track source
track source

Oto Çizik Giderici

Oto Çizik Giderici Fiyatları

23 Ürün gösteriliyor.
Oto Çizik Giderici fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Çizik Giderici modelleri ve Oto Çizik Giderici fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Çizik Giderici kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Michelin, Modacar, TveT, Automix. 23 adet Oto Çizik Giderici fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Modacar 424246 Aromatech Boya Üzerindeki Derin Çizikleri Giderici Krem Ve Cila

Modacar 424246 Aromatech Boya Üzerindeki Derin Çizikleri Giderici Krem Ve Cila

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Çizik Giderici Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Çizik Giderici markası:

En Çok İncelenen Oto Çizik Giderici Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Çizik Giderici Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 23 Oto Çizik Giderici modeli içerisinde en ucuz Oto Çizik Giderici fiyatı 8.48 TL iken, en yüksek Oto Çizik Giderici fiyatı 275.41 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Çizik Giderici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Çizik Giderici fiyatı ise 60.35 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Çizik Giderici Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Çizik Giderici

Her insan bir arabası olsun ister. Hangi arabayı satın alacağınıza karar vermek kadar, satın aldıktan sonraki bakımı da çok önemlidir. Arabalar kötü hava şartlarıyla direkt olarak temas ettikleri için, her türlü hasara karşı korunmasız durumdalardır. Araç yüzeyine yapılan bakım, aracın daha uzun süre parlak kalmasına yardımcı olur. Araçlar gün geçtikçe matlaşır ve çeşitli hasarlar alır. Araçlarına daha profesyonel bakım yapmak isteyen kullanıcılar sıklıkla oto çizik giderici ürünleri tercih etmektedir. Oto çizik giderici ürünler ile araçlarda kullanıma bağlı olarak oluşan çiziklerin kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Çizik gibi hasarlarda uygulayabileceğiniz küçük rötuşlar hayatınızı kolaylaştıracaktır. Oto çizik giderici birçok ürün bulunmaktadır. Araçların daha parlak görünmeleri amaçlanarak üretilen bu ürünler, aynı zaman da aracın yüzeyinin dayanıklılığını da artırmaktadır. Kullanılacak ürünler aracı yeni gibi göstermeyi hedefler. Bazı markalara ait oto çizik boya gidericiler, aracınızla aynı tonda olmaz. Bunun gibi durumlarda araç yamalı gibi gözükür ve hoş bir görüntü ortaya çıkmaz. Genellikle oto çizik gidericileri, komple arabayı boyatmak yerine daha çok tercih edilmektedir. 

Oto Çizik Giderici Çeşitleri

Araçlar sıcak ve soğuk havalara sürekli olarak maruz kaldıkları için, hızlı bir şekilde yıpranırlar. Bu gibi can sıkıcı durumların önüne geçmek amacıyla üretilen birçok araç bakım ürünü bulunmaktadır. Hasarlanan araçlar genellikle profesyonel olarak tamir ettirilir. Fakat günümüzde artık çoğu kullanıcı araçlarındaki ufak hasarları kendi tamir etmeyi tercih ediyor. Araçların zemininde oluşan küçük çiziklerin tamiri, kullanıcılar tarafından rahatlıkla düzeltilebilir. Genellikle sıvı olarak üretilen oto çizik giderici ürünler birçok amaca yönelik olarak farklı yapılarda üretilir.Kalem şeklindeki oto çizik gidericileri kullanım kolaylığı sağlar. Küçük çizikler için daha çok tercih edilen oto çizik giderici kalem modelleri derin çizikler için çok olumlu sonuçlar vermez. Derin çizikler için özel olarak üretilen kremsi yapıdaki oto derin çizik gidericileri, derin çiziklerin arasına dolarak daha pürüzsüz bir görüntü elde etmenizi sağlar. Araçlar yüzeyleri, kullanım sürelerine bağlı olarak mat bir hal alır. Araç yüzeyinin matlaşmasını engellemek amacıyla araca düzenli olarak bakım yapılmalıdır. Oto çizik giderici pasta cila ürünleri, zamanla oluşan matlığı gidermek için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İlk defa araçlarına bakım yapmak isteyen kullanıcılar olabilir. Kullanım kolaylığı sağlayan sprey çizik giderici ürünler oldukça popülerdir. Amatör bir kullanıcı aracını rötuşlamak isterse, son yıllarda karşımıza sıklıkla çıkan sıva gibi oto boya çizik giderici tercih etmelidir. Oto çizik giderici malzemelerden, uygulaması kolay ürünler seçmek ilk adım için daha mantıklı olacaktır. Oto çizik giderici ürünler genellikle araç üzerindeki kılcal veya daha büyük çiziklerin giderilmesi amacıyla uygulanabilecek en kolay ürünlerdir. Her araç rengine uygun renkte oto çizik giderici ürün bulmak, günümüzde oldukça kolaydır. Araç çiziklerini tamir etmenin yanı sıra kullanılan sprey gibi büyük yüzeylerde rahatlıkla uygulanan ürünler, araç yüzeyinin daha güçlü bir yapıya sahip olmasını sağlar. Özellikle su itici özelliği olan oto çizik giderici ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün yapıları gibi kullanım şartları da değişebilir. Örneğin bazı ürünler sıcak bazı ürünler ise soğuk havalarda kullanıma uygun hale gelmektedir.

Oto Çizik Giderici Fiyatları

Oto çizik giderici ürünler günümüz teknolojisiyle oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Oto cila ve çizik giderici ürünler yapılarına, renklerine veya ürün içeriğindeki ekstra özelliklere göre farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Ürünün fiyatına bağlı olarak kalitesi de değişmektedir. Aracın yüzeyindeki hasar küçükse, araç profesyoneller tarafından komple boyatılmak zorunda değildir. Komple aracı boyatmak yerine, amatör olarak tamir edilebilir. Aracın her yerini boyatmak oldukça pahalı bir uygulamadır. Oto çizik giderici sprey veya kalem gibi ürünleri tercih etmek daha uygun fiyatlıdır. Hasar bulunan bölge tespit edildikten sonra, kullanılması gereken ürün miktarı hesaplanır. İhtiyaç duyulan miktar kadar ürün satın almak, her zaman daha hesaplıdır. Farklı renklerde ürünler kullanmak isteyen kullanıcılar olabilir.Tekli satılan ürünleri almak yerine oto çizik giderici set halinde satılan ürünleri satın almak, bütçeye oldukça katkı sağlar. Ürün satın alınıp açıldıktan sonra, uygun şartlarda saklanamazsa kuruma gibi sorunlarla karşılaşılır. Kuruyan ürün tekrar kullanıma uygun olmayacağı için dikkat edilmelidir. 

Oto Çizik Giderici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto çizik giderici ürünleri satın alırken öncelikle hangi amaç için kullanılacağına dikkat edilmelidir. Derin bir çizik için kullanılması tavsiye edilen bir oto çizik giderici ürün, hafif çizikler için uygun olmayabilir. Tercih edilecek ürünün uygulanması için gerekli olan yan ürünleri de belirleyerek takım halinde satın almak, uygulama esnasındaki başarıyı maksimum düzeye çıkaracaktır. Araç çizik giderici cilalar, yüzeysel olarak çizikleri kapatsa da, cilanın sağladığı ince katman sayesinde yeni oluşabilecek çizikler ciddi oranda azalmaktadır. Oto çizik gideri ürünleri satın almadan önce ürün hakkında yazılan oto çizik giderici yorumlarını okumak, ürün seçiminde oldukça yardımcıdır. Oto cila ürünleri kalitelerine göre özellik barındırırlar. Cila ürünlerinin içerdiği özel maddeler sayesinde, araç yüzeylerine farklı özellikler katmaktadır. Seçilen oto çizik giderici ürünün kullanımının kolay olması kullanıcılar tarafından oldukça dikkat edilen bir unsurdur. Satın alınacak ürünlerin ek özellikleri, uygulanacak araca uygun olmalıdır. Ürünün aracın rengiyle birebir uyuşması oldukça hoş bir görüntü sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery