Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Solo 32'li Tuvalet Kağıdı

Solo 32'li Tuvalet Kağıdı

Solo 32'li Tuvalet Kağıdı

Trendyol Hızlı Market

93,90 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Rahat kullanımının yanı sıra Solo tuvalet kağıdı hijyeni ve yumuşaklığı beraberinde getiriyor. Çift katlı olması sayesinde sıvıya dayanıklılık göstererek etkili bir kullanım sağlıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Rahat kullanımının yanı sıra Solo tuvalet kağıdı hijyeni ve yumuşaklığı beraberinde getiriyor. Çift katlı olması sayesinde sıvıya dayanıklılık göstererek etkili bir kullanım sağlıyor. Ayrıca oldukça emici özelliği ile yüksek kuruluğu ve temizlik gücünü Solo tuvalet kağıdı ile elde edebilirsiniz. 32'li olmasından ötürü ekonomik bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Bütçe ve ekonomik açıdan sunduğu yararlarla birlikte çok adetli olması uzun süreli kullanımı yakalamanıza yardımcı oluyor. Katmanlı yapısı Solo tuvalet kağıdını tercihleriniz arasına almanıza olanak sağlıyor.

Genel Özellikler
RenkBeyaz
Yaprak Boyutu9.6 x 12.4 cm
ParfümYok
Adet32 Adet
Rulo Uzunluğu20.5 m
Kat Sayısı2
Yaprak Sayısı165
Solo 32'li Tuvalet Kağıdı ürününün 18 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Solo Tuvalet Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Solo Ultra tuvalet kağıdı, yumuşak ve ekstra dayanıklı tasarımı ile cilt dostu olduğu gibi az miktarda kullanım sağladığı için de bütçe dostu bir ürün olarak dikkat çekiyor. Çoklu ambalaj özelliği ekonomik olarak avantaj sağlarken, ürünün uzun ömürlülüğüne artı değer olarak katkı sağlıyor. Cimri.com ile Solo tuvalet kağıdı fiyatı seçeneklerini rahatlıkla listeleyebilir, kullanıcı yorumlarından ürün hakkında fikir edinebilirsiniz.

Solo Ultra 32'li Paket Tuvalet Kağıdı Özellikleri

1978 yılından bu yana üretim yapan Solo markası, inovatif pazarlamaya önem veren ve çevreye duyarlı bir marka olmasıyla dikkat çekiyor. Doğa dostu tuvalet kağıdı aramaları içinde ismine rastlanan Solo, beş ayrı paketleme seçeneği ile de farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. 8’li, 16’lı,24’lü, 32’li ve 32’li parfümlü rulo seçenekleri bulunuyor. Ürünlerinde çiçek deseni kullanarak farklılaşan marka seneler içinde doğada hızlı bir şekilde çözünen çevre dostu üretimler yaparak da dünyaya katkı sağlıyor. Yumuşak ve hacimli dokusu konforlu bir kullanım vadediyor. Kaliteli selülozdan üretilmesi sayesinde çözünme süresi kısalarak kolaylaşıyor. Kalın dokusu sayesinde suya 2 kat dayanıklılık sağlayan Solo ultra tuvalet kağıdı aynı zamanda suya bırakıldığında kısa sürede çözülebiliyor. Bu çabuk çözünen formül sayesinde tuvaletin tıkanmasını engelliyor. Islandığında dağılıp elinize yapışmadığı gibi yumuşak yapısı sayesinde de cildinizi tahriş etmiyor. Tuvalet kağıtları parfümlü ve daha küçük paket seçenekleri ile de satılıyor.

Solo Ultra 32'li Paket Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Kağıt temizlik ürünleri kategorisinde yer alan Solo tuvalet kağıdı için Cimri.com farklı online market ve mağazalardaki fiyatları bir arada listeliyor. Bu listeli fiyatlar üzerinden karşılaştırma yaparak avantajlı fiyatları kolaylıkla bulabilirsiniz. Paket içindeki rulo adedine göre fiyatlar değişiyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih ettiğiniz paketlerin de fiyatlarını yine Cimri’de bulabilirsiniz. Solo Ultra 32'li paket tuvalet kağıdı fiyatları için hızlı ve kolay bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı Solo Ultra tuvalet kağıdını hızlıca bulabilirsiniz.

Solo Ultra 32'li Paket Tuvalet Kağıdı İndirim ve Kampanyaları

Solo tuvalet kağıdı indirimi için yaptığınız aramalarda, bütçenize dost fiyatları bulmak Cimri.com kampanya ve indirimler sayfaları ile kolay hale geliyor. Süpermarketleri gezerek fiyat bilgisi edinmek yorucu ve zahmetli iken, Cimri.com ile evinizde süpermarket broşürlerini inceleyerek zaman kazanabilirsiniz. Günün fırsatları başlığını ziyaret etmeniz beklemediğiniz indirimlerle karşılaşmanızı sağlayabilir. Farklı ürünlere yer verilen bu sayfalarda, ihtiyacınız olan ürünleri alabilir, fırsatları kaçırmamak için farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. 32’li,16’lı, 24’lü ya da 8’li paketler için yapılan kampanyaları da değerlendirebilir, bütçenize hangisi uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Tasarruf sağlayabileceğiniz alışverişler için Cimri size rehberlik sunuyor. Çok çeşitli filtreler ve başlıklar sayesinde kendi istediğiniz çerçevede ürünü sorgulayabilirsiniz.

Solo Ultra 32'li Paket Tuvalet Kağıdını Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Çok çeşitli ürün yelpazesi ve çalıştığı onlarca online mağaza ile Cimri.com size rahat, pratik ve hızlı bir alışveriş imkanı sunuyor. Solo tuvalet kağıdı fiyatları indirim ve kampanyaları gibi bilgileri hızlıca görmenizi sağlayan Cimri rehberliğinde avantajlı bir biçimde online alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyata Solo tuvalet kağıdı almak üzere fiyatları karşılaştırabilir, kampanya ya da indirimleri inceleyebilirsiniz. Solo 32'li paket tuvalet kağıdını tüm özellikleriyle Cimri’de inceleyebilir, kullanıcı yorumları ya da fiyat analizlerini değerlendirebilirsiniz. Almak istediğiniz ürünü favorilerinize ekleyebilir ya da ürünle ilgili fiyat alarmı kurabilirsiniz. Beğendiğiniz ürün ile ilgili fiyat alarmı kurarsanız, kampanya ya da indirim olduğunda haberdar olmanız mümkün olur. Favorilerinize eklediğiniz ürünü de ihtiyaç halinde bulmanız ve güncel fırsatlar ile değerlendirmeniz kolaylaşmış oluyor.

Solo 32'li Tuvalet Kağıdı ürününün 18 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Solo Tuvalet Kağıdı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.