Oto Klima Bakım

Oto Klima Bakım Fiyatları

38 Ürün gösteriliyor.
Oto Klima Bakım fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Klima Bakım modelleri ve Oto Klima Bakım fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Klima Bakım kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Michelin, Motip, Modacar, Würth, Carpex. 38 adet Oto Klima Bakım fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Klima Bakım Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Klima Bakım markası:

En Çok İncelenen Oto Klima Bakım Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Klima Bakım Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 38 Oto Klima Bakım modeli içerisinde en ucuz Oto Klima Bakım fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Oto Klima Bakım fiyatı 7631.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Klima Bakım fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Klima Bakım fiyatı ise 36.46 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Klima Bakım Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Oto Klima Bakım modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Oto Klima Bakım modeli:
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Klima Bakım

Oto klimanızın bakımı, klimanızın düzenli ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için oldukça önemlidir. Bu bakımı düzenli bir şekilde yaptırarak klimanızda oluşabilecek olası problemlerin önüne geçmiş olursunuz. Aracınızın rutin bakımını yaptırırken klima bakımını da yaptırmanız klima ömrünü uzatır. Bu bakım sürecinde polen filtresinin de düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Oto klima bakım gerektiren bir üründür. Klimanızı yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kullanımın sağlıklı ve uzun süreli olması için düzenli yaptırmanız gereken klima bakımınıza önem vermeniz gerekir. Bu bakımı yaptırabileceğiniz gibi düzenli olarak temizliğinize dikkat ederek siz de yapabilirsiniz. Bunun için üretilmiş olan özel ekipmanlar mevcuttur. Klima gazı ve ekipmanlarının da düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için üretimi gerçekleşen bakım ürünleri, sprey ve ilaçlar mevcuttur. Periyodik olarak yaptıracağınız oto klima bakımınız, klimanızın ömrünü uzatacaktır. Farklı şekillerde tasarlanmış olan bu ilaç ve spreylerin en pratik kullanım alanı sprey şeklinde üretilmiş olanlarıdır. Klimanızda temizleyeceğiniz alana göre farklı sprey çeşitleri de geliştirilmiştir.

Oto Klima Bakım Ürünü Çeşitleri

Aracınızın kliması yaz aylarında sizi serinletirken kış aylarında da ısınmanızı sağlar. Bu nedenle aracınızın en önemli imkanlarından biridir. Bu önemli ürünün bakımı, klimanızın sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için gereklidir. Bu bakım için gereken birtakım ürünler vardır. Bu ürünler ile klimanızın bakımını düzenli olarak yapabilirsiniz. Böylece temiz ve sağlıklı çalışan klimanız, uzun süre size hizmet verecektir. Eğer düzenli olarak klimanızın bakımını yapmazsanız klimanızı çalıştırdığınızda hoş olmayan bir koku ile karşılaşırsınız. Bu kokunun oluşumu önlemek ve klimanızı temizlemek için klima temizleme spreyi size yardımcı olacaktır. Bu sprey ile klimanızı temizleyebilir ve oluşabilecek kötü kokuları önleyebilirsiniz. Genellikle 2 çeşit oto klima spreyi vardır. Bu ürünlerden biri evaporatör peteğini temizlemek amacı ile kullanılır. Bu sprey, sıkıldığı zaman köpüren bir özelliğe sahiptir. Diğer sprey ise hava emiş kanalına sıkılan sprey çeşididir. Bu sprey, aracın içerisinden sıkılarak kullanılır. Araç klima temizleme ilacı da klima temizliğinde kullanılan ürünlerden biridir. Sıvı olarak da satışı olan bu ürünün kiloluk üretimleri de mevcuttur. Bu ürünlerin yardımı ile klimanızın bakımını düzenli olarak yapabilmeniz mümkündür. Düzenli olarak yapacağınız bu bakım, klimanızın temiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Kötü koku oluşumun önlenmesi konusunda yardımcı olan bu bakım ürünleri, klimanızın uzun soluklu olmasını da sağlayacaktır. Oto klima temizleme ürünleri yardımı ile aracınızın klimasının yaz ve kış aylarında düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kolaylıkla yapabileceğiniz klima bakımı, size verimli bir kullanım imkanı sağlayacaktır. Klimanızın arızalanmaması ve sağlam kalabilmesi için bu bakım önemlidir. Klima bakımınızı ilaç ve spreyler yardımı ile kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür. Bunun için markaların üretimini yaptığı oto klima temizleme ürünleri içerisinden dilediğinizi seçerek klimanızın sağlıklı bir şekilde çalışmasına katkıda bulunabilirsiniz. Kolay ve pratik bir kullanıma sahip bu ürünler klimanızda temizleyeceğiniz alana göre değişkenlik gösterebilir. Duruma göre köpüklü püskürtme sağlayan ürünleri de kullanmanız gerekebilir. Düzenli olarak yapılacak olan bakım aracınızı da kullanım açısından zenginleştirecektir. Klima bakımı, özellikle kötü koku oluşumunu önlemede oldukça önemlidir.

Oto Klima Bakım Ürünü Fiyatları

Aracınızdaki klima oldukça işlevsel bir etkiye sahiptir. Yaz ve kış aylarında kurtarıcı bir etkiye sahip olan klima, size konforlu bir seyahat alanı yaratır. Bu alanın yaratılmasında klimanızın bakımı oldukça byük bir öneme sahiptir. Çünkü düzenli olarak yapılmayan araç klima bakımı, konforunuzu bozabilecek etkiler yaratmaya başlar. Bu bakımı yapmadığınız zaman kötü kokulara maruz kalırsınız. Bunun yaşanmaması için klimanızın bakımını düzenli bir periyotta yapmanız yahut yaptırmanız gerekir. Bu süreçte ilaç ve spreyler size büyük oranda yardımcı olur. Bu temizleme işlevi için gerekli olan sprey ve ilaçların fiyatları, bütçeniz için uygun olabilecek fiyatlandırmalarda seyreder. Özellikle ilaçların kiloluk satışı da vardır. Uzun süreli kullanım için bu ilaçlardan alabilirsiniz. Bununla birlikte spreylerin fiyatları daha yüksek bir fiyatlandırma içerebilir. Yine de spreylerin çok daha pratik ve kolay bir kullanıma sahip olduğu söylenebilir. Oto klima bakım ürünlerinden satın almak isterseniz cimri.com sayfasına göz atarak ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu şekilde bütçeniz için en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Oto Klima Bakım Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto klima bakım ürünü satın alırken alacağınız ürünün özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Oto klima spreyi, pratik ve kolay kullanım isteyenler için idealdir. Bu ürünün kullanım alanına dikkat etmeniz gerekir. Evaporatör peteğini temizleyecekseniz köpüklü spreylerden tercih etmelisiniz. Köpüren özelliğe sahip bu ürün, kullanım alanı için önemlidir. Size rahat bir kullanım sağlamak amaçlı üretilen bu ürün, klimanızın bakımı için tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Eğer klimanızın emiş kanalını temizleyecekseniz aracın içerisinden sıkılan sprey çeşidinden tercih etmelisiniz. Bu ürün bir deodorantı andırır. Kullanımı bir deodorant gibidir. Sıvının yoğunluğu da benzerlik gösterir. Klimanızın temizleyeceğiniz alanına göre sprey çeşitleri mevcuttur. Bununla birlikte temizleme ilaçlarından da satın alabilirsiniz. Farklı ölçülerde satışa sunulan bu ilaçların da sprey şeklinde tasarlanmış olan çeşitleri mevcuttur. Pratik bir kullanım tercih edenler için sprey çeşidindeki ürün idealdir. Tüm bu ürünler ile aracınızın klimasını rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu temizleme işlemi ile beraber klimanızda oluşabilecek kötü kokuları önlersiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery