Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

1543 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/49Sonraki

Limonata ve Meyve Suyu

Günümüzde enfeksiyon hastalıklarından korunmak ve bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak adına vücudumuza sağlıklı besinler aracılığıyla besin takviyesi yapmamız gerekir. Vücudumuzun direncini artırmak adına bol vitamin, antioksidan ve mineral bulunan gıdaları tüketmemiz gerekir. Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu bu sağlık kaynakları ise sağlığımıza yararlı gelecek meyve suyu gibi içeceklerde bulunur. Bünyemizi sağlam ve sağlıklı tutmak için bol miktarda A, C ve E vitamini gibi çeşitli antioksidanlar içeren meyve suları ve limonata gibi içecekler tüketilmesi gerekir. Her mevsimde tüketilebilecek bu içecekler ılık veya soğuk olarak tüketilebilir.

Limonata ve Meyve Suyu Çeşitleri

İçecekler arasında en çok tercih edilen ve pratik yollarla besin takviyesi yapılan meyve suları ve limonataların vücudumuz için birçok yararları vardır. Dilediğiniz ve sevdiğiniz çeşitlilikte bulunan ve birçok farklı meyvelerden üretilen meyve sularının ayrı ayrı sağlığa yararları vardır. Damak zevkinize göre meyveleri tüketebileceğiniz bu ürünler sayesinde sağlığınızı doğal yollardan en pratik bir şekilde koruyabilirsiniz. Bolca C vitamini alabileceğiniz limonata ve farklı meyvelerin vitaminlerinden yararlanabileceğiniz meyve suyu çeşitleri şunlardır;

Karışık Meyve Suyu

Meyve ayırt etmeyen ve her meyve çeşidinden hoşlananlar için özel olarak geliştirilmiş karışık meyve suları portakal, elma, vişne, şeftali ve kayısı gibi birçok meyveyi bir arada bulundurur. İçeriğinde bulunan ve vücudunuzun ihtiyaç duyacağı B ve C vitamini, kalsiyum, magnezyum, protein ve demir ile bağışıklık sisteminizin hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur. Antioksidan özellikleri bulunan özellikle nar ve üzüm suyu içerikli karışık meyve suları birçok markanın üretmiş olduğu ürünlerinde bulunur. Bu ürünler dilediğiniz meyve suyu en ucuz fiyatlarla seçebileceğiniz karışımlarda özel olarak üretilir.

Soğuk Çay

Özellikle yaz aylarında serinlemek için buz gibi içecekler tüketiriz. Kış aylarında içimizi ısıtan çay yaz aylarında ferahlamamıza yardımcı olacak soğuk çay olarak karşımıza çıkar. Limonata ve portakal gibi dilediğiniz aromaya sahip soğuk çaylar aynı zamanda ister tek içimlik isterseniz de aile boyu tüketebileceğiniz paketlerde beğeninize sunulur.

Nar Suyu

Özellikle yaz aylarında tercih edebileceğiniz nar suyunun kolesterol ve şeker gibi hastalıkları tedavi edici özelliği bulunur. Kanser hücrelerinin gelişmesini de engelleyen nar suyu aynı zamanda ishali kesmeye ve bağırsaklarda dolaşan parazitleri yok etmeye de etkilidir. Kan yapıcı özelliğiyle de tercih edebileceğiniz nar suyu meyve suyu tavsiyesi verebileceğimiz bir içecek türü olarak farklı markaların üretmiş olduğu özel paketlerde kullanıcının beğenisine sunulur.

Elma Suyu

Elmanın bağışıklık sistemini güçlendirici bir özelliği vardır. B3 ve E vitamini, potasyum ve bol miktarda pektin içeren elma suyu meyve suları arasında en çok tercih edilen bir çeşittir. Kan şekerini kontrol altında tutan ve aynı zamanda baş ağrısına iyi gelen elma suyu çeşitlerine birçok markanın farklı paketlerde üretmiş oldukları meyve suyu en uygun seçeneklerine cimri.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Limonata ve Limon Aromalı Soğuk Çay

Soğuk buz gibi bir içecek kategorisi içerisinden limonata tavsiye edilebilir bir içecektir. Limonata şekerli olarak ya da diyet yapmak için şekersiz bir şekilde rahatlıkla tüketilebilir. Vücudun dinç kalmasına olanak sağlayan limonata asitli içeceklere oranla çok daha sağlıklıdır. Birçok marka dilerseniz yanınızda taşıyabileceğiniz pet şişelerde dilerseniz de sofranıza taşıyabileceğiniz paketlerde limonata çeşitleri üretir. Limonu aromalı içeceklerle birlikte tüketmek istiyorsanız günlük almanız gereken C vitaminini içerisinde barındıran limon aromalı soğuk çayları tüketebilirsiniz.

Şeftali Suyu

Şeftali suyu yaz aylarının en çok tercih edilen içecekleri arasında yerini alır. Zengin içeriğiyle birlikte meyve suları arasında tercih edilen şeftali suyu özel nektar çeşitleriyle dilediğiniz gramajlarda üretilir. C, E ve K vitaminleri açısından zengin olan şeftali suyu güçlü aroması ve meyve suyu fiyatları içerisinde en uygun seçenekleriyle tercih edilen bir içecektir. 

Limonata ve Meyve Suyu Fiyatