Ofis Masa Lambası

Ofis Masa Lambası Fiyatları

13 Ürün gösteriliyor.
Ofis Masa Lambası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Masa Lambası modelleri ve Ofis Masa Lambası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Masa Lambası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Avonni, Modelight, Troy, Özcan Aydınlatma, Lumexx. 13 adet Ofis Masa Lambası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Masa Lambası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ofis Masa Lambası markası:

En Çok İncelenen Ofis Masa Lambası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ofis Masa Lambası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Ofis Masa Lambası modeli içerisinde en ucuz Ofis Masa Lambası fiyatı 40.59 TL iken, en yüksek Ofis Masa Lambası fiyatı 618.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Masa Lambası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ofis Masa Lambası fiyatı ise 249.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ofis Masa Lambası Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Masa Lambası

Çalışma yaşamında bazen iş akışı planlandığı gibi gitmeyebilir. Bu durumlarda bazen saatler bazen de günler geceler boyu yoğun çalışmalar ile projeler bitirilmeye gayret edilir. Bu durumlarda gün batımı sonrasında da uzun saatler çalışma ihtiyacı olur. Bazen de iklim koşulları nedeniyle hava erken kararır. Bu durumlarda çalışma ortamının iyi aydınlatılması iş verimliliği açısından önemli hale gelir. Ofis masa lambası bu gibi durumlarda odaklı çalışmak durumunda olan kullanıcılar için performansı önemli olan bir araç haline gelir. Üzerinde çalışılan işin detaylarını sağlıklı bir şekilde görebilmek gerekir. Gözleri yormadan doğru açıdan gelen yeterli bir ışıkla çalışma ihtiyacı oluşur. Bu noktada devreye giren ofis masa lambaları kullanıcılara sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmaları için yardımcı olur. Yalnızca ofis ortamında değil, kendi evinde derslerine çalışan bir öğrenci de, evindeki masasında bir işi tamamlamaya çalışan freelance çalışan bir başka kullanıcı da bir masa lambasından yardım alabilir. Kitap okumak için bir masanın üstünü tercih edenler için de ofis masa lambaları sağlıklı ışık kaynağı açısından tercih edilebilir.

Ofis Masa Lambası Çeşitleri

Ofislerde ya da evlerde masa üzerinde sürdürülen her türlü çalışma için bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulabilir. Ofis masa lambası çeşitleri bu ihtiyaca cevap verebilmek adına, farklı formlarda, çok değişken ebatlarda üretilirler. Kişiler masa üzerine eğildiklerinde, çalıştıkları evrak, çizim, kitap gibi materyaller ile göz seviyeleri arasındaki açı ve mesafe, fiziksel özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Uzun süreli okumalarda ve yoğun dikkat gereken çizimlerde gözlerin yorulmaması adına ışığın sol arkadan gelmesinin daha sağlıklı olacağı belirtilir. Bu nedenle kişilerin fiziksel özelliklerine göre doğru yükseklikte bir ofis masa üstü lamba modelinin kullanılması, gözler için daha az yorucu, kullanıcı için de daha sağlıklı olabilir. Büro masa lambası içindeki ampulun de ne çok ne az ışık sağlamaması, dengeli bir aydınlık sağlaması önemlidir. Bu noktada ofis masa lambaları yükseklik ve ışık kaynağı açısından kullanıcı tercihlerine cevap verebilecek çeşitlilikte üretilir. Bazı ofis masa lambalarının yükseklikleri ve formları, esnek materyaller ile değiştirilebilir şekilde dizayn edilir. Özellikle aynı çalışma alanının farklı kullanıcılar tarafından paylaşıldığı ortamlarda bu tarz esnek modellerin tercihi daha sağlıklı olabilir. Ofis masa lambaları çalıştırma mekanizmaları ile de farklılıklar gösterir. Bazı ofis masa lambaları enerji ile bağlantı noktasından aktif hale getirilirler. Daha yoğun tercih edilen tasarım şekli ise, kullanıcının masada oturur iken lambanın alt kısmında bir düğme ile aktif hale getirebildiği modellerdir. Kullanım süreleri uzun olduğunda ofis masa lambalarının enerji tüketimleri de artabilir. Bunu önlemek adına enerji tasarruflu ampuller ile çalışan LED ofis masa lambası modelleri de üretilir. Lambaların yapımında metal, plastik, ahşap gibi farklı materyaller kullanılabilir. Bu sayede ofiste yer alan diğer eşyaların genel tonuna uyum gösteren lamba modelleri kolaylıkla seçilebilir. Materyal ve renk olarak birçok farklı çeşitle üretilen ofis masa lambaları, kullanıcıların her türlü dekoratif ihtiyacı ve beklentisine cevap verecek çeşitlilikte üretilirler. Işığı direkt bir LED ampul ile veren modeller vardır. Birçok model ise ampulün etrafını saran, ışığın dengeli bir şekilde masaya ulaşmasını sağlayan dekoratif kumaş, kağıt, plastik gibi malzemelerden üretilen başlık, kenarlık gibi detaylar ile tasarlanır.

Ofis Masa Lambası Fiyatları

Ofis masa lambası fiyatları üzerinde etkili olan birçok unsur vardır. Yapımında kullanılan metal, ahşap, plastik materyallere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Lambalar, birbirinden farklı dekorasyona sahip ofisler ile uyumlu olabilmeleri adına farklı renklerde, formlarda, stillerde üretilir. Her biri farklı bir tasarım ile üretilen lambaların fiyatları benzer marka ürünlerle kıyaslandığında biraz yüksek olabilir. Işık kaynağının yüksekliğinin ayarlanmasına imkan veren modeller oldukça pratik kullanımlı lambalardır. Bu pratik kullanım çoklu kullanıcının aynı alanda çalışabilmesine imkan sağlar ve lambanın fiyatını da yukarı çekebilir. Şık bir kenarlık, başlık, şapka gibi detay içeren lamba modelleri aydınlatma dışında dekoratif bir zenginlik de sağlarlar. Fiyatları da buna paralel olarak benzer ürünlerden daha önde olabilir. LED ampul ile çalışan ofis masa lambaları, sağladıkları enerji tasarrufu nedeniyle muadillerinden daha farklı fiyatlar ile sunulabilirler. Kullanıcıların daha fazla tercih ettikleri masa lambaları aynı kategorideki diğer marka lambalara nazaran daha üst fiyat kategorisinde olabilirler. Ofis masa lambalarının üretiminde kullanılan materyallerin maliyetlerindeki artışlar da fiyatlara etki edebilir.

Ofis Masa Lambası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İş yerinize, ofisinize ya da evinizdeki çalışma masanıza bir lamba almak istediğinizde ufak bir ön araştırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Piyasada bulunan tüm ofis masa lambası özellikleri hakkında inceleme yapabilirsiniz. Edinebileceğiniz tüm markaların modellerini teknik ve tasarım olarak gözden geçirebilirsiniz. Kullanıcıların ofis masa lambası modelleri hakkındaki yorumları, tercihinizde yol gösterici olabilir. Lambayı kullanacağız alandaki diğer eşyalarınızın genel tonuna, dekoratif ağırlığına uyum sağlayabilecek bir materyal ve renkte ürün tercih edebilirsiniz. Metal, plastik ya da ahşap yoğunluklu bir model kullanılacağı odanın genel görünümüne daha uyumlu olabilir. Ayrıca kenarlık, başlık gibi detaylardaki renklerine göre de bir lamba daha keyifli bir görünüm verebilir. Düşük enerji harcayan LED ampuller ile çalışan bir ofis masa lambası da düşünebilirsiniz. Kullanacağınız masanın sol arkadan yeterli ışığı vermesi detayına dikkat ederek, doğru yükseklikte bir lamba modeli size daha sağlıklı bir performans sunabilir. İhtiyaçlarınıza uygun özelliklerde bir ofis masa lambası temin ederek hem dekorasyonunuza küçük ve şık bir dokunuş katabilir hem de uzun saatler boyunca masanızdaki her etkinliğinizi sağlıklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery