Efco Motorlu Tırpan

Efco Motorlu Tırpan Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.

Efco Motorlu Tırpan

Efco Motorlu Tırpan fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Efco Motorlu Tırpan ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Efco Motorlu Tırpan Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Efco Motorlu Tırpan incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Kılıfist Cep Telefonu Kılıfı
 • Hira Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Penguen Yazı Tahtası
 • Haskan Fotoğraf Makinesi Aksesuarları
 • Ikea Pratik Mutfak Gereçleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Efco Motorlu Tırpan fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Efco
  Cimri'nin Seçimi
  Kaan AWBC-620T Motorlu Tırpan
  Kaan AWBC-620T Motorlu Tırpan
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Efco Motorlu Tırpan

  Merkezi İstanbul’da bulunan ve Semak firmasına ait tolan Efco markası, modern bahçe araçları ile müşterilere yarım asırdan fazla bir süredir hizmet verir. Efco motorlu tırpan bu ürünlerden biridir. Ayrıca Efco’nun koyun kırkma makinesi, motorlu testere, çim biçme makinesi ve çapalama makineleri de mevcuttur. Bunun yanı sıra marka, ilaçlama ürünleri, budama makasları, zincir, jeneratör, beton kesme makineleri ve genel bahçe bakım malzemeleri de üretir. Efco 8535 motorlu tırpanlara büyük bir ilgi vardır. Müşteriler için özel olarak hazırlanan bu ürünler el değmeden fabrikalarda üretilir. Aynı zamanda ürünler müşterilerin istek ve taleplerine göre tasarlanmıştır. Günümüz bağ, bahçe işleri için her türlü materyalleri envanterinde bulunduran Efco, kalitesi ile giderek kendisini yenileyen bir yapıya sahiptir. Efco Türkiye dışında diğer ülkelere de ihracatta bulunur. Ürün çeşitliliği açısından müşterilere geniş bir yelpaze sunan Efco, toprak işleme ve ağaç budama makineleri ile modern tarımı destekler. Tam verimlilik ilkesi ile hareket eden firmanın tüm ürünleri dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

  Efco Motorlu Tırpan Modelleri

  Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bahçe makineleri işlevini manuel olmaktan çok otomatik olarak yerine getirir. Elektrikli, benzinli ve motorlu tırpanlara olan rağbet giderek artmıştır. Efco 8550 motorlu tırpan bu ürünler arasında yer alır. Bu ürün 2,8 hp gücündedir. Yakıt deposu 1 buçuk litredir ve benzin ile çalışır. Yaklaşık ağırlığı 8 buçuk kg olan bu ürünün kullanımı kolay ve pratiktir. Efco motorlu tırpanlar, çalı, ot ve zararlı bitkileri ayıklamak için elverişli makinelerdir. Efco’nun bu kategorideki ürünleri arasında DSF 5300, DS 5300 T, DS 5500 boss motorlu tırpan ve stark 25 tr modelleri bulunur. Ürünlerin genel olarak silindir hacmi büyüktür ve güçlü motorlara sahiptirler. Efco stark 42 motorlu tırpan yakıt olarak benzin kullanır ve ağırlığı yaklaşık 9,3 kilogramdır. Depo kapasitesi 0,87 litredir. Ürün tasarımsal olarak sırt tipidir. Efco motorlu tırpanlar sağlam metal malzemelerden üretilmiştir. Bu durumda ürünler uzun ömürlü ve dayanıklı bir şekilde kullanılabilir. Kullanım alanı geniş olan Efco motorlu tırpanlar ile bahçedeki zararlı otlar temizlenebilir. Toprağa zarar vermeyen ve detaylı tırpan işlevi gören bu ürünler, kullanılan alanda tam verimlilik sağlar. Böylelikle bitkilerin büyümesine ve olgunlaşmasına katkıda bulunurlar. Ürünlerin kullanımı oldukça basittir. Yakıt ihtiyacı giderildikten sonra ürün kullanılmaya hazırdır. Efco motorlu tırpan modelleri arasında bisiklet tipi tutma kollu olanlar da mevcuttur. Bu modellerde ürün iki yandan tutulup kullanılabilir. Aynı zamanda tırpanın dişleri keskindir. Tek bir hamlede zararlı dallar ve otlar kesilebilir. Bisiklet tutma kollu tırpan modelleri sırt tipi modellere göre daha hafiftir. Aynı zamanda bu ürünlerin kullanımı hızlıdır. Çeşitli kullanım özelliklerine sahip olan Efco motorlu tırpanlar, ot biçmenin yanı sıra kenar düzeltme için de tasarlanmıştır. Simetrik olarak bu makineler ile bahçelere şekil ve dizayn verilebilir. Peyzaj alanında da kullanılan bu ürünler profesyonel makinelerdir. Ürünün bakımı seri bir şekilde aynı gün içinde yapılır. Gerektiği takdirde parçalar makine yağı ya da gres yağı ile yağlanabilir. Zincir kısmı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Benzin deposuna ulaşım kolay olduğu için yakıt takviyesi çalışma esnasında yapılabilir.

  Efco Motorlu Tırpan Fiyatları

  Motorlu tırpanları ucuz bir şekilde müşterilere sunan Efco, farklı modeldeki ürünleri ile tüketicileri memnun eder. Efco motorlu tırpan fiyatları ekonomiktir ve her bütçeye hitap eder. Ürünler arasındaki fiyat farkını belirleyen başlıca etken, tasarım farkı ve motor gücüdür. Daha yüksek motor gücüne sahip tırpanların fiyatı, düşük güce sahip tırpanlara göre farklılık gösterebilir. Sırt tipi motorlu tırpanlar ile bisiklet kollu tırpanlar arasında da fiyat farkı vardır. Genel olarak ise Efco motorlu tırpanlar ucuz fiyatlı olarak müşterilere sunulmuştur. Yakıt tasarrufu açısından ekonomik olan bu ürünler, bir litre benzin ile uzun saatler boyunca çalıştırılabilir. Böylelikle ekstra masraf çıkarmazlar. Bakımı kolay olduğu için, parçalar kolay bir şekilde kullanıcı tarafından temizlenebilir. Sadece yakıt gideri olan bu ürünlerin başka bir gideri yoktur. Ayrıca uygun şartlarda saklanabilir. Her mevsim kullanılabilen bu ürünler, büyük geniş bahçelerde de işlevini yerine getirir. Fiyat aralıkları ise tırpanın modeline göre değişkenlik gösterir.

  Efco Motorlu Tırpan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bahçe işlerinde kullanılan motorlu tırpanlar, kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Eğer hafif ve kısa zamanda işlerinize yardımcı olacak bir tırpan arıyorsanız Efco dsf 5300 motorlu tırpanı tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sırt tipi tasarımlıdır ve çalışırken kullanıcıları yormaz. Bisiklet kollu bir model arıyorsanız Efco stark 44 motorlu tırpan satın alabilirsiniz. Bu ürün oldukça hafiftir ve size hız ve zaman kazandırır. Efco motorlu tırpanlar pratik bir şekilde işlevini yerine getirir. Satın aldığınız ürünü alır almaz kullanmaya başlayabilirsiniz. İstenmeyen otlara karşı keskin bıçağı ile bahçenizi bu ürünler ile temizleyebilirsiniz. Dört mevsim boyunca performansından ödün vermeyen Efco motorlu tırpanların benzin dolum yeri görülebilir bir yerdedir ve seri bir şekilde yakıtınızı doldurabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin tutma kolları sağlam malzemelerden üretildiği için sizlere tam kontrol sağlar. Ürün dengeli bir biçimde işlevini yerine getirir. Efco motorlu tırpanların kesme bıçağını istediğiniz takdirde ileriki zamanlarda değiştirebilirsiniz. Bu makineler, sizlere ince ve detaylı bir bahçe temizliği yapma fırsatı sunar.