Oto Bakım Bezleri

Oto Bakım Bezleri Fiyatları

44 Ürün gösteriliyor.
Oto Bakım Bezleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Bakım Bezleri modelleri ve Oto Bakım Bezleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Bakım Bezleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modatools, Farmasi, Star, Modacar. 44 adet Oto Bakım Bezleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Bakım Bezleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Bakım Bezleri markası:

2021 yılı Oto Bakım Bezleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 44 Oto Bakım Bezleri modeli içerisinde en ucuz Oto Bakım Bezleri fiyatı 2.79 TL iken, en yüksek Oto Bakım Bezleri fiyatı 83.11 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Bakım Bezleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Bakım Bezleri fiyatı ise 21.19 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Bakım Bezleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Bakım Bezi

Araç tutkunları için araçlarının iç ve dış dizaynları kadar temizlik detayları ve hijyen alanları da oldukça önemlidirler. Araç içi temizliği ve hijyeni için belli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu ekipmanlar arasından en önemli olanlar toz bezleri, cam bezleri ve temizlik bezleridir. Araç bezleri hem iç hem de dış yüzey temizlik detayları için oldukça önemlidir. Araç temizliği yaparken yanlış bez seçimleri hassas olan araç yüzeylerine zarar verebilir, boyasını kaldırabilir ve çizebilir. Bi sebeple araçlarınızı temizler ya da bakım yaparken yıkama ve kurulama bezlerinin kalitesi ve dokusu oldukça büyük önem taşır. Çok önemsizmiş gibi görünen detaylar bazen çok önemli detaylar haline gelebilir. Araç temizlik ve parlatma detayları için de araç temizlik bezleri oldukça önemli bir detaydır. Oto yıkama bezi otomobilinize şampuan ve cila işlemi uyguladıktan sonra kurulama işlemi için gerekli olan tek materyaldir. Oto temizlik bezleri arasında bulunan cam silme bezi, cilalama bezi, kurulama bezleri arasından seçim yapabilir temizleme işleminizi layıkıyla yerine getirebilirsiniz. 

Oto Bakım Bezi Çeşitleri

Otomobil temizliği için iç ve dış yüzeylerde kullanımı sağlanacak olan bezlerin seçimi oldukça büyük önem taşır. Herhangi bir bezle silinebilir algısı yanlış bir algıdır. Otomobiller görünenin aksine çok hassas yapıya sahiptirler. Dış yüzeyleri çok çabuk hasar ve zarar görebilir. Zarar görmüş dış ve iç yüzeyler de aracın değerini düşürebileceği için kullanıcıları tarafından titizlikle bakımı sağlanır. Araçların her daim temiz ve bakımlı olması kullanım ömrümü oldukça fazla derecede uzatır. Belirli zaman aralıkları ile detaylı temizlik ve bakım yapmak araçlar için önemlidi. Araçların düzenli temizliği için üretilen özel bezler birçok çeşide ayrılırlar. Yeni nesil hızlı temizlik dağlayan ve yumuşak yapıya sahip olan tekstil ürünü mikrofiber bezler araca en çok uyum sağlayan bezlerdir. Araç temizleme bezleri arasında yer alan mikrofiber bez  lif oranı yoğun olan bezler arasında yer alır. Yoğun lif oranı sayesinde yüksek oranda temizlik sağlar ve temizlik yapılan alanı kolay bir şekilde kirlerden arındırarak hijyenik bir alam yaratır. Çok uzun süre boyunca yapısı bozulmadan kullanım olanağı sunar. Hızlı temizlik ihtiyaçları için herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan temizlik görevini yerine getirebilir. Sadece kurulama için değil dolgu ya da cila yapma işlemleri için de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Oto silme bezi adı altında satışı sağlanan birçok bez arasından seçim yapabilir, en uygun ürün tercihi ile araçlarınızı her ana tertemiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Mikrofiber bez kadar etkili olan bir diğer beş çeşidi de oto güderi bezi olarak bilinir. Güderi bez cam, cila gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanılır. Çok uzun süreli kullanımlar için uygundur ve bozulma yapmaz. Araç kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği güderi bezler araç yüzeyine zarar vermeyecek yumuşaklığa üretilmiştir. Genel olarak büyük ebatlarda üretimi sağlanan ürün gruplarını makas yardımı işe keserek bir kaç parçaya ayrılabilir, çok daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Otomobil temizlik mendili tek kullanımlık ürünler arasında yer alır. Torpido gözünde kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz ürünle koltuk üstüne dökülen sıvıları, araç içi kirli yüzeyleri anında temizleyebilir hijyen alanı oluşturabilirsiniz. 

Oto Bakım Bezi Fiyatları

Oto bakım bezi fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. Araçlarının temizliğine özen gösteren kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Oto bakım bezleri birçok çeşit ve özellikle satışa sunulur. Her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür. Normal temizlik bezlerine oranla biraz daha yüksek fiyatlı olan temizlik bezleri özellikleri sebebiyle uzun süreli kullanım olanağı sunar. Çok çeşitli kumaştan üretimi sağlanan otobanım bezleri kumaş özelliklerine ve boyutlarına göre fiyatlandırılır. Mikrofiber, güderi başta olmak üzere birçok farklı kumaşla üretimi sağlanan Oto bakım bezleri türüne göre fiyatlandırılır. Ürünler arasından bütçenize uygun tercih yapmak mümkündür. Her aracın olmazsa olmazı arasında yer alan temizlik bezlerinden ihtiyacınıza uygun seçimleri uygun fiyatlara yapabilir ve hatta yedekli satın alma yapabilirsiniz. Kumaş özellikleri gereği uzun süre kullanım olanağı sunan Oto bakım bezleri ekonomik anlamda da size kolaylık sağlar. Temizlik bezleri çeşitlerini incelemek ve en uygun fiyatlı ürünlere ulaşım sağlamak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oto Bakım Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto bakım bezi modelleri üreten markalar her araç kullanıcısına göre uygun seçenekler sunar. Bu seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Kişisel kullanım ve profesyonel kullanım için ürün bulabileceğiniz Oto bakım bezleri arasından tercih yapmak için cimri.com üzerinden kullanıcı yorumlarını okuyarak fikir alabilirsiniz. Temel temizlik ve genel temizlik bezleri olarak birçok farklı çeşit gösteren Oto bakım bezleri arasından ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Birçok farklı kumaş türünden üretimi sağlanan Oto bakım bezleri arasından otomobilinize zarar vermeyecek kumaş tercihi yapmak önemlidir. Otomobil iç ve dış kullanıma uygun mikrofiber bezler rahatlıkla tercih edilebilir. Otomobiller bilinenin aksine çok kolay zarar görebilirler. Boyasına ve iç modüllerine zarar gelmemesi için  yumuşak dokunuşlu mikrofiber temizlik bezleri ihtiyacınızı karşılayabilir.  Uzun süreli kullanımlar için uygunluk gösteren bezleri güvenilir markalardan tercih edebilirsiniz. Düzenli iç ve dış araç temizliği, aracınızın çok daha uzun sürelerde kullanılmasına olanak sağlar. Seçeceğiniz Oto bakım bezleri ile düzenli temizlik yapabilir, uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery