Vestel Ocaklar

Vestel Ocaklar Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Gazlı Göz Sayısı
Malzeme
Ateşleme Tipi
Elektirikli Ateşleme
Gaz Emniyet Sistemi
Üst Kapak
Çocuk Emniyet Tuşu
Dijital Gösterge
Ocak Yüzeyi
Önden Düğmeli
Restart Fonksiyonu
Hızlı Isıtma
Renk
Tencere Tanıma Sensörü
Sıcak Tutma Gözü
Zamanlayıcı
Enerji Tüketim Göstergesi
Kılıç Düğme
Döküm Izgara
Bulaşık Mak. Yıkanabilirlik
Elektrikli Göz
Gazlı Göz
Halkalı Göz

Vestel Ocaklar

Vestel Ocaklar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Vestel Ocaklar ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Vestel Ocaklar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Vestel Ocaklar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Versace Erkek Parfümleri
 • Doğuş Peluş Salon Halısı
 • Sineset Sineklik & Cibinlik
 • Kardelen Boyalar
 • Lacoste Bayan Günlük Çanta
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Vestel Ocaklar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Vestel
  Cimri'nin Seçimi
  2
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Kumtel KO-420 4 Gözlü Gazlı Emaye Yüzeyli Set Üstü Ocak Beyaz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Vestel Ocak

  1994 yılından itibaren Zorlu Holding bünyesinde faaliyetlerini devam eden Vestel markasının temelleri 1984 yılında Manisa ilinde atılmıştır. Vestel yurtiçi pazarda gösterdiği faaliyetlerinin yanı sıra yurtdışında da birçok satış temsilciliğine sahiptir. Vestel markası tarafından elektrikli ev aletleri, beyaz eşya ve bilgi teknolojileri sektörlerinde geniş ürün yelpazesine sahip ürünler üretilir. Vestel markasının birçok değişik sektörde kazandığı deneyim mutfak ocakları alanında kullanıcılara çeşitli avantajlar sunar. Mutfakta yiyeceklerin pişirilmesi ya da ısıtılması amacıyla kullanılan pişirme aletlerinin başında ocaklar gelir. Pişirme aletlerinin türü ve özellikleri pişirilecek yemeklerin tadı ve kıvamını oldukça etkiler. Bu bakımdan en önemli pişirme aletlerinden olan mutfak ocaklarının istenilen özelliklere sahip olmasına dikkat edilebilir. Diğer taraftan mutfakta tezgah üstü bölgenin görünümünün şık olması için seçilen mutfak ocaklarının dekorasyona uyumlu olması gerekir. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte birçok özelliğe ve tasarıma sahip olarak üretilen Vestel ocak modelleri, mutfakta ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. Ocak türleri satın alınırken ergonomik olması özelliğinin yanı sıra enerji tüketim düzeylerine de dikkat edilebilir.

  Vestel Ocak Modelleri ve Özellikleri

  Mutfak ocaklarının kullanım türleri ve özelliklerine göre birçok çeşidi bulunur. Buna göre mutfak ocakları doğalgazlı ocaklar, tüplü ocaklar, elektrikli ocaklar, set üstü ocaklar, yer ocakları, fırınlı ocaklar, ankastre ocaklar gibi alt kategorilere ayrılabilir. Vestel doğalgazlı ocak türleri isminden de anlaşılacağı üzere ocağın ısı enerjisini doğalgaz yardımı ile sağladığı pişirme aletleridir. Tüplü ocaklar seyyar olarak taşınabilen tüpler yardımı ile çalışan pişirme aletleridir. Söz konusu ocaklar genellikle doğalgaz gibi enerji kaynaklarının olmadığı yaşam alanlarında tercih edilir. Vestel elektrikli ocak modelleri ihtiyacı olan ısı enerjisini elektrik yoluyla sağlayan cihazlardır. Söz konusu pişirme aletleri genellikle enerji tüketiminin fazla pahalı olduğu yerlerde kullanılır. Vestel set üstü ocak modelleri tüp, doğalgaz ya da elektrik enerjisi yoluyla yiyeceklerin pişirilmesini sağlayan ve mutfakta istenilen yere taşınabilen pişirme aletleridir. Vestel set üstü ocak türlerinden olan elektrikli ocaklar, cam ve seramik kullanılarak üretilmesi nedeniyle temizliği diğer ocak türlerine göre daha rahattır. Vestel ankastre ocak modelleri ise mutfakta belirli bir alana gömülü olarak sabitlenen ve herhangi bir yere taşınamayan pişirme aletlerinden oluşur. Vestel ankastre ocak türleri birçok tasarım ve renk seçeneğine sahip olarak tüketicilere sunulur. Ankastre ocakların kullanılabilmesi için bu ocakların sabitleneceği alanların önceden hazırlanmış olması gerekir. Aksi takdirde satın alınan ankastre ocaklar bu ürünler için ayrılmış bölümlere tam olarak yerleşmeyebilir. Vestel indüksiyonlu ocak modelleri yiyeceklerin pişirilmesi için kullanılan kapları bileşiminde yer alan elektro mıknatıslar sayesinde ısıtan pişirme aletleridir. İndüksiyonlu ocaklar diğer ocak türlerine göre daha hızlı ve verimli kullanım imkanları sağlar. Bu aletler üzerine konulan yiyecek kabının olduğu pişirme bölgesini sadece ısıttığı için diğer pişirme sistemlerine göre %40’a kadar enerji tasarrufu sağlar. Vestel fırınlı ocak türleri pişirme aleti ile birlikte fırınların birleşik bir bütün halinde tüketicilere sunulduğu ürün grubudur. Diğer taraftan teknolojinin gelişmesi ile birlikte söz konusu pişirme aletlerinin üzerinde yer alan ocak sayıları da artmıştır. Vestel 5 gözlü ocak modeli ile birlikte aynı anda çok fazla yiyeceği pişirebilirsiniz.

  Vestel Ocak Fiyatları

  Vestel markası beyaz eşya, bilgi teknolojileri sektörlerinin yanı sıra elektrikli ev aletleri sektöründe de önemli markalar arasında bulunur. Söz konusu firmanın yurt içi ve yurt dışında birçok yetkili marka satış temsilcisinin bulunması nedeniyle ürün fiyatları hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir. Ocak fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında söz konusu aletlerin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi gelir. Özellikle paslanmaz çelikten üretilen mutfak ocaklarının fiyatları emaye gibi materyallerden üretilen pişirme aletlerine göre değişir. Diğer taraftan teknolojinin gelişmesi ile birlikte mutfak ocaklarında indüksiyonlu pişirme modelleri üretilmeye başlanmıştır. İndüksiyonlu mutfak ocaklarının fiyatları bileşiminde kullanılan teknoloji nedeniyle diğer ocak türlerinden farklıdır. Vestel ocak fiyatları satın alınacak modellerin türüne ve özelliklerine göre değişir. Bu bakımdan öncelikle yiyeceklerin pişirilmesi için ihtiyaçların netleştirilmesi gerekir. İhtiyaçların ve bütçenin belirlenmesi sonrasında markanın satış temsilcileri ile iletişime geçilerek uygun fiyatlarda pişirme aletleri satın alınabilir.

  Vestel Ocak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Vestel ocak türleri satın alınırken ihtiyaçların tam olarak karşılanması için bazı hususlara dikkat edilebilir. Öncelikle yiyeceklerin pişirilmesi sırasında ne tür pişirme aletlerine ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi gerekir. Aynı anda çok fazla yiyeceğin pişirilmesi gerekiyorsa Vestel 4 gözlü ocak gibi pişirme aletleri tercih edilebilir. Ayrıca ilgili yaşam alanında kullanılan enerji türüne göre pişirme aletleri seçilmelidir. Örneğin doğalgaz enerjisinin bulunmadığı yerleşim yerleri için diğer enerji kaynakları ile çalışan ocak modelleri tercih edilmelidir. Diğer taraftan bazı ocak türleri için mutfakta özel alanların inşa edilmesi gerekir. Vestel gömme ocak türlerinden olan ankastre ocakların tercih edilmesi halinde bu ürünlerin yerleştirilecekleri alanların önceden hazırlanması gerekir. Aksi takdirde bu pişirme aletleri için belirlenen alanlara tam olarak yerleşmeyebilir. Mutfakta taşınabilen pişirme aletleri kullanılmak isteniyorsa Vestel tezgahüstü ocak modelleri tercih edilebilir. Enerji tasarrufu yapabilen ocaklar tercih edilmek isteniyorsa indüksiyonlu ocak modelleri tercih edilebilir. Diğer taraftan yiyeceklerin pişirilmesi sırasında bazı yemek atıkları ocakların üzerine sıçrayabilir. Bu bakımdan kolay temizlenebilen Vestel camlı ocak modelleri ile temizliği hızlı bir şekilde yaparak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.