Ofis Sandalyesi

Ofis Sandalyesi Fiyatları

97 Ürün gösteriliyor.
Ofis Sandalyesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ofis Sandalyesi modelleri ve Ofis Sandalyesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ofis Sandalyesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Bürocci, Türksit , Yurdakul. 97 adet Ofis Sandalyesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ofis Sandalyesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ofis Sandalyesi markası:

2021 yılı Ofis Sandalyesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 97 Ofis Sandalyesi modeli içerisinde en ucuz Ofis Sandalyesi fiyatı 24.99 TL iken, en yüksek Ofis Sandalyesi fiyatı 2213.48 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ofis Sandalyesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ofis Sandalyesi fiyatı ise 116.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ofis Sandalyeleri

Ofis sandalyesi ofislerde yoğun çalışma tempolarında vücudu destekleme ve kullanım rahatlığı sağlaması amacıyla tercih edilen sandalye çeşitlerinin başında gelir. Ofislerin demirbaşlarından olan ofis sandalyelerinin birçok modeli mevcut olsa da aslolan sandalyenin rahat ve kullanışlı olmasıdır. Ofis sandalyelerinin üzerinde uzun süre vakit geçirildiği için bu sandalyeler hem sırt ve boyun ağrısı yapmayacak, omurganın S yapısını destekleyecek bir yapıda olmalı hem de üzerinde oturulan minder kısmı rahat olmalıdır. Ofis sandalyelerini ofisinizin dekorasyonuna uygun olması da oldukça önemlidir. Eğer ofisiniz klasik deri mobilyalarla döşenmiş ise ofis sandalyenizi de deri kumaşlı seçebilirsiniz. Eğer ofisiniz daha yenilikçi bir tarzda döşenmiş ise ofis sandalyenizi klasik değil daha sportif ve yenilikçi bir modelden seçmek ofisin tasarımına daha uygun olabilir. Doğru bir ofis sandalyesi kişiyi ciddi sağlık sorunlarından kurtarır. Bu yüzden sandalyenin çalışma masası ile uyumlu olması şarttır. Ofis sandalyesinin boyutu ve pozisyonunun ayarlanabilmesi gerekir. Ayrıca sandalyenin tekerlekli olması her yöne rahatça dönüş yapabilmesi ve ofis içinde hareket edebilmek için önemlidir. Sandalye üzerinde mutlaka omuzları destekleyecek bir kol desteği olmalıdır.

Ofis Sandalyesi Modelleri

Ofis sandalyesi modelleri sandalyenin içeriğinde kullanılan hammaddeye, sandalyenin rengine, sandalyenin tekerlekli veya tekerleksiz oluşuna, sandalyenin fileli olup olmadığına, sandalyede ekstra kol kısmı bulunup bulunmadığına göre çeşitli kategorilere ayrılır. Ofis sandalyesi beyaz renkli olanlar temiz bir görüntü sağladığı için genellikle minimal ofislerde tercih edilir. Ayrıca markadan markaya değişiklik gösteren beyaz renk ofis sandalyesinin kademeli olarak boyu ayarlanabilen modellerini tercih etmek kullanıcı için her zaman rahatlık sağlar. Ofis içerisinde rahatça hareket edip rahatça sağa sola dönebilmek için tekerlekli modellerini seçmek işi aksatmamak açısından da önemlidir. Boynu destekleyen kolluklu modellerinin yanında düz kolluksuz modelleri de mevcuttur. Ofis sandalyesi fileli olan modeller hava alan kumaşlar olduğu için terleme gibi sorunların önüne geçer. Kurulumu oldukça kolay olan bu modellerin yüksekliği kademeli olarak ayarlanabilir olanlarını tercih etmek gerekir. 5 adet tekerlekli ayakları ile sağa sola kolayca dönüp rahatça hareket edebilirsiniz. Klasik siyah ve beyaz renkleri dışında ofisinizin dizaynına göre renkli modellerini de tercih edebilirsiniz. Ofis sandalyesi tekerleksiz modeller ise genellikle hareket ihtiyacı olmayan toplantı salonları gibi mekanlarda tercih edilir.  Çeşitli renk, desen ve model seçenekleri piyasada mevcuttur. Ofis sandalyesi tekerlekli sandalyenin ayak kısmında hareket edip dönmesini sağlayan tekerlek sistemi bulunur. Dönerli ofis sandalyesi ofis içerisinde işleri rahatça yapabilmenizi sağlar ve hareket kabiliyetinizi engellemez. Ofis sandalyesi deri olan modeller ise genellikle daha klasik tasarımlı ofislerde tercih edilir. Bunun yanında ofis sandalyeleri sadece kolçaklı değildir. Ofis sandalyesi kolsuz olan modelleri daha küçük alanlarda kullanarak mekanı genişletebilirsiniz. Tasarım ve kullanım itibariyle daha yenilikçi modellerdir. Eğer daha dinamik tasarımlı bir ofisiniz varsa, ofis sandalyesi renkli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tercih daha çok ofisin dizaynıyla alakalı olup kişiden kişiye değişebilir.  

Ofis Sandalyesi Fiyatları

Ofis sandalyesi fiyatları sandalyenin sahip olduğu çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterir. Markalar çeşitli özelliklerine göre ürettikleri ofis sandalyelerini piyasaya sürüp her türlü kullanıcının beğenisine sunar. Ofis sandalyesinin modeli, içeriğinde kullanılan malzemenin kalitesi, kolluklarının bulunup bulunmaması, ofis sandalyesinin sırt ve boyunu destekleyecek ortopedik yapıda olup olmadığı, tekerleklerinin bulunup bulunmadığı, deri mi yoksa plastikten mi yapıldığı gibi özellikler ofis sandalyesinin fiyatını belirleyen faktörlerin başında gelir. Ofis sandalyesinin sırt ve boyun bölgesinin ortopedik olup belin doğal yapısını desteklemesi kadar sandalyenin oturulan kısmındaki minderin de rahat olması gerekir. Sandalyenin rahat olması uzun süre boyunca oturarak orada çalışan kişinin çalışma performansını arttırır. Ayrıca sandalyenin modeli de fiyatına etki eden faktörlerdendir. Mesela tekerlekli ve kolluklu olan modeller hem malzeme kalitesi hem de konfor seviyesi nedeniyle diğerlerinden daha farklı fiyata sahiptir. Siz de eğer ofisinize yeni bir ofis sandalyesi almak istiyorsanız öncelikle bir sandalyeden beklentilerinizi belirlemeniz gerekir. Ayrıca konforun yanında ofisinize uyum sağlayacak tasarımda olması da sizi motive edebilir. Ofisinizin dekorasyonu ve sağlığınız için en ideal ve ucuz ofis sandalyesinin hangi sitede olduğunu öğrenmek için cimri.com sitesine başvurabilirsiniz.

Ofis Sandalyesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofis sandalyesi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Ofis sandalyesi seçmek kolay gibi görünse de aslında dikkat edilmesi gereken bir mevzudur. Çünkü ofis sandalyeleri her iş yerinde kullanılan ve üzerinde en çok zaman geçirilen eşyalardan biridir. Çalışan kişinin performansını etkileyeceği için kişiyi rahat ettirecek bir ofis sandalyesi seçmekte fayda vardır. Çünkü kimse üzerinde rahat hissetmediği bir sandalyede oturarak işlerini yüksek performansla halledemez. Sırf uygun fiyatlı diye alacağınız bir ofis sandalyesine göre uzun süre rahatça kullanabileceğiniz bir ofis sandalyesi tercih etmek size uzun dönemde kar ettirir. Bel ve boyun sağlığı ile uyumlu sırtı destekleyen ortopedik bir sandalye iş performansınızı da arttırır. Üzerinde uzun zaman geçirip iş yapacağınız bir sandalyenin sırtınızı rahat hissettirmesi gerekir. Ayrıca kişinin boyu ve masa yükseklikleri arasındaki ideal uyumu yakalamak için sandalye yüksekliğinin ayarlanabilmesi ve terletmeyen kaliteli bir malzemeden üretilmiş olması gerekir. Alacağınız sandalyenin tekerlek kısımları ofis içerisinde hızlı hareket etmek için önemlidir. Ama herhangi bir kazanın önüne geçmek için tekerlekleri sabitlenebilen modelleri tercih etmek daha avantajlıdır.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery