Nipel Tutucu

Nipel Tutucu Fiyatları

155 Ürün gösteriliyor.
Nipel Tutucu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Nipel Tutucu modelleri ve Nipel Tutucu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Nipel Tutucu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Veta, Virax, Ennalbur, Sky Ce, Osco. 155 adet Nipel Tutucu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Nipel Tutucu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Nipel Tutucu markası:

En Çok İncelenen Nipel Tutucu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Nipel Tutucu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 155 Nipel Tutucu modeli içerisinde en ucuz Nipel Tutucu fiyatı 3.59 TL iken, en yüksek Nipel Tutucu fiyatı 8986.72 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Nipel Tutucu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Nipel Tutucu fiyatı ise 20.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Nipel Tutucu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ridgid 33588 975 Kombo Yiv Açma Aleti
Ridgid 33588 975 Kombo Yiv Açma Aleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Nipel Tutucu

Yapı dekorasyon ve tadilat işlerinde en önemli yeri borular ve montajları alır. Sıhhi tesisat ya da başka birçok farklı alanda kullanılan borular birbirinden bağlanırken özenli ve dikkatli olunması gerekir. Boruları birbirine özenle bağlamak ve sağlam bir yapıya sahip olmaları  için bazı materyallere ihtiyaçları vardır.  Bu materyaller, nikel tutucu adı altında satışa sunulan ve boruları birbirine bağlamaya yarayan önemli parçalardan biridir. Çok geniş bir ürün skalasına sahip olan nipel tutucuların birçok farklı çeşidi vardır. Çok farklı materyallerden üretimi sağlanan nipel tutucular geniş bir ürün kapasitesine sahiptir. Çelik, pirinç, paslanmaz çelik ya da plastik gibi materyallerden üretimi sağlanan nipel tutucular çok geniş boyut farklılıklarıyla satışa sunulur. Boruların birleştirilmesi için olmazsa olmaz malzemeler arasında yer alan nipel tutucu ürünler, boruların boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Nipel ürünlerinde en önemli konu ölçülerdir. Boruların ölçüleri ile doğru orantılı ürün kullanımları gerekir. Aksi takdirde boruların birbirine bağlanabilmesi çok mümkün olmaz. Boru döşemeleri için ihtiyaç duyulan ana malzemelerden biri olan nipel tutucu çeşitlerine ulaşarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Nipel Tutucu Çeşitleri

Boruların birbirine sağlam şekilde bağlanabilmesi için ihtiyaç duyulan temel malzemeler arasında yer alan nipel tutucu modelleri, çok geniş bir skalaya sahiptir. Nipel tutucular, borular arası bağlantıyı gerçekleştirir. Her boru boyutuna göre değişkenlik gösteren nipel tutucular çok çeşitli materyallerden elde edilir. Çelik, paslanmaz çelik, plastik ve  pirinç malzemeden üretimi sağlanabilen ürünler boru döşemelerinde ihtiyaç duyulan ana malzemelerden biridir. Çok geniş boyut seçeneklerine sahip olan nikel tutucular, her boru boyutuna uyum sağlayacak çeşitlilikte tasarlanır. Yapı dekorasyon ve hırdavatçı alanında satışa sunulan nipel tutuculara birçok farklı marka üzerinden ulaşabilirsiniz. Büyük ya da küçük çaplı borulara uyum saplayan ve hatlar arası birleşimleri tutucu görev sağlayan ürünler oldukça çeşitlidir. Küçük çaplarda kullanılması gereken borularda çek vana ve vana gibi aktifleştirici parçaları birbirine bağlamak için kullanılır. Büyük çaplara sahip olan borularda ise emniyet vanası ya da ölçme enstrümanlarını birbirine bağlamak için kullanılır. Kurtarıcı yapı malzemelerinden biri olanı nipel tutucuların işlevselliği oldukça büyüktür. Farklı yapı malzemelerinden üretimi sağlanan ürünler malzeme tercihlerine göre sınıflandırılır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilerek satışa sunulan nipel tutucular en çok tercih edilenler arasında  yer alır. Basınç düşürmede etkili olan nipel tutucu ürünler bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilenler arasında yer alır ve dayanıklılık bakımından da oldukça başarılıdır. Nipel bağlantı ürünleri, bina doğal gaz tesisatları ve endüstriyel boru hatlarında kullanılan özel parçalardır. Kullanım alanı olarak hayat kurtarıcı niteliklere sahiptir. Birçok farklı kalite oranı ile satışa sunulan nikel tutucular tipler olarak kategorilere ayrılır. Bina doğal gaz sistemleri ve endüstriyel boru döşemelerinde kullanımı sağlanan ürünlerin ısı direnci yüksek olanlarının tercih edilmesi gerekir. Bir başka çeşidi olan plastik redüksiyon nipel genellikle su tesisat sistemlerinde kullanılır. Damlama ve su akış sistemlerini düzenleyen nipel plastik ürünler, banyo kullanımlarına uygunluk gösterir. Hortum, beyaz eşya borusu gibi çok çeşitli alanda kullanımlarına rastlanabilir. Dişli olarak üretimi sağlanan nipel tutucular vidalama gibi yöntemlerle boruları birbirine bağlayabilir.

