Nuxe Nemlendiriciler

En Ucuz Nuxe Nemlendiriciler Fiyatları

17 ürün gösteriliyor.
Markalar
Marka
Nuxe
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Kozmetik sektörü içinde cilt ve yüz bakımı alanında bulunan nemlendiriciler, gerek güneşin zararlı etkilerinden korunmak gerekse gündelik yaşamın cildimizi zorlayıcı zararlı etkilerini engellemek için hayatımıza girmiş önemli kişisel bakım ürünleridir. İhtiyacınıza ve cildinize en uygun nemlendirici kremlere cimride en ucuz fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 • Nemlendirici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan nemlendiriciler cilt ve yüz sağlığımızı korumak için en çok başvurduğumuz ürünler olmuştur. Bu nedenle, cildimizle doğrudan temas eden ve cildi beslemeyi amaçlayan nemlendiricileri seçerken bazı konuları gözden geçirmek faydalı olacaktır. Öncelikle cilt ve yüz nemlendiricilerini seçerken cilt tipine uygunluğuna dikkat etmek birinci sırada gelir. Cildimize en uygun nemlendiriciyi seçmek hem cildin ihtiyacına uygun nemi kazanmasını sağlayacak hem de nemlendiriciye karşı oluşabilecek reaksiyonları en aza indirecektir.

  Kuru ve hassas cilde sahip olanlar için, yoğun nemlendirme özelliği bulunan ve hassas ciltlerin kullanımına uygun nemlendiricileri tercih etmeleri isabetli olacaktır. Yağlı cilde sahip olanların ise, nemlendirici seçerken yağ oranı nispeten düşük, hafif yapılı ürünleri kullanmaları tavsiye edilmektedir. Siz de cildinize uygun aradığınız nemlendiriciyi; La Roche-Posay, Vichy , Nivea,Clinique Lancome, Diadermine, Estee Lauder gibi onlarca marka arasından en uygun fiyat seçeneği ile cimride bulabilirsiniz.

 • Nemlendiricileri Nasıl Kullanmalıyız?

  Nemlendiriciler cildimizi besleyici ve koruyucu özelliklere sahip olduklarından uygularken cildimizin temiz ve makyaj vb. unsurlardan arındırılmış olması gerekir. Bunun yanı sıra kullanılacak nemlendiricinin türü de önemlidir. Günlük nemlendiriciler çoğunlukla sabahları temizlenmiş bir cilde uygulanarak, makyaj ve güneşin cildi yıpratıcı etkilerini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Gece uygulanan nemlendiriciler ise, daha çok cildi rahatlatıcı etkiye sahip olan ürünlerdir. Anti-aging türü nemlendiriciler de sıklıkla gece kullanılan nemlendiriciler arasındadır.

 • Nemlendirici Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

  Nemlendirici bakım kremleri düzenli kullanımlarında cildimizi pek çok sorundan korumaktadırlar. Güneşin zararlı etkileri ve bulunduğumuz ortamlardaki kirlilik gibi etmenlerle zaman içerisinde cildimizde birçok sağlık sorunu ortaya çıkmaktadır. Cilt lekeleri, yaşlanma belirtileri ve hatta cilt kanseri gibi sağlık sorunlarıyla karşılaşmamak için düzenli nemlendirici kullanımı ile cildinizi besleyerek önlem alabilirsiniz. Nemlendirici kremler ve nemlendirici serumlar ile cildimizi bu deformasyonlardan korumak mümkündür.