track source
track source

Yüz Bakım Setleri

Yüz Bakım Setleri Fiyatları

677 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yüz Bakım Setleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Yara Bandı Fiyatları
 • Wax Fiyatları
 • Vücut Sıkılaştırıcı ve İncelticiler Fiyatları
 • Vücut Losyonu ve Nemlendiricileri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Yüz Bakım Setleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yüz Bakım Setleri markası:

  2021 yılı Yüz Bakım Setleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 677 Yüz Bakım Setleri modeli içerisinde en ucuz Yüz Bakım Setleri fiyatı 4.6 TL iken, en yüksek Yüz Bakım Setleri fiyatı 3141.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yüz Bakım Setleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Yüz Bakım Setleri fiyatı ise 61.28 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Yüz Bakım Setleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Yüz Bakım Seti

  Kişinin en değerli aksesuarı cildidir ve cilt her zaman kusursuz görünmeyebilir. Günlük yaşam koşulları, hava şartları, makyaj, yeme içme alışkanlıkları gibi bir çok farklı etken cildin görünümünde deformasyonlar yaratabilir. Cildin sağlıklı görünmesi için hem içeriden hemde dışarıdan destek vermek gerekir. Cilt çevresel koşullara faktörlere her zaman açıktır. Bu sebeple nem kaybı, kuruma, lekelenme, kırışma gibi birçok farklı reaksiyon verebilir. Tüm bu ve bunun gibi sevenlerle cilde verilen değer ve bakım alışkanlıkları büyük önem taşır. Düzenli bakım ve özenli seçilmiş ürünlerle cilde kaybettiği sağlığı tekrar kazandırılabilir. Birçok farklı kozmetik markasının kadın ve erkek kullanıcıları için özenle formüle ederek satışa sunduğu cilt bakım ürünleri arasından cildinize en uygun ürünleri seçebilir Işıl Işıl bir cilde sahip olabilirsiniz. Yüz bakım ürünleri markaları tarafından formüle edilerek satışa sunulan ürün gruplarından kendi cilt tipi ve cilt sorunlarına uygun ürün seçimi yapabilir, cildinize düzenli bakım alışkanlıkları kazandırabilirsiniz. Kadın ve erkek kullanıcılar için uygun üretilen birçok farklı ürün arasından doğru seçim yaparak kişisel bakımınıza katkı sağlayabilir her an ışıltılı bir cilt ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

  Yüz Bakım Seti Çeşitleri

  Cildin ihtiyacı olan temel bakım alışkanlıkları sekteye uğradığı anda dış faktörlerin de  etkisi ile cilt tepki vermeye deforme olmaya başlar. Oldukça hassas olan cilt yapısı dış etkenlere çok açık bir yapıya sahiptir ve en ufak bir ihmalde etkilerini tepki halinde göstermeye başlar. Günlük hava koşulları, makyaj malzemeleri, sigara ve alkol kullanımları, yanlış beslenme alışkanlıkları ve asgari oranda su tüketimi cilde olumsuz etkiler yaratır ve elastikiyetinin kaybolmasını sağlar. Kadın ve erkek fark etmeksizin her bireyin cildine özen göstermesinde günlük cilt bakım alışkanlıklarını edinmesi gerekir. Bu etkenleri göz önünde bulundurarak tüm kullanıcı grupları için Bakım setleri hazırlayan kozmetik markaları ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunar. Kendine ve cildine önem gösteren her bireyin aksatmadan kullanım sağladığı cilt bakım ürünleri düzenli olarak kullanım sağlandığında etkilerini gösterir. Parlak ve pürüzsüz bir cilt doğru cilt bakım ürününü seçmek ve düzenli olarak kullanımla başlar. Cildin güzelliğini koruması ve her an canlı, ışıltılı görünmesi için ölü derilerden arınması gerekir. Bunun için özel olarak tasarlanan ve formüle edilen Yüz bakım kiti ürünleri arasında yer alan  Peeling çeşitleri ile cildinizi ölü derilerden arındırabilir. Parlak ve canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kadın ve erkek kullanıcılar için ayrı ayrı hazırlanan yüz bakım ürünleri arasından kendinize uygun ürünü seçerek cilt bakım alışkanlıkları edinebilirsiniz. Yüz bakım seti erkek kullanıcılar için de büyük önem taşır. Hergün traş olan cilt ciddi anlamda tahriş olur. Traş sonrası bakım erkek kullanıcılar için önemlidir. Traş sonrası nemlendirici ve losyon kullanımı ile tahriş olan cildinizi yenileyebilir, açık gözeneklerinizi dışarıdan gelebilecek bakterilere karşı koruyabilirsiniz. Kozmetik markaları kadın kullanıcıları için daha geniş şaklasa ürün çeşitliliği sunar. yüz bakım seti kadın ürünleri arasından cildinize en uygun olan ürünü istediğiniz markadan seçebilir cilt bakımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kozmetik markalarının kullanıcılar için özel olarak formüle ettiği yüz bakımına ait ürün skalası oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Cildine değer veren her birey için her cilt sorununa uygun ürün bulmak mümkündür. 

  Yüz Bakım Seti Fiyatları

  Kadın ve erkek bireyler için cilt bakımı alışkanlıkları büyük önem taşır. Kozmetik markalarının titizlikle formüle ederek satışa sunduğu yüz bakım ürünleri çok çeşitli fiyat etiketlerine sahiptir. Marka kriterleri ürün fiyat belirlenmesinde büyük önem taşır. Kullanım amacına göre çeşitlilik gösteren yüz bakım ürünleri fiyat olarak da birçok değişkenlik gösterir. Her türlü cilt sorununa uygunun ürün bulmanın mümkün olduğu yüz bakım ürünleri arasından her bütçeye uygun ürün bulabilir ve ona göre seçim yapabilirsiniz. Satış gerçekleştiren kozmetik markalarının fiyat insiyatiflerine ve içerikte kullanılan ürünlerin doğallıklarına göre de ücretlendirmeler değişkenlik gösterir. Yüz bakım ürünleri kozmetik markaları ya da dermatolojik olarak onaylanmış markalar tarafından üretilir. Dermatolojik onaylı ürünler içerik olarak kozmetik ürünlerden farklı olduğundan kaynaklı biraz daha yüksek etiket fiyatları gösterebilir. Kişisel tercihlere bağlı olarak bütçenize en uygun ürünü seçebilir, cildinize ışıltı kalabilirsiniz. Tüm bu fiyat değişkenleri hakkında bilgi almak ve marka ücret performanslarına göz gezdirmek için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden filtreleme sistemiyle birçok farklı markaya liste halinde ulaşabilir fiyat performanslarını inceleyebilirsiniz. 

  Yüz Bakım Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kozmetik ve dermatolojik markalar tarafından formüle edilerek satışa sunulan cilt bakım setleri kendi içlerinde birçok farklı çeşide ayrılır. Cilt bakım seti satın almadan önce birçok farklı özelliğe dikkat etmek gerekir. En önemli detay cilt tipine uygun ürün tercihi yapmaktır. Cilt tipine uygun olmayan ürünler hiçbir etki sağlamayabilir, tam aksine ciltte alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Ürün seçimi yapmadan önce muhakkak cilt tipinize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Cilt vücudun en hassas bölgeleri arasında yer alır ve hassas bakıma ihtiyaç duyar. Ürün seçimleriniz de dermatolojik olarak onaylı, doğal içerikli olanlardan yana olmalıdır. Cilt özellik olarak alerjik bir yapıya sahip olduğundan dolayı kozmetik ürünlere karşı reaksiyon gösterebilir. Satın alma yapmadan önce muhakkak içeriklerini detaylı olarak  incelemek ve alerjen madde içerip içermediğine dikkat etmek gerekir. Tüm bu durumları esas alarak ürün tercihi yapılmalıdır. Satın almak istediğiniz ürün ve markasını incelemek için cimri.com sitesi üzerinden arama yapabilir ve satış markaları üzerinden kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery