Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse
Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse
1/2
Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse

Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse

Bu ürünün diğer seçenekleri

Amazon
15 Fiyat Arasında En Ucuz
Amazon
7.669 TL

En Ucuz Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse Fiyatları

Perakende Fiyatları
Fiziksel mağazası da bulunan satıcıların fiyatları gösterilmektedir.
Mediamarkt7.749 TL
Turkcell7.799 TL
Boyner8.790 TL
Beymen8.999 TL
15 Adet Fiyat Bulundu
Hepsiburada
VATAN BİLGİSAYAR
Ekim Ayı Fırsatlarıyla Aradığınız Her Şey Hepsiburada'da
Razer Basilisk V3 Pro Phantom White Edition Focus Pro 35K Gen 2 Sensör RGB Kablosuz Gaming Mouse (RZ01-05240400-R3G1) - Beyaz
7 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Taksit Seçenekleri
Advantage
Advantage
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 3 Taksit
QNB
QNB
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Maximum
Maximum
Peşin Fiyatına 3 Taksit
2 Günde Kargo
Reklam7.699 TLÜcretsiz Kargo
Amazon
VATAN BİLGİSAYAR
Razer Basilisk V3 Pro 35K Phantom White - Özelleştirilebilir kablosuz ergonomik RGB oyun faresi - 35K DPI sensör - HyperSpeed & Bluetooth - PC/Mac | Phantom White Edition
4 dk önce güncellendi
En Ucuz7.669 TLÜcretsiz Kargo
Vatan Bilgisayar
3 Yıldır Cimri'de
Vatan Bilgisayar
8,7
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 8,7 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Hepsiburada
9,4 / 10(787)
Trendyol
8,7 / 10(22628)
Google
5,6 / 10(207)
Amazon
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
RAZER BASILISK V3 PRO 35000 DPI PHANTOM WHITE EDITION GAMING MOUSE-BEYAZ
29 dk önce güncellendi
Aynı Gün Kargo
7.699 TLÜcretsiz Kargo
Mediamarkt
10 Yıldır Cimri'de
Mediamarkt
8,4
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 8,4 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Trendyol
8,6 / 10(20750)
Google
6,8 / 10(1784)
Amazon
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Hepsiburada
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
MediaMarkt uygulamasını hemen indir,  MediaMarkt Club avantajlarını kaçırma!
Razer Basilisk V3 Pro 35K Kablosuz Mouse Şeffaf
14 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Taksit Seçenekleri
Paraf
Paraf
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Axess
Axess
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Advantage
Advantage
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 2 Taksit
QNB
QNB
Peşin Fiyatına 3 Taksit
World
World
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Maximum
Maximum
Peşin Fiyatına 3 Taksit
7.749 TLÜcretsiz Kargo
Turkcell
6 Yıldır Cimri'de
Turkcell Satış A.Ş.
Razer Basilisk V3 Pro 35K Phantom (Rz01-05240400-R3G1) Oyuncu Mouse Beyaz
20 dk önce güncellendi
7.799 TLÜcretsiz Kargo
idefix
3 Yıldır Cimri'de
Nethouse
5.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde, 1.000 TL Worldpuan
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Phantom White Edition RZ01-05240400-R3G1
19 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 6 Taksit
Taksit Seçenekleri
Sağlam Kart
Sağlam Kart
Peşin Fiyatına 5 Taksit
Paraf
Paraf
Peşin Fiyatına 5 Taksit
QNB
QNB
Peşin Fiyatına 3 Taksit
World
World
Peşin Fiyatına 6 Taksit
Enpara.com
Enpara.com
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 5 Taksit
1 Günde Kargo
8.320,20 TLÜcretsiz Kargo
PttAVM
2tbilgisayar
PttAvm'yi Takip Et Binlerce Üründe İndirim Fırsatını Kaçırma!
Razer Basilisk V3 Pro Rz01-05240400-R3g1 35000 Dpı Rgb Phantom White Kablosuz Gaming Mouse
7 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Taksit Seçenekleri
Sağlam Kart
Sağlam Kart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Paraf
Paraf
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Axess
Axess
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Maximum
Maximum
Peşin Fiyatına 2 Taksit
1 Günde Kargo
8.553,81 TLÜcretsiz Kargo
Boyner
1 Yıldır Cimri'de
Boyner
7,9
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 7,9 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Hepsiburada
9,0 / 10(500)
Trendyol
8,0 / 10(22462)
Google
7,0 / 10(16)
Amazon
2,6 / 10(224)
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Phantom White Ed. (RZ01-05240400-R3G1)
Bugün 05:22'de güncellendi
Peşin Fiyatına 6 Taksit
Taksit Seçenekleri
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 6 Taksit
8.790 TLÜcretsiz Kargo
Beymen
1 Yıldır Cimri'de
Beymen
3,6
Satıcı Puanı
Ortalama Puan: 3,6 / 10
Mağaza puanı mağazanın aşağıdaki dijital platformlarda yer alan puanlarına göre hesaplanmıştır.
Google
3,6 / 10(28)
Amazon
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Hepsiburada
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Trendyol
Puan bilgisi bulunmamaktadır.
Eşsiz Tasarımları Beymen.com Avantajlarıyla Keşfedin
Razer Razer Basilisk V3 Pro 35k Phantom White Edition Oyuncu Mouse Rz01-05240400-r3g1 - Beyaz
14 dk önce güncellendi
8.999 TLÜcretsiz Kargo
PttAVM
NetHouse
PttAvm'yi Takip Et Binlerce Üründe İndirim Fırsatını Kaçırma!
Razer Basilisk V3 Pro 35K - Phantom White Ed. (Rz01-05240400-R3g1)
7 dk önce güncellendi
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Taksit Seçenekleri
Sağlam Kart
Sağlam Kart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Paraf
Paraf
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Axess
Axess
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Bonus
Bonus
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Bankkart
Bankkart
Peşin Fiyatına 2 Taksit
Maximum
Maximum
Peşin Fiyatına 2 Taksit
1 Günde Kargo
8.999 TLÜcretsiz Kargo
+5 Fiyat Teklifini Gör
İlgini Çekebilecek Diğer Ürünler
cimri finans logoİhtiyaç Kredisi Seçenekleri
cimri finans maskot
Kredi Seçeneklerini İncele

Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse Fiyat Analizi

Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse Son 3 aylık fiyat değişimi

9 satıcı arasındaki en ucuz Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse fiyatı, 26.10.2026 tarihinde 7.669,00 TL. Son 3 ay içindeki en ucuz fiyatı 6.547,00 TL.

UcuzPahalı
Fiyat Alarmı Kur
TarihEn Düşük FiyatFiyat Değişimi
Bir önceki tarihte gösterilen en düşük fiyat ile aradaki farkı gösterir.
25/10/20267.669 TL+307,45 TL
22/10/20267.361,55 TL-307,45 TL
18/10/20267.669 TL-300,00 TL
15/10/20267.969 TL+1.422,00 TL
09/10/20266.547 TL-1.392,00 TL
07/10/20267.939 TL+40,00 TL
05/10/20267.899 TL+349,35 TL
03/10/20267.549,65 TL-397,35 TL
28/09/20267.947 TL+400,00 TL
26/09/20267.547 TL-328,50 TL
23/09/20267.875,50 TL+116,47 TL
22/09/20267.759,03 TL-116,47 TL
09/09/20267.875,50 TL-469,50 TL
06/09/20268.345 TL-4,00 TL
04/09/20268.349 TL-30,00 TL
03/09/20268.379 TL-20,00 TL
31/08/20268.399 TL+500,00 TL
17/08/20267.899 TL-490,00 TL
16/08/20268.389 TL-164,81 TL
12/08/20268.553,81 TL+556,81 TL
09/08/20267.997 TL+399,85 TL
08/08/20267.597,15 TL-399,85 TL
07/08/20267.997 TL-352,00 TL
06/08/20268.349 TL+378,50 TL
03/08/20267.970,50 TL-475,00 TL
01/08/20268.445,50 TL-444,50 TL
31/07/20268.890 TL+444,50 TL
29/07/20268.445,50 TL
Dönem içi en düşük6.547 TL
Dönem içi en yüksek8.890 TL
Ortalama7.885,29 TL
Şu an en ucuz
7.669 TL

Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse Özellikleri

Genel Özellikler
Renk
Her şey yolunda mı?
İlgini Çekebilecek Aramalar
Yorumlar

Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse Yorumları

cimri avatar
Razer Basilisk V3 Pro 35K RZ01-05240400-R3G1 Phantom Beyaz Optik Kablosuz Gaming Mouse hakkındaki düşüncelerin bizim için önemli. Diğer kullanıcılarla paylaşmak ister misin?
Fiyatları karşılaştır, en ucuzunu bul ve yorumunu bırak.
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın