Ofis Çalışma Masası

Ofis Çalışma Masası Fiyatları

172 Ürün gösteriliyor.
Ofis Çalışma Masası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Çalışma Masası modelleri ve Ofis Çalışma Masası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Çalışma Masası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Kenzlife, Uzay Ofis Mobilya, Dekorister. 172 adet Ofis Çalışma Masası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Çalışma Masası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ofis Çalışma Masası markası:

2021 yılı Ofis Çalışma Masası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 172 Ofis Çalışma Masası modeli içerisinde en ucuz Ofis Çalışma Masası fiyatı 13.2 TL iken, en yüksek Ofis Çalışma Masası fiyatı 6699.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Çalışma Masası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ofis Çalışma Masası fiyatı ise 474.05 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Çalışma Masası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Çalışma Masası

İşyerlerinde olmazsa olmaz ofis mobilyalarının başında çalışma masaları gelir. Çalışma alanlarının verimliliğini arttıran çalışma masaları hem sağlığa hem de tarzı uygun olarak seçilir. Günün büyük kısmının geçirildiği ofislerde rahat çalışma alanı sunan işlevsel mobilyalar arasında yer alır. Mobilya sektöründe ofis çalışma masası modelleri geniş ürün yelpazesinde  seçenekler sunar. Farklı tasarımlarıyla her alana uyum sağlayan modeller bulunur. Kurumsal kimliği yansıtacak şık dekorasyonlar yapmaya olanak sağlayan çok sayıda ve özellikte çalışma masası modelleri yer alır. Şık ve modern tasarımlarıyla çalışma alanlarına şıklık katar. Farklı boy ve özellikte modeller ihtiyaca uygun seçim yapma olanağı sunar. Çekmeceli, bölmeli, uzun ve kısa modeller işlevsel kullanım sağlar. Kullanılan materyaller de masalara göre değişir. Ahşap yüzey, metal ayaklar gibi farklı seçeneklerle her alana uyum sağlayan modeller bulunur. Klasik modellerin yanı sıra gelişen taleplere göre oldukça yenilikçi ve modern tasarımlar da koleksiyonlar arasında yer alır. Göze hitap eden modeller ile ofisleri konforlu ve şık özel alanlara çevirir. 

Ofis Çalışma Masası Modelleri

Ofis büro masaları kullanım özellikleri ve modellerine göre farklı seçenekler sunar. Büyük, küçük, doğal veya parlak renklerde masa modelleri bulunur. Klasik modellerin yanı sıra sın trend moda akımlarından esinlenen masa modelleri koleksiyonlar da yer alır. Gösterişli farklı tasarımlı modellerin yanı sıra sofistike ve minimal tarza çalışma modelleri bulunur. Çalışma masalarının çekmece, raf bölümü gibi farklı işlevsel özellikleri bulunur. Bu detaylar ofislerin daha düzenli olmasına yardımcı olur. Kullanım şekline göre çalışma masası modelleri farklı özellikler sunar. U çalışma masası modelleri ekip çalışmaları için oldukça uygun olur. Tek kişi çalışacaksa da üzerinde birçok eşya koyma avantajı sağlar. Kullanılacak alan göre toplantı odaları gibi alanlarda da yer alır. Farklı işyerleri için kullanıma uygun olur. L ofis çalışma masası modelleri ideal çalışma alanı sunar. L şeklinde modelde yer alan çıkıntı dosyalama ya da bazı ofis ekipmanlarını koymaya uygun olur. Bazı modellerde parçalar birbirinden ayrılır. Çalışma masası modelleri ofisleri daha verimli kullanacak detaylar sunar. Geniş alanlarda uyumlu bir görüntü için ofis çalışma masası takımı aranılan nitelikleri sağlar. Özelliklerine göre takımlarda masa yanında raf veya çekmeceli dosya dolabı gibi yerler bulunur. Aynı stilde olan çalışma masası takımlarıyla tüm ofiste uyumlu bir  dekorasyon sağlanır. Zengin ürün çeşidiyle ofislerde çok şık dekorasyonlar yapma fırsatı sunar. Ofis büro masaları genel olarak yönetici odalarında tercih edilir. Kullanılacak alana uyumlu olacak çok sayıda model bulunur. Geniş yüzeyler, kaliteli malzemeler ile odalara estetik bir görünüm katar. Ofis mobilyaları arasından ihtiyaçlara uygun modellere kolayca ulaşılır. Kullanım amacına göre kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi farklı geometrik şekillerde modeller bulunur. Ergonomik yapılarıyla konfor sağlayan modeller ofis mobilya seçenekleri arasında yer alır. Günümüzde klasiklerin dışına çıkan tasarımlarla geniş renk skalasında masa modelleri bulunur. Ofislere renk katacak masalar arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. İşyerlerini hem şık hem de çalışmaya uygun rahat alanlar haline getirebilirsiniz. Stil sahibi seçenekler ile ofisleri ziyarete gelenlere göz dolduran alanlar sunabilirsiniz.

Ofis Çalışma Masası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Modeller tasarım ve özellikleri açısından sınırsız seçenekler sunar. Ofis çalışma masası modelleri işyerinin genel şartlarına uygun olarak seçilir. Alan uygun masa modelleri seçilmesi gerekir. Masa modelleri kullanıma uygun olmalıdır. Masaların tek veya birden fazla kişinin çalışabilmesi gibi özellikleri bulunur. Buna uygun seçimler yapılması verimlilik sağlar. Ofis ekipman durumuna göre çekmeceli veya raf sistemleri masaların tercih edilmesi kullanım rahatlığı sağlar. Küçük ofisler için düz boyutlarda ofis masaları alandan tasarruf sağlar. Hoş bir dekorasyon için ofislerin genel tarzına uygun seçim yapılması gerekir. Doğal ahşap görünümde modeller veya açık renkte ferah modeller tercih edilebilir. Ofis masa modelleri arasında her zevke uyacak renk bulunur. Masanın malzemesi kalitesi açısından önem taşır. Ofislerin demirbaşları arasında yer alan çalışma masalarını dayanıklı malzemeden seçmek avantaj sağlar. Deformelere karşı dayanıklı olması masaların uzun süre kullanılmasına yardımcı olur. Seçilen malzemeye uygun temizlik ve bakım bozulmaları önler. Yoğun sirkülasyon olan işyerlerinde kaliteli malzeme seçimi önem taşır. 

Ofis Çalışma Masası Fiyatları

Ofis masa modelleri kadar fiyatlarda çeşitlilik gösterir. Ofis çalışma masası fiyatları kullanılan malzeme, ölçü, tasarım ve dayanıklılık gibi birçok faktöre bağlı olarak değişir. Masanın işlevsel özellikleri, ek olarak masa yanında yer alan düzenleyici ekipmanlar özellikleri belirler. Kullanılan malzeme ve masanın ölçüsü fiyatlara büyük oranda yansır. Kaliteli malzeme seçimi ilk başta belli bir bütçe gerektirse de uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Masaların üretiminde yer alan işçilik ve tasarım teknolojisi ürün detayları arasında yer alır. Kalite ve fiyatlar doğru orantıda seçenekler sunar. Kullanıma göre değişen modeller farklı fiyat skalasında yer alır. Tek kişi kullanımının yanı sıra toplantı ve ekip çalışması gibi spesifik masa modelleri de modeller arasında yer alır. Takım masalar yardımcı mobilya seçenekleri bulundurabilir. Çok fazla çeşit olduğu gibi her bütçeye uygun seçeneklerde bulunur. Ofislerde uzun süre kullanılacak masalar ayrılan bütçeye göre kullanıcıları memnun eder. Bütçenize uygun olan ürünü bulmak için cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery