track source
track source

King Mikserler

King Mikserler Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Çırpma
Ürün Tipi
Güç
Aksesuar Standı
Turbo Hız Modu
Karıştırma
Gövde Malzemesi
Parçalama
Dilimleme
Rendeleme
Doğrama
Yoğurma

King Mikserler

King Mikserler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

King Mikserler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

King Mikserler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.King Mikserler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Optiway Erkek Güneş Gözlükleri
 • Easy Street Kadın Günlük Ayakkabıları
 • Roy Benson Nefesli Çalgılar
 • Winx Spor Ayakkabı
 • De Cecco Makarna ve Şehriye
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun King Mikserler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  King
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  King Mikser

  Mikser, mutfakta kullanılan teknoloji ürünleri arasında bulunur. Belli malzemeleri karıştırma, çırpma, çalkalama veya hamur haline getirme gibi pek çok işlevi bulunur. Çırpıcı olarak da adlandırılan mikserler elektrikli mutfak aletlerinin bir parçası denilebilir. Elektrikli alet sektöründe bazı öncü markalar bulunur. King’de mikser üreten öncü markalar arasında bulunur. King markası 1953 yılından itibaren üretime devam eder. Türkiye’de ilk termos üretimini gerçekleştirerek sektöre sağlam bir giriş yapar. 1985 yılından sonrada hızla gelişir. Sektörde adından sıkça bahsettirir. Sahip olduğu kalite belgeleri arasında Alman TÜV/GS sertifikası ve Avrupa Birliği CE kalite onay belgeleri bulunur. Uluslararası üretim standartlarına göre hizmet sunar. Ürünlerini son teknoloji yeniliklerine göre tasarlar. Müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verir. King markasının hedefinde tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen markalar arasına girmek bulunur. Kahvaltı gereçleri, iklimlendirme, temizlik, kişisel bakım ve mutfak malzemeleri gibi geniş ürün yelpazesi ile müşterilerin karşısına çıkar. Küçük mutfak aletleri kategorisinde ürettiği King mikser ürünleri de en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Mikser üretirken kaliteli malzeme kullanmaya özen gösteren marka ürünün fonksiyonlarıyla da öne çıkar. King mikser seti ve tekli modelleri üretilirken pek çok özelliğine dikkat edilir. 

  King Mikser Modelleri ve Özellikleri

  King, ürettiği tüm ürünler gibi mikserlerde de özenli davranır. Şık tasarımları, ergonomik yapılarının yanı sıra sahip olduğu fonksiyonlara da dikkat eder. Tekli ve set halinde üretilen mikserlerin pek çok özelliği bulunur. Tekli modeller çırpma ve yoğurma fonksiyonuna sahipken set halinde üretilen modeller birden fazla fonksiyona sahip olabilir. King k 223 dolce mikser tekli olarak üretilen modellere örnek verilebilir. Mikserin uçları paslanmaz çelikten üretilir. Böylece uzun süre su ile temas ettiğinde paslanma riski ortadan kalkar. Bu özellik ürünün uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasını sağlar. 7 kademeden oluşan hız ayarı ise mikserin istenilen hızda çalıştırılmasına yardımcı olur. King mikser modellerinde en az 4 kademeli hız ayarı bulunur. Çırpılacak ya da yoğrulacak ürünün çeşidine göre hız ayarlanabilir. Aynı zamanda turbo hız fonksiyonu da ekstra hız avantajı sunar. Turbo fonksiyonlu modeller mikser de bulunan en hızlı ayarında üstünde bir performans sağlar. Tekli mikserler genellikle çırpma fonksiyonuna sahip denilebilir. Tekli mikser modeli aksesuar standı ve çift yoğurma apartında oluşur. Aksesuar standı ürünün kolay muhafaza edilmesi için üretilir. Set olarak üretilen modellerin arasında King k 507 fusion mikser seti bulunur. Bu model de el mikseri ve el blenderinin ayrı ayrı çalışabilmesi için güvenli kilit sistemi bulunur. Set halinde üretilen mikserlerin birden çok fonksiyonu bulunur. Blender, çırpma, doğrama,narenciye sıkma gibi pek çok işlemin tek bir ürün ile yapılmasını sağlar. King Deluxe mikser çift çırpıcı aparatı ile daha da hızlı çırpma imkanı sağlar. Ayırma düğmesi yardımıyla çırpıcı uçlar gövdeden ayrılabilir. Bu sayede uçların temizliği daha kolay sağlanabilir. Kablo sarma yeri ise aparatın işlem bittikten sonra muhafaza edilirken kablonun zarar görmesini engeller. King Bistro mikser Çift yoğurma aparatı ise hamur yaparken malzemelerin yoğurulmasına yardımcı olur. Mikser modellerinin 300 watt ile 450 watt arasında değişen motor gücü ile yüksek performans sağlar. Pek çok modeli bulunan mikserlerin renk çeşitleri ile geniş bir yelpazede sunulur. King mikserleri kırmızı, beyaz, lila, siyah gibi pek çok rengi ve şık tasarımlarıyla göz alıcı denebilir. 

  King Mikser Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmesi Gerekir?

  King mikserleri üretilirken pek çok özelliğe sahip olarak üretilir. Mikser satın alacak kişininde bu özelliklere dikkat etmesi gerekir. Bu sayede mikserin kullanım ömrü uzun olur ve kullanacak kişilerin beklediği yüksek performansı karşılar. Satın alırken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında mikserin tekli mi yoksa set halinde olması gerektiğine karar verilmesi denebilir. Motor gücünün yüksek olması mikserden beklenen performansın yüksek olmasını sağlar. Bu nedenle motor gücünün yüksekliğine dikkat edilmesi gerekir. Ayarlanabilir hız kademelerinin sayısının fazlalığı da satın alırken önemli olan özellikler arasında bulunur. Turbo fonksiyonu bulunan mikserlerde en yüksek hız ayarından daha da fazla performans alınabilir. Daha yüksek hızlı mikser isteyenler bu özelliği de dikkat edebilir. King el mikserinin çırpıcı ve karıştırıcı uçlarının paslanmaz çelikten üretilmesi gerekir. Çünkü bu uçlar sürekli besinler veya sıvılarla temas eder. Hem ürünlerin uzun ömürlü olması için hem de sağlık açısından bu noktaya önem verilmesi gerekir. Eğer mikserler set halinde alınacaksa istenilen fonksiyonları barındırıp barındırmadığına da dikkat edilebilir. Renk çeşitleri ise satın alacak kişinin zevkine kalır. 

  King Mikser Fiyatları

  King markasının ürettiği mikserlerin fiyatları her modelde değişir. Ürünün sağladığı performansa göre tercih edilen mikserlerin birçok çeşidi bulunur. Model çeşitliliği, fiyat farklılığının bir sebebi olarak gösterilebilir. Mikserin tekli mi yoksa set halinde mi olacağı fiyatı etkileyen faktörler arasında ilk sırada bulunur. Motor gücünün yüksekliği iyi bir performans sunduğundan dolayı fiyatı da belirleyici olur. Ayarlanabilir hız kademelerine sahip King markalı mikserler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. 4 ile 7 kademe arasında değişen hız ayarı fiyatın artıp azalmasında etkili denilebilir. Aksesuar standı ürünün muhafaza edilmesinde yardımcı olduğundan dolayı standlı ürünlerin fiyatı daha yüksek olabilir. Sahip olduğu fonksiyonların sayısı, çırpıcı ve karıştırıcı uçların paslanmaz çelikten olması, turbo fonksiyonu gibi pek çok özellik mikserlerin fiyatının belirleyici unsurları denilebilir. King mikser en ucuz modellerinden yüksek fiyatlı modellerine kadar her bütçeye uygun modelleri bulunur. Sizde ihtiyacınız olan mikser modeline karar vermek için Cimri.com’dan ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. King mikser fiyatı ve kullanıcı yorumları da yine buradan araştırılabilir. 

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play