Play Doh Okul Çantası

En Ucuz Play Doh Okul Çantası Fiyatları

7 ürün gösteriliyor.
  • Okul ve evrak çantaları kategorisinin, okul yaşındaki çocukların mutlaka sahip olması gereken okul çantaları, okul alışverişinin belki de en güzel öğelerinden birisidir. Okul çantaları, en çok kullanılan okul malzemesi olduğu için seçimlerinde de büyük önem taşımaktadır. Cimri’de en kaliteli ve güzel modellere; EastPak, Yaygan, Lizer, Winx ve Hakan Çanta gibi birçok markanın, en uygun okul çantası modellerine en ucuz fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

  • Okul Çantası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

    Doğru okul çantasının seçimi, çocuğunuzun gelişimi ve sağlığı için büyük öneme sahiptir. Sırt çantası, tekerlekli okul çantaları, postacı çantalar ya da el çantaları gibi pek çok okul çantası modeli bulunmaktadır. Bu okul çantası modellerinin içerisinden yanlış bir seçim yapmak ise; çocuğunuzda duruş bozukluklarına, bel ya da sırt ağrılarına neden olabilir. Çocuklarınız belirli bir yaşa gelene kadar henüz gelişme çağında olduğu için bu rahatsızlıkların oluşmasını engellemek adına doğru okul çantası seçimi büyük önem taşımaktadır. Okul çantası seçerken ilk dikkat edilmesi gerekilen nokta okul çantasının ağırlığıdır. Okul çantası seçimlerini yaparken özellikle hafif olmasına dikkat etmelisiniz. Bir diğer önemli nokta ise, okul çantalarındaki askılardır. Askıların mümkün olduğunca geniş ve yumuşak olması aynı zamanda da ayarlanabilir olması hem uzun ömürlü kullanım hem de sağlık açısından yine büyük önem arz etmektedir. Okul çantalarına fonksiyonellik katan bir diğer özellik ise bölmelerdir. Okul çantası seçiminde, eşyaları düzgün bir şekilde ayırabileceği ve pratik kullanımı sağlayan bölmelerin bulunmasına dikkat etmelisiniz. Son olarak ise okul çantasının taban malzemesine dikkat edilmesidir. Yıpranmaya karşı dayanıklı ve sağlam bir malzemeden oluşan okul çantası tabanları, kolay aşınmayı engelleyecektir.

  • Okul Çantaları Nasıl Temizlenmelidir?

    Zaman içerisinde oluşabilecek yıpranmaları her ne kadar malzemeler engellese de, kirlenmesini engellemek pek mümkün olmuyor. Çoğu okul çantası çamaşır makinesinde yıkanmaya uygundur, ancak aksi durumları okul çantasının içerisinde bulunan ibarelere göre kullanmanız gerekmektedir. Yapıldıkları malzemelere göre temizlenme biçiminde de değişiklik gösteren okul çantalarını temizleyerek kullanım süresini uzatabilirsiniz. Yıkanabilir okul çantalarının içerisini boşalttıktan sonra, iç kısmını dışarıya doğru çıkararak çamaşır makinesine atabilir ve deterjan ile yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siz de çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve sağlığına en uygun okul çantası modellerine, en ucuz fiyat karşılaştırmaları ile ulaşabilirsiniz!