Nipel Fiyatları

Nipel fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Çok farklı malzemelerden üretilmiş olan nipel çeşitleri mevcuttur. Çok çeşitli kategorilerden oluşan ürünlerin özellikleri fiyatlarına da doğrudan yansır. Ürünlerin sağlamlığı, kalitesi ve yapısı fiyatlandırmalarında değişkenlik göstermelerini sağlar. Eklenen her özellik fiyat etiketlerinde değişim ve artış gösterir. Paslanmaz çelikten üretimi sağlanan nipel tutucular en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır ve plastik ürünlere oranla daha yüksek fiyatlıdır. Kullanım sağlanacak alana göre nipel kullanım sayıları artar ve her artış fiyat etiketlerine yansır. Bu sebeple ihtiyaç duyduğunuz ürün sayıları ürünlerin fiyat performanslarına etki eder. Küçük ya da büyük olarak satışa sunulan ürünler arasından ihtiyacınıza ve göre boyutlarına uygun şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Nipel ürünlerin fiyatları boyutlarına göre oranlandığından boyut küçüldükçe fiyat küçülür, boyut büyüdükçe fiyatta büyür. Satın alma yapmadan önce kullanım sağlayacağınız ürünlerin boyutlarını belirlenmeli ve ona uygun alışveriş yaparak doğru ve hesaplı ürün tercihi yapabilirsiniz. 

Nipel Tutucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Nipel ürünler, boruları birbirine bağlamaya yarayan ekipmanlar arasında yer alır. Çok çeşitli ürün skalasına sahip olan nipel tutucu ekipmanlar arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Nipel tutucu ekipmanlarını tercih ederken kullanım sağlayacağınız alan ve amaca uygun ürün tercih etmeniz gerekir. Nipel özellikleri bakımından oldukça zengin ve işlevsel ürünler arasında yer alır. Ürün satın alırken birbirine bağlayacağınız boruların boyutları oldukça önemlidir. Farklı ölçülere sahip olan nipel tutucu ürünlerin iki tarafında ki dişliler birbirinden farklıdır. Bu bakımdan ürün tercihi yaparken hangi boru ile kullanım sağlayacağınızı saptamanız ve ona uygun seçim yapmanız gerekir. Çelik ürünler genellikle doğal gaz boru hatlarında kullanılır. Plastik olan ürünler ise genellikle banyo malzemeleri arasında kullanıma uygundur. Ürün seçimlerinizde uzun süreli kullanım için kaliteli ve dayanıklı ürün tercihi yapmanız oldukça önemlidir. Nipel tel ürünleri arasından tercih yaparken boyutlarını en ince detayına kadar incelemeli ve ona göre doğru tercih yapmalısınız. Boru uzunluğunuz ve bağlantı sayınız nipel ürün kullanım adedini belirler. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery