Mutfak Tekstili Seti

En Ucuz Mutfak Tekstili Seti Fiyatları

7 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Gravel marka mutfak tekstili setlerini en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Mutfağınızda hayal ettiğiniz renkleri, desenleri bulabileceğiniz ve mutfağınızı sizi yansıtan şekile sokabileceğiniz çok çeşitli mutfak tekstil ürünleri üretilmektedir. Mutfakta en çok ihtiyaç duyulan tekstil ürünleri arasında mutfak havlusu, önlük, eldiven, kurulama bezi, peçete ve masa örtüsüleri yer alıyor. Mutfağınıza renk ve hareket katmak için renkli mutfak havlularını ya da kurulama bezlerini tercih edebilirsiniz. Mutfakta ellerinizi kurulamak için mutfak havlularını elinizin altında bulundurabilirsiniz. Mutfak havluları, diğer havlulara göre daha küçük boyutta üretilmektedir. Mutfak havlularını kolay ve pratik bir şekilde çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

Mutfak tekstili seti ürünleri nelerdir?

Yemek yaparken üzerinize sıçrayan şeylerin giysilerinizi kirletmemesi için mutfak önlüğü kullanabilirsiniz. Mutfak önlükleri boyundan geçirilerek ve belden bağlanarak kullanılır. Ön tarafında ise yemek yapmayı daha eğlenceli ve keyifli hale getirecek tasarımları vardır. Dilediğiniz renkteki mutfak önlüğünü satın alabilir ve giysileriniz hiçbir zarar görmeden yemek yapabilirsiniz. Mutfak önlükleri ve mutfak eldivenleri tek tek satılabildiği gibi takım halinde de satılmaktadır. Fırında pişirdiğiniz yemeklerinize dokunmak ya da sıcak tencerelerinize dokunmak için mutfak fırın eldiveni kullanabilirsiniz. Yemek masasının olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi de masa örtüsüdür. Hem sofraya şık bir hava katmak hem de masayı korumak için masa örtüsü kullanabilirsiniz. Masa örtüsü çeşitleri arasında son derece şık görünen özel yemeklerinizi daha özelyapan dantelli masa örtüleri ve kolay kullanım imkanı sunan ve leke tutmayan dertsiz masa örtülerini kullanabilirsiniz. Masa örtüsüyle birlikte dilerseniz Amerikan servisi de kullanabilirsiniz. Amerikan servisleri arasında çeşitli modellerde ve tasarımlarda üretilenler bulunuyor. Günümüzde en rağbet gören ürünler arasında keçe Amerikan servisi modelleri yer alıyor. Aynı zamanda plastik Amerikan servisi ve örgü Amerikan servisi modelleriyle de sofranıza tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yıkadığınız bulaşıklarınızda su lekesi kalmaması için kurulama bezi ile kurutabilirsiniz. Kurulama bezleri arasında farklı renklerde üretilenler bulunur. Bulaşık bezi olarak da bilinen kurulama bezi çeşitleri suyu daha iyi emen malzemelerden üretilmektedir. En ucuz mutfak tekstili ürünlerini Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.