Oto Deri Yüzey Bakımı

Oto Deri Yüzey Bakımı Fiyatları

14 Ürün gösteriliyor.
Oto Deri Yüzey Bakımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Deri Yüzey Bakımı modelleri ve Oto Deri Yüzey Bakımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Deri Yüzey Bakımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Michelin, Modacar, Dreamcar, Carpex, Automix. 14 adet Oto Deri Yüzey Bakımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Deri Yüzey Bakımı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Deri Yüzey Bakımı markası:

En Çok İncelenen Oto Deri Yüzey Bakımı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Deri Yüzey Bakımı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 14 Oto Deri Yüzey Bakımı modeli içerisinde en ucuz Oto Deri Yüzey Bakımı fiyatı 22.9 TL iken, en yüksek Oto Deri Yüzey Bakımı fiyatı 119.14 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Deri Yüzey Bakımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Deri Yüzey Bakımı fiyatı ise 51.46 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Deri Yüzey Bakımı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Deri Yüzey Bakımı Ürünü

Araç sahibi kullanıcılar, araçlarının her açıdan temiz ve şık görünmesini ister. Arabanın hem dış hem de iç yüzeylerinin de temiz olması ve parlak görünmesi önemlidir. Dış bakım adına düzenli yıkatma genelde tercih edilir. İç bakım söz konusu olduğunda ise farklı detaylar bulunur. Bu detaylardan bir tanesi de araba koltuklarının iyi görünmesidir. Araba koltuk kılıfları farklı materyallerde olabilir. Bunlardan bir tanesi de şık görüntüsü ile birçok kullanıcıyı cezbeden deri koltuklardır. Diğer deri ürünlerde de olduğu gibi bu koltukların bakımı ve temizliği konusunda dikkatli olunmalıdır. Isıya ve ışığa uzun süreler boyunca maruz kalan deri koltuklar bundan olumsuz şekilde etkilenebilir. Doğru şekilde temizlenen ve bakımı uygulanan deri koltuklar çok uzun yıllar boyunca solmadan, çatlamadan ve soyulmadan kullanılabilir. Oto deri bakımı konusunda başarıya ulaşmanın yolu doğru temizlik malzemesinin tercih edilmesinde yatar. Farklı şekillerde kullanıcılara sunulan oto deri temizleme ürünleri istenmeyen sonuçların önüne geçerek araç sahiplerini ciddi şekilde rahatlatır. 

Oto Deri Yüzey Bakımı Ürünü Çeşitleri

Kullanıcıların ve deri araç koltuklarının özel ihtiyaçlarına hitap eden birçok farklı oto deri ve yüzey bakımı ürünü bulunur. Bu malzemeleri kullanarak yapılan rutin bakımlar gözle görülür sonuçlara yol açar. Bir yandan kolayca kirlenmeye eğilimli araçlardaki hijyen kaygısını ortadan kaldırırken bir yandan da bu temizlik sürecinde deriye zarar vermez. Oto deri yüzey bakımı ürünleri farklı formlarda olabilir. Bunlar genelde sıvı sprey, köpük ve jel olarak kategorilere ayrılabilir. Temizlik ürünleri dışında derinin parlaklığını sağlamak ve kalitesini korumak için kullanılan bakım kremleri de bulunur. Bu ürünlerin hepsi deri kaplamaların renk ve dokularında bir değişiklik olmasının önüne geçer. Farklı renklerdeki deriler için kullanılabilen bu ürünlerin birçok farklı faydası bulunur. Oto deri yüzey bakım ürünleri, derinin yumuşaklığını ve esnekliğini olumlu etkiler. Bu sayede koltuk kaplamaları sertleşmez. Çoğu zaman doğrudan güneş alan koltukların zararlı UV ışınlarından zarar görmesinin önüne geçer. Aynı zamanda deriye su geçirmez özellik de sağlar. Bu ürünler, sağlığa bir zararı olmaması ile de kullanıcıları rahatlatır. Ne soluma yolu ile ne de temas yolu ile bir zarara sebep olmaz. İnsanlar ve evcil hayvanlar için güvenlidir. Aynı zamanda birçoğu çevre dostu ürünler olmaları ile de dikkat çeker. Ürünlerin çoğu hem suni hem de gerçek deri üzerinde kullanılabilir. Boyalı ve boyasız derilere uygulanabilmelerinin yanında vinil materyal üzerinde de kullanılırlar. Ürünlerin bir numaralı işlevi derideki rahatsız edici kirleri ve yağı kolaylıkla sökmesidir. Kolay bir şekilde emildikleri için arkalarında istenmeyen yapışkan bir doku da bırakmazlar. Hem düz hem de delikli oto deri döşeme türlerinde kullanılmaya uygundur. Deri koltuklarında mat ya da parlak bir görünüm tercih eden kullanıcılara özel çeşitleri de bulunur. Ürünlerin bir kısmı asıl oto deri bakımı ürününün yanında bir de aksesuar olarak sünger bulunması ile de araç sahiplerinin işlerini ciddi şekilde kolaylaştırır. Temizleyici, koruyucu ve parlatıcı özelliği olabilen bu ürünlerin çeşitleri her araç sahibinin arabasında bulundurması gereken yardımcılardır. 

Oto Deri Yüzey Bakımı Ürünü Fiyatları

Araç bakımı belirli aralıklarla bir rutin olarak yapılması gereken bir aktivitedir. Bu yüzden oto deri yüzey bakım ürünleri de bir defa satın aldıktan sonra uzun süre boyunca kullanılabilen ürünlerdir. Bu avantajlarının yanında fiyat aralıkları da oldukça uygun bir yerdedir. Normal temizlik ürünleri ile yakın bir fiyat segmentinde oldukları için sıklıkla tercih edilirler. Deri koltuk kaplamasına kıymet veren tüm araç sahipleri oto deri yüzey bakımı ürünleri konusuna da dikkat eder. Oto yüzey bakımı malzemeleri fiyatları, özellikleri ile ilgili belirli etmenlere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin; ürünün hangi formda olduğu fiyatları doğrudan etkileyen faktörlerden bir tanesidir. Sıvı, krem ve jel ürünlerin fiyatları arasında belirli değişiklikler olabilir. Temizlik, parlatıcı ve koruyucu etkisi olan ürünlerin arasında da belirli farklılıklar olması doğaldır. Yanında süngeri ile birlikte satılan ürünler genelde bir miktar daha yüksek fiyatlıdır. Oto deri yüzey bakımı ürünü seçenekleri ile ilgilenen kullanıcılar fiyatlar ile ilgili bilgi almak için cimri.com’u ziyaret edebilir. 

Oto Deri Yüzey Bakımı Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Deri koltuk kaplamalarını uzun yıllar boyunca aynı kalite ve parlaklıkta kullanmak isteyen kullanıcıların dikkatli olması gereken birçok farklı konu bulunur. Deri doğru bakım yapıldığında oldukça sağlam ve şık bir materyaldir. Oto yüzey bakım malzemeleri ile ilgili doğru kararları vererek aradığınız kaliteye ulaşabilirsiniz. Öncelikle hangi formda bir ürün almayı planladığınıza karar verebilirsiniz. Sıvı, jel ve krem formundaki ürünler arasından kullanımı sizin için en ideal olanını tercih edebilirsiniz. Oto deri yüzey bakım ürününüzden ne beklediğinize göre de tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. Koltuklarının daha parlak görünmesini isteyen araç sahipleri parlatıcı özelliği olan ürünlere yönelebilir. Mat bir görünüm tercih eden kullanıcılar ise matlaştırıcı etkisi olan ürünleri deneyebilir. Temizlik konusunda hassas olan kullanıcılar dezenfektan etkili ürünleri rahatlıkla deneyebilir. Koltuk derisinin kalıcılığı ve dayanıklılığı konusunda hassas kullanıcılar ise bu iş için özel olarak üretilmiş oto deri yüzey bakım kremlerini hakkında bilgi edinebilir. Tüm bunları değerlendirdikten sonra sizin için en uygun ürünü seçebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery