track source
track source

Mektup - Anı - Günlük - Anlatı

Mektup - Anı - Günlük - Anlatı Fiyatları

2857 Ürün gösteriliyor.
Mektup - Anı - Günlük - Anlatı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mektup - Anı - Günlük - Anlatı modelleri ve Mektup - Anı - Günlük - Anlatı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mektup - Anı - Günlük - Anlatı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Clementoni, Busquets, Top Model. 2857 adet Mektup - Anı - Günlük - Anlatı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mektup - Anı - Günlük - Anlatı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mektup - Anı - Günlük - Anlatı markası:

En Çok İncelenen Mektup - Anı - Günlük - Anlatı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Mektup - Anı - Günlük - Anlatı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2856 Mektup - Anı - Günlük - Anlatı modeli içerisinde en ucuz Mektup - Anı - Günlük - Anlatı fiyatı 2.0 TL iken, en yüksek Mektup - Anı - Günlük - Anlatı fiyatı 520.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mektup - Anı - Günlük - Anlatı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Mektup - Anı - Günlük - Anlatı fiyatı ise 22.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mektup - Anı - Günlük - Anlatı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Don Juan’ın Kayıp Günlüğü - Douglas Carlton Abrams
Don Juan’ın Kayıp Günlüğü - Douglas Carlton Abrams
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mektup, Anı, Günlük ve Anlatı

İnsanlar çok uzun yıllardan bu yana duygularını ve hislerini ifade etmenin pek çok yolunu bulmuştur. Bazıları duygularını müzik ile bazıları ise yazı ile aktarır. Duygular hep vardır fakat aktarım şekilleri değişir. Edebiyat ise yazı ile duyguları ve olayları aktarmanın bir sonucu olarak oluşur. Bu alanda birçok üniversite de bile bölümler bulunur. Yazma insanlığın en eski çağlarından bu yana duyguları ve olayları aktarmanın en sevilen yollarından biri olmuştur. Bunun en büyük kanıtı da yazma eylemi sonucu oluşan dev edebiyat bilimi olur. Özellikle birçok insana bazı edebi eserleri okumak tıpkı yakın bir arkadaşla ya da bir sırdaşla olmak gibi gelir. Her insanın favori bir yazarı ve sevdiği bir kitap türü bulunur. Kimisi macera türünü kimisi roman türünü kimileri de mektup, anı, biyografi gibi türleri sever ve bunları okumaktan keyif alır. Birçok büyük yazarın da bu türde yazdığı eserler bulunur. Bu türden ürünlerin tümüne cimri.com’dan ulaşabileceğiniz gibi özelliklerini de yakından inceleyebilirsiniz.

Mektup, Anı, Günlük ve Anlatı Çeşitleri ve Özellikleri

Kitaplar çoğu insanın en yakın arkadaşı gibi olur. Hele ki kitap okuyan ve bunu sürekli yapan insanlardan iseniz sizin için yazar kadar ürünün türü de önemli olur. Belli bir noktadan sonra seçici olur ve her kitabı okuyamaz olursunuz. Her büyük yazar mutlaka kendi yaşamını ya da sevdiği insanların yaşamını konu edinen bir eser kaleme alır. Fakat bazı yazarların edebi dilleri bu tip eserleri çok değerli hale getirir. Mektup anı günlük anlatı kitapları okumayı sevenler için başka hayatlara açılan bir pencere oluverir. Bunun da en büyük nedeni bu türlerin doğrudan kişi ya da kişilerin yaşam öykülerine ve anılarına dair bilgiler veriyor olması olabilir. Bir başkasının yaşamına dair anılar, hikayeler öğrenmek yaşamınıza birini almak anlamına gelir. Bu türdeki anlatım o kadar yalındır ki sade bir dil ile siz de o kişilerle bir bağ kurarsınız. Mektup, doğrudan bir insanın bir başka insana yazdığı mektupların derlenmesinden oluşur. Özellikle Kafka yazdığı Milena’ya Mektuplar isimli eseri ile bu türün en bilinen eserlerinden birini vermiştir. Bu kitaplar mektupların gönderim tarihine göre ilerler. Hatıraların derlenmesinden elde edilen anı türü ürünler ise yazarın ya da yazarın bir yakınının hatıralarının derlenmesi ve aktarılmasından oluşur. Günlük anlatıların bir araya getirilmesi ile oluşturulan ürünler ise her gün yazılan yazılardan oluşur. Bu tip ürünlerin içeriğindeki anlatılar genelde gün gün ilerler. Bu türün yazarları genelde kendi günlüklerini yazıya geçirir. Tarihte önemli insanların, tarihe yön veren kişilerin anıları, maceralar esnasında tuttukları günlüklerin derlenmesiyle meydana getirirler. Tür ya da yazım biçimi fark etmeksizin tüm biyografi temelli yapıtlar içinde bir yerlerde yazarından ya da karakterlerinden izler ve parçalar bulundurur. Bu izlerim okuyucuya geçmesi ürünün değerini ve kalitesini belirler. Özellikle bu tip eserlerde anlatım sade olur ve anlaşılır bir dil kullanılır. Cimri.com’da tüm yazarların bu tip ürünlerine ulaşmanız oldukça kolay olabilir. Sayfa üzerindeki kitapların tümünü inceleyerek hangisini okumak istediğinize karar verebilirsiniz.

Mektup, Anı, Günlük ve Anlatı Fiyatları

Mektup anı günlük anlatı kitapları fiyatları genel olarak kitabın sayfa sayısı, cilt, baskı özellikleri gibi biçimsel özelliklerine ve hangi yayınevinden yayınlandığı gibi özelliklerine göre değişir. Bazı kitaplar sayfa sayısı bakımından oldukça küçük olurken bazıları da kalın olur. Küçük ve sayfa sayısı az olan ürünler kalın ve sayfa sayısı büyük olan ürünlere göre daha düşük olur. Baskı ve cilt özellikleri de doğrudan fiyatı belirler. Bazı ürünler kuşe kağıda basılır. Kitap kapakları parlak malzemeden üretilir ise bu doğrudan fiyatı yükseltir. Kitabın sayfa sayısı, cilt ve baskı gibi teknik özellikleri doğrudan fiyat hanesinde bulunan rakamın belirlenmesinde ne kadar etkili ise ürünü basıma hazırlayan yayıncı firma da fiyatlarda bir o kadar etkili olur. Yayınevinin hangi firma olduğu ürünün çeviri olması fiyatı etkiler. Çeviri ürünler daha yüksek fiyatlı olabilir. Bu noktada işin içine yayıncı maliyetleri de dahil edilir ve fiyat ona göre belirlenir. Bütçenize uygun bir alışveriş yapmak isterseniz özellikle satıcıların yaptığı indirim ve kampanyaları dikkat ile takip edebilirsiniz.

Mektup, Anı, Günlük ve Anlatı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Edebi eserleri satın almak göründüğü kadar basit ilerleyen bir süreç olamayabilir. Özellikle okumayı seven kullanıcılar bu konularda daha seçici olur. Eserdeki anlatım dilinin akıcılığı, sade bir dil kullanılması kitap severlerin dikkat ettiği özelliklerin başında gelir. Birçok kişi özellikle anlatımı seri ilerleyen sıkıcı olmayan hikayeleri satın alır. Mektup anlatım tekniği olan ürünlerde anlatının sıralı şekilde verilmesine özen göstermeniz gerekir. Kitap alışverişleriniz de cilt ve baskı gibi teknik özelliklere bakmaya da özen gösterin. Satın alacağınız kitapların teknik özelliklerinden emin olmak için cimri.com sayfasındaki kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlar paketleme ve ürün kalitesi gibi bilgiler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.  Birçok insanın en büyük hobisi kitap okumak olabilir. Bu noktada bu tip arkadaşlarınızdan yardım alarak seçim yapabilirsiniz. Bu noktada kitap yazan isim de seçimi etkiler. Bilinen ve ünlü yazarların kitapları her zaman daha canlı bir olay örgüsü ve dile sahip olur. Bu yazarları tercih etmeniz tavsiye edilir. Cimri.com sayfasında sadece ürünleri değil, yorumları ve farklı satıcıları da bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery