Örgülü Hortum

Örgülü Hortum Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Örgülü Hortum fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Örgülü Hortum modelleri ve Örgülü Hortum fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Örgülü Hortum kategorisinde en favori markalar şu şekilde: İkiler. 1 adet Örgülü Hortum fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Örgülü Hortum Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Örgülü Hortum markası:

En Çok İncelenen Örgülü Hortum Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Örgülü Hortum ürünü:

2021 yılı Örgülü Hortum Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Örgülü Hortum modeli içerisinde en ucuz Örgülü Hortum fiyatı 85.0 TL iken, en yüksek Örgülü Hortum fiyatı 85.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Örgülü Hortum fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Örgülü Hortum fiyatı ise 85.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Örgülü Hortum Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Örgülü Hortum modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Örgülü Hortum modeli:
Cimri'nin Seçimi
KL SH10 10 m Hava Hortumu
KL SH10 10 m Hava Hortumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bahçe sularken ne gibi sulama aksesuarlarını kullanabiliriz? Örgülü hortum kullanmanın avantajı nedir?

Bahçe sulamak, pek çok kişi için oldukça keyifli bir uğraştır. Bahçe sulaması esnasında plastik örgülü hortumlar sıklıkla kullanılmaktadır. Suyun çıkış ucu olan su motoru veya musluğun ucuna takılarak kullanılırlar. Hortumu, suyun çıkışına takarken hortum bağlantılarını kullanmak gerekir. Bu sayede suyun tazyik miktarı ve hortumun kontrolü daha rahat olur. Hortum bağlantısı bulunan bir musluğun ucundaki hortum, çekilerek veya herhangi bir şekilde kuvvet uygulayarak çıkmaz. Bu da sulama verimini artırır. Sulama sırasında hortum başlığı kullanmak da önemlidir. Hortum başlıkları, sulama yaparken, hangi tipte sulama yapacağınızı belirlemenizi sağlar. İsterseniz, direkt olarak isterseniz de yağmurlama şeklinde sulama yapabilirsiniz. Hortumlara takılan sulama başlıkları sayesinde, uzak alanlarda bulunan bitkileri sulamak için hortumu sıkmak zorunda kalmazsınız. Hortumu sıkmak, hem hortumun ucunun kırılmasına neden olur hem de hortumun bağlı olduğu motoru basınç nedeniyle yakabilir. Örgülü bahçe hortumları, standart hortumlara göre basınca karşı daha dayanıklıdır. Üzerindeki örgü dokusu, hortumun daha dayanıklı olmasını ve daha zor katlanmasını sağlar. Böylece bahçe sulama daha kolay hale gelir. Bahçenizi sularken ihtiyacınız olan en uygun fiyatlı örgülü şeffaf hortum seçeneklerini, cimri.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Bahçe sulamanın dışında, metal ve uzayabilen örgülü duş hortumları, sanayide kullanılan su buharı, kızgın yağ ve gazların basınca dayanıklı şekilde iletilmesini sağlayan örgülü metal hortumlar da vardır. Bu hortumların özelliği genleşme ve basınç değişimlerini örgüleri ve metal özellikleri sayesinde rahatlıkla absorbe edebilmeleridir.

Örgülü bahçe sulama hortumlarının fiyatları ne kadardır? Nerede satılırlar?

Bu hortumların fiyatları genellikle ölçülerine ve markalarına göre değişkenlik göstermektedir. 15 metre, 20 metre, 25 metre, 30 metre ve 100 metre gibi uzunluklarda satılmaktadırlar. Bahçenizin ve sulama alanlarınızın ölçülerine göre uygun hortum uzunluğunu belirleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan en ucuz örgülü hortum çeşitlerini, cimri.com sitesinde, hidrolik, pnomatik yapı hortumları kategorisi altında yer alan örgülü hortum sekmesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız bahçe sulama hortumu çeşitlerini en uygun fiyatlarla bulmanıza yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery