Guard Oto Branda

En Ucuz Guard Oto Branda Fiyatları

164 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Guard
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Herkes bin bir zorluklarla aldığı aracını ilk günkü haliyle muhafaza etmek ister. Bir otomobili, düşmanı olan, güneş ışınları, yağmur, çamur, hava kirliliği gibi etmenlerden korumak ister. Bunun için en iyi çözüm; Cimri’de Guard ve Modacar gibi markaların ürettiği, en kaliteli çeşitlerine en ucuz fiyatlarla ulaşabileceğiniz oto brandasıdır.

Oto Brandası Nedir?

Aracı korumak amacıyla üretilmiş, dayanıklı örtüdür. Araçların sokak, kapalı veya açık otopark gibi park edildiği yerde çizilip kirlenmemesi için kullanılır. Aracınıza zarar verebilecek güneş ışınları, yağmur, çamur gibi etmenlerden korumak için idealdir. Sıcak ve kuru havalarda araç boyasının kurumasını, solmasını ve çizilmesini engeller. Aracınıza özel oto branda yağmurlu havalarda otomobilinizin dış etkenlere maruz kalmasını engeller. Arabasını seven ve bakımını ihmal etmeyen kişiler tarafından çokça tercih edilir. Araç için branda; genelde gri renginde özel PVC otomobil branda kumaşı ve polipropilen kumaştan üretilir. Yaz veya kış, yılın her döneminde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dikişsiz branda, soğuk kaynak yöntemiyle birleştirildiğinden ek yerlerinden aracınıza su ve toz geçmesine engel olur.

Oto Branda Nasıl Takılır?

Aracınız hangi büyüklükte olursa olsun, pratik kullanımı ile aracınızın üzerine kolaylıkla geçirebilirsiniz. Bu şekilde aracınızı dış etmenlerden koruyabilir ve oto brandanın faydalarından yararlanabilirsiniz. Araç örtüsünü aracınıza geçirmeden önce otomobilinizin mutlaka temiz ve kuru olmasına dikkat edin. Araç üzerindeki tozu mikrofiber bir bez yardımıyla kolayca alarak örtüyü kullanım talimatında anlatıldığı şekilde aracınıza örtebilirsiniz. Örtüyü toplarken kendinize çekmek yerine, kenarları tavana doğru toplayarak ve araç yanında yürürken örtüyü sıkıca rulo halinde sararak, çantasına yerleştirebilir ve bagajınızda muhafaza edebilirsiniz. Aracınızı yıkadıktan veya yıkattıktan sonra mutlaka 1-2 saat aracın havalanmasına izin verin ve sonrasında araç örtüsünü örterek otomobilinizi en temiz halinde muhafaza edin.

Oto branda ölçüleri aracınızın modeline göre değişir. Her araç modelinin kendine özgü brandası satışa sunulur. Kullanım talimatlarına dikkat ederek, aracınız için aldığınız örtüden maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Araç örtüsü sayesinde, otomobilinizi yıllarca ilk günkü parlaklığında muhafaza edebilir ve dış etmenlerin aracınız üzerindeki etkisini en aza indirgeyebilirsiniz.