track source

Ankastre Aksesuarları

En Ucuz Ankastre Aksesuarları Fiyatları

268 ürün gösteriliyor.
Ankastre Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ankastre Aksesuarları modelleri ve Ankastre Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ankastre Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Arçelik, Beko, Altus, AEG. 268 adet Ankastre Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Ankastreler her mutfakta bulunan araçlardır. Fırın, davlumbaz, mikrodalga ve ocak üçlüsünden oluşur. Bazı koşullardan kaynaklı eskiyen ankastreler için aksesuarlar üretilmiştir. Arçelik ve Beko markalarının ankastre aksesuarları ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünleri Cimri.com dan bulabilirsiniz.

ANKASTRE AKSESUARLARI NELERDİR?

Ankastre setleri fırın, davlumbaz, mikrodalga ve ocaktan oluşur. Geçen zaman ve diğer dış etkilerle aşınan ya da eskiyen ankastreler değişebilen malzemelerden üretilmiştir. Mikrodalga kiti, fırın çerçevesi, davlumbaz arkası paneller ankastre aksesuarlarını oluştururlar. Mikrodalga kiti, mikrodalganın çevresini oluşturur. Eskiyen ya da yenilenmesi gereken çerçeveler değiştirilip, takılabilen parçalardandır. Mikrodalganızın boyutuna göre çerçevelerin boyutları değişir. Kiti değiştirmek istediğiniz zaman mikrodalganın ölçüsünü almayı unutmamanız gereklidir. Davlumbaz arkası paneller, davlumbazların daha dekoratif durması için tasarlanmıştır. Ankastrenizin markasına göre aksesuarlarda da değişiklik gözükür. Ankastre aksesuarları fiyatları 140 ile 600tl arasında değişmektedir. Model ve kaliteye göre fiyat artışı gerçekleşir.

ANKASTRE AKSESUARLARI NASIL TAKILIR?

Mikrodalga kitinin takılması oldukça kolaydır. Kiti ambalajından çıkarttıktan sonra sert bir şekilde yerine oturtursanız kiti takmış olursunuz. Takamadığınız durumlarda mikrodalganın markasının servisini çağırabilirsiniz. Fırın çerçevesinin takılması da yine aynı şekilde gerçekleşir. Davlumbaz arkası panelin takımı ise biraz daha zordur. Uzman biri tarafından takılmalıdır yoksa duvara zarar verilebilir. Size uygun ankastre aksesuarlarını Cimri.com da bulabilirsiniz.