track source
track source

Hidrolik, Pnömatik & Yapı Hortumları

Hidrolik, Pnömatik & Yapı Hortumları Fiyatları

334 Ürün gösteriliyor.
Hidrolik, Pnömatik & Yapı Hortumları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hidrolik, Pnömatik & Yapı Hortumları modelleri ve Hidrolik, Pnömatik & Yapı Hortumları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hidrolik, Pnömatik & Yapı Hortumları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Rakor / Bağlantı, Hava Hortumu, Örgülü Hortum, LPG Hortum. 334 adet Hidrolik, Pnömatik & Yapı Hortumları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
KL SH10 10 m Hava Hortumu
KL SH10 10 m Hava Hortumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hidrolik, Pnömatik ve Yapı Hortumları

Pnömatik‌ ‌ve‌ ‌yapı‌ ‌hortumları‌ farklı cihaz kullanımına uygun olarak üretilen parçalardır. Hidrolik,‌ özellikle basınçlı havanın veya sıvıların aktarılmasına destek veren ürünlerdir. İlgili ürünlerin piyasa üzerinde oldukça fazla çeşidi bulunur. Örneğin; naylon, pvc ve termoplastik gibi farklı materyallerden yapılan ürün seçenekleri söz konusudur.  Kullanım alanlarına göre doğru materyalden yapılan ürünlerin alınması gerekir.  Ayrıca özel ihtiyaçlara uygun üretilen poliüretan yapıda ürün seçenekleri de söz konusudur. Dar alanlar için eğim sağlayabilen ürünlerin alınması daha doğru olur. Böylece daha kolay bir kullanım avantajı sunar. Uzun süreli kullanımlar için dayanıklı ürünlerin alınması gerekir. Kullanım sonrası zarar gören hortumların değiştirilmesi doğru olur. Standart ürünlerin dışında birçok özellik avantajı sunan ürün seçenekleri mevcuttur. Özellikle kimyasal taşınmasına uygun ürünlere ulaşmak kolaydır. Bu açıdan kullanım yerine göre belirli standartlar ile üretilen ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Böylece işlem sırasında bir sızma veya patlamanın önüne rahatlıkla geçilebilir. Bilinen markaların ilgili ürünlerinin alınması tüketicilerin kaliteli ürüne ulaşmasını kolaylaştırır.

Hidrolik,‌ ‌Pnömatik‌ ‌ve‌ ‌Yapı‌ ‌Hortumları‌ Çeşitleri

İlgili ürünlerin boylarına, kullanılan materyallerine ve kullanım alanlarına yönelik ürün seçenekleri oldukça fazladır. Bu açıdan kullanıcılar istedikleri ürünü tercih edebilirler. Boruların sızdırma yapmadan birbirleri arasında bağlantı sağlayan çıkıntı parçalara rakor bağlantı denir. İlgili bağlantıların uzatılması ve tesisatın yönünü değiştirmek için imkân sunan bu ürünleri tercih edebilirler. Sulama gibi alanlar için çeşme ile hortum arasında bağlantı sağlayan bir üründür.  Sızdırmazlık ürün özelliği sunar. Farklı boyut ve özelliklere sahip kullanım yerine uygun ürün seçenekleri söz konusudur. Kalorifer sisteminde güvenli bir bağlantı ihtiyacını doğru bir şekilde sağlayan bir üründür. Spiral hava hortumun koruyucu özelliği ile elektrik akımı geçen kabloların zarar görülmesinin önüne geçilir. Daha ağır ürünler için çelik seçeneği sunan çeşitleri de mevcuttur. Makinaya göre değişen çapta üretimleri söz konusudur. Asansör boşluğu ve havalandırma gibi alanlar için tercih edilebilir.  Geniş alanlar için uzatmalı yapıya sahip olan ve farklı uzunluklarda bulunan hava hortumlarının alınması daha uygun olur. İlgili ürünlerin makaralı seçenekleri de söz konusudur. İki adet çıkış özelliği bulunan musluk yapılı ürün özelliği sunan çeşitleri de mevcuttur. Üstün standart sağlayan ve oldukça yüksek esnekliğe sahip ürünler ile sıvıların taşınma işlemi oldukça kolaydır. Bu noktada ürünlerin boyuna dikkat edilmesi gerekir.  Ayrıca bükülme ve esneklik sunan ürün çeşitlerinde ISO, FDA gibi standartların sağlanması gerekir. Küçük alanlarda ise alan kaybını önleyen makaralı yapıya sahip ürünlerin tercih edilmesi daha uygun olur. Sıcaklığa oldukça dayanıklı ürünler mevcuttur. Pamuk örtülü ürün seçenekleri de söz konusudur. Dıştan oldukça fazla ısıya maruz kalan iş makinelerinde yaygın olarak kullanılır.  Kullanıcılar mevcut ürün özelliklerine göre rahatlıkla seçim yapabilirler. Bu noktada kullanım yerine ve amacına uygun özellikte ürün seçenekleri oldukça fazladır. İstenilmesi durumunda bağlantı parçalarına uygun ürünlerin de üretimi yapılabilir. Kaliteye önem veren markaların tercih edilmesi ile ilgili ürünler daha uzun süre kullanılabilir.  Bağlantı elemanları ile çeşitlilik sunan markalar sayesinde tüm alanlarda ürün desteği kolayca sağlanmış olur. Daha başarılı sonuçlar için bu ürünlerin önemi büyüktür.

Hidrolik,‌ ‌Pnömatik‌ ‌ve‌ ‌Yapı‌ ‌Hortumları‌ Fiyatları

Farklı boyutlara sahip olan ürünlerin kullanılan materyallerine ve ürün özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösterir. Örneğin, uzatmalı yapıları ve değişen uzunlukları ile makaralı hava hortumlarının fiyatları geniş bir aralıkta kullanıcıya sunulur. Örneğin, hortum uzunluğu 20 metre olan ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğu söylenebilir. Ürünün otomatik toplama özelliği mevcuttur. Genel olarak hortum ve kabloların fiyat aralıklarının geniş olduğu söylenebilir. İçerisinde yer alan ek materyaller fiyat aralığına etki eden unsurlardır. Basınç pompası, vinç ve kato gibi ürünlerde kullanılan çift kat özellik sunan ürünlerin fiyatları değişiklik gösterir. Yaylı özellik sunan hortumların fiyatları hemen her bütçeye uygun olarak sunulur. İstenilen teknik ve renk seçeneğine kullanıcılar kendi bütçelerine göre kolaylıkla karar verebilir. Değişik uçlara uyum sağlayan ve ara bir ürün olan vidalar istenilen boyutlarda piyasa koşullarına göre uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcıya sunulur. Aynı hortumun spiral özellikli ürünleri de istenilen fiyat aralığında kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Uzunluğu artan ürünün fiyat aralığı da aynı orantı da artış gösterir.

Hidrolik,‌ ‌Pnömatik‌ ‌ve‌ ‌Yapı‌ ‌Hortumları‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hortum ve buna benzer destek amaçlı kullanılan teknik aksamlar birden fazla alanlarda mevcut ürünleri destekleyici bir özellik sunar. İlgili ürünlerin kullanım alanlarına uygun olarak seçilmesi gerekir. Bu açıdan doğru ürün özellikleri ile teknik bir arıza yaşanmasının önüne geçilmesi daha kolay olur. İlgili ürünlerin çeşitleri oldukça fazladır. Bu açıdan inşaat sektöründe daha yüksek bir performans sağlanması için takviye iç desteği sunan ürünlerin seçimi yapılabilir. Ayrıca büyük bir çapa sahip ürünler boyut olarak daha iyi sonuçlar alınmasına destek sunar. 28 inç Hg’ye kadar vakum desteği sunan ürünler ile çökme olayı yaşanmadan güvenle ürün kullanılabilir. Yakıt, dizel ve yağ gibi sıvı ürünlerin transferi için Lpg hortum kullanılır. Özellikle cihaz ile tüplerin bağlantısını sağlamak isteyenler bu ürünü tercih edebilir.  İlgili ürünlerin TS 1846 standartlarına uygun seçilmesi gerekir. Ayrıca hortum uzunluğunun maksimum 1,5 metre olmasına dikkat edilmesi doğru olur. İlgili ürünlerin oldukça esnek olması istenilen alanlar da rahatlıkla kullanımını sağlayan bir özelliktir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery