NAS Server

NAS Server Fiyatları

107 Ürün gösteriliyor.
Ethernet Bağlantısı
Gigabit Desteği
Sunucu Tipi
Hot Swap Desteği
NAS Server fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. NAS Server modelleri ve NAS Server fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. NAS Server kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Lenovo, Digitus, Seagate, Western Digital, Zyxel. 107 adet NAS Server fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen NAS Server Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 NAS Server markası:

2021 yılı NAS Server Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 107 NAS Server modeli içerisinde en ucuz NAS Server fiyatı 16.9 TL iken, en yüksek NAS Server fiyatı 167146.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm NAS Server fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama NAS Server fiyatı ise 2581.7 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan NAS Server Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Logitech G430 Gaming Kulaklık
Logitech G430 Gaming Kulaklık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

NAS Server

Teknolojinin gelişimi ile birlikte insanların kullandığı teknolojik aletler de onlarla birlikte değişime ve gelişime uğradı. Günlük hayatın içinde insanlar birbirleriyle internet üzerinden dosya paylaşımı, video paylaşımı, resim ve çoklu sayıda bilgi paylaşımı ile birlikte çok daha hızlı bir şekilde erişim sağlama imkânı tanıdı. Bu erişimi hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayan teknolojik aletler, insanların hayatında önemli bir konuma erişti. Bu icatlardan en önemlilerinden bir tanesi olan NAS Serverlar, internet bağlantısı ile dosya paylaşımına bağlı depolama imkânı tanıyan yüksek teknolojiye sahip depolama cihazlarıdır. Temelli tarayıcı ve temelli bir program aracılığıyla yönetilen ve çok sayıda kullanıcının aynı anda dosyalarına erişimini sağlayan bu cihazlar cimril.com üzerinden kullanıcıları ile buluşur. E-posta, çoklu medya ve küçük işyerlerinin tarayıcı Server’ı olarak görev alabilen yüksek kaliteye sahip NAS Serverlar farklı markalar aracılığıyla farklı sürücü desteği, sürücü kapasitesi ve ölçeklendirilebilir özelliği ile birlikte kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Üst düzey firmalar, orta seviye ya da düşük seviyeli masaüstü için kullanılabilen NAS Serverlar birbirinden farklı markalar aracılığıyla cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Beklentinizi yansıtan seviyeye sahip olan Nas Serverlar arasından seçim yapabilir, bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolayabilir ve aynı zamanda verilerinizi başkalarıyla da güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

NAS Server Çeşitleri

Western, Qnap, Synology ve Zyxel gibi teknoloji alanında önde gelen markalar tarafından üretilen Nas Serverlar cimri.com üzerinden farkı seçeneklerle birlikte kullanıcılarıyla buluşur. Nas Serverlar arasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesi Western markasının üretmiş olduğu dijital çok büyük kapasiteli masaüstleri için kullanılan, RAID depolama çözümü 6 TB kapasiteye ve USB Type-C arayüze sahip WD My Book Duo depolama ürünüdür. Kişisel verilerinizi güvenle saklayabileceğiniz bu ürün fotoğraflarınızı, videolarınızı, belgelerinizi ve müziklerinizi depolamak için 20 T1 değerine kadar yüksek bir kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda okuma hızıyla birlikte de kullanıcılara yüksek performans sağlayan bu ürün tüm bilgisayarlarda kullanılabilir özelliği ile de kullanıcılara avantaj sağlar. Nas Server modelleri arasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesi olan bu ürün aynı zamanda RAID için optimize edilmiş aygıt yazılımına sahiptir. Disk operasyonlarının otomatik yönetimi özelliği sayesinde çoğu şeyi siz yorulmadan yapabilecek olan yüksek teknolojiye sahip Nas Server modeli, etkileyici disk ve aynı zamanda donanım olarak şifreleme ve parola koruması ile birlikte oldukça popülerdir. Nas Server modelleri arasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesi ise Asus markasının üretmiş olduğu Asus Asustor AS-1004T-V2 Nas depolama ünitesine sahip modeldir. Bu ürün olağanüstü aktarımı, performansı, sessiz çalışması, düşük güç tüketimi ve aynı zamanda şık tasarımı ile birlikte kullanıcıların oldukça dikkatini çeker. Bu seri 1.6 GHz işlemcisi ile birlikte kullanıcılara daha fazla okuma performansını sağlayarak aynı zamanda verilerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yükleme, indirme, tarama özelliği ile donatılmıştır. Esnek yapılandırma kapasitesi, aletsiz kurulumu, ideal ev, multimedya sunucusu, güvenlik, dosya sistemi, sistem yönetimi, yedekleme çözümleri ve enerji kontrolü ile birlikte kullanıcılara maksimum kolaylık sağlar. Aynı zamanda iki farklı taslaktan seçim yapabilme şansı ve özelleştirilebilir giriş sayfası ile birlikte kullanıcıların yaşam alanlarını kişiselleştiren bu ürüne cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

NAS Server Fiyatları

Yüksek teknolojiyle birlikte harmanlanmış ve insanların hayatını kolaylaştırmaya yönelik üretilmiş olan Nas Serverlar cimri.com üzerinden farklı markalar ve farklı modellerle birlikte kullanıcıları ile buluşur. Verilerinizi, depolama alanınızı başkalarıyla paylaşmanıza ve aynı zamanda güvenlik ağı oluşturmanıza imkân tanıyan ve sizi bu anlamda oldukça rahatlatan Nas Serverlar kullanıcılara fiyatları bakımından farklı seçenekler sunar. Bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde üretici firma öncelikli rol oynar. Her marka kendi değerini yaratarak, kullanıcılara ürünleri üzerinden farklı fiyat seçenekleri sunar. Aynı zamanda Nas Serverlar sahip oldukları tasarım ve modellerin yanı sıra aynı zamanda teknik özellikleriyle de birbirinden ayrılır. Bu özelliklerde ön plana çıkan bağlantı birimi, disk türü, disk yuvası, bellek kapasitesi gibi durumlar da Nas Server fiyatları üzerinde değişkenlik sunar. Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması ve fiyat analizi yaparken bu ürünlerin bu unsurlara bağlı olarak fiyat değişkenliği göstereceğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Cimri.com bu ürünlerin hangi özelliklere bağlı olarak fiyat değişkenliği göstereceğini, aynı zamanda ürünlerin bütçenize uygun fiyatlarla nerelerden karşınıza çıkacağını sağlar. Siz de fiyat ve performans olarak üstün özellikler gösteren bu ürünler arasından bütçenize uygun fiyat seçeneğine sahip olan modelleri tercih edebilir ve yüksek teknolojiye sahip bu ürünlerden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

NAS Server Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gelişen teknolojiyle birlikte insanların çoklu dosya paylaşmalarına, dosyalarını yedekleme ihtiyaçlarına, görüntü, video ve ses gibi medya dosyalarının depolanmasına imkân tanıyan Nas Serverlar, akıllı evlerde depolama işlemi için kullanılan son derece popüler bir üründür. Bu ürünler arasından beklentinizi yansıtan bir Server satın almak için dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar bulunur. Öncelikle Nas Serverlar teknik özellikleri bakımından birbirinden farklı niteliklere sahiptir. Bu sebeple kullanacağınız ürünü ne amaçla ve hangi veri alt tabanında kullanacağınız son derece önemlidir. Arayüz, kapasite, depolama çözümü ve disk olarak farklı özelliklere sahip olan bu ürünler aynı zamanda yükseklik, ölçek, genişlik ve tasarım olarak da kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Birbirinden farklı markalar aracılığıyla üretilmiş olan Nas Serverlar dilediğiniz işletim sistemleri ile çalışabilen teknik özelliklere sahiptir. Bu ürünler arasından beklentinizi ve kullanım alanınızı belirleyerek üst düzey, orta seviye ya da düşük seviyeli masaüstü için kullanılan Nas Server çeşitleri içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery