ta anılan oto koku gidericileri, farklı esansları ile araç sürmeyi daha zevkli hale getirirken, kokuların etkisi sayesinde, yoğun trafikte bile farklı diyarları anımsatarak, sürücü ve yolcuları rahatlatır hale getirir. Otomobillerini gerçekten seven insanlar, sadece araba bakımı temizliğini oto koku gidericilerle sağlıyor. Araçlar ilk alındığında hissedilen temizlik kokusunu kaybederler. Araç içerisinde içilen sigara, yenen yemek gibi şeyler zamanla araçta kötü bir koku bırakabilir. Ayrıca, bazen hastalıklar ötürü araç içerisinde yaşanabilecek sağlık problemleri ve araç tutması yüzünden oluşabilecek kazalar, ne kadar temizlenilse de kötü bir koku ile kendilerini hatırlatabilir. Oto koku giderici, bu kötü kokuları yok etme amacıyla araçlarımızda kullandığımız aksesuarlardan biridir.

Oto koku giderici denirken insanın aklına, araç-iç dikiz aynasının altında sallanan, genelde çam şeklinde ya da benzin aldığınız benzincinin markasının üstüne basılır olduğu, klasik birkaç çeşit kokulara sahip olan ve araç sallandıkça dikkat dağıtıp konsantre bozan, görsel olarak çirkin ve gereksiz karton bir süs gelirdi. Neyse ki artık piyasada araçların görünüşünü, estetiğini bozmayan, farklı esanslara sahip birçok araç koku giderici mevcut. Yine ben dikiz aynasında sallanan kokulardan vazgeçmem diyorsanız, cimri.com’ dan uygun fiyata bulabileceğiniz, Automix markalı ipli oto kokusu, vanilya kokusu ile dikiz aynanızı süslemek için sizi bekliyor.

Ama araç koku gidericinizin arabanızda görünmemesini istiyorsanız California Scents oto koku gidericisi, mango, vişne, vanilya,yeşil çay, armut, okyanus esintisi, greyfurt, çilek ve krema, yasemin, elma, hindistancevizi, portakal, tarçın vs. gibi egzotik aromalarla cimri.com’da sizleri bekliyor. Teneke konserve kutu boyutlarındaki oto koku giderinizi, aracınızın görünmeyen yerlerinde muhafaza edebilirsiniz. Yaydığı muhteşem kokular zamanla arabanızın gerçek kokusu buymuş gibi hissedersiniz.

Ayrıca oto sigara kokusu giderici olarak da kullanabileceğiniz oto koku gidericisi, küçük bir şişe içerisinde, sprey şeklindeki modellerini de sanal marketimiz cimri.com da bulabilirsiniz. Bunun yanında, Transformacion, Natural Fresh, Nasiol, Sprayway, Air Wick, GladiaCar, California, Aeron, Aro Magic, Car Freshner gibi markaları bünyesinde barındıran cimri.com, en uygun fiyatlı oto içi koku giderici, oto koltuk koku giderici ve oto klima koku giderici ürünleri ile bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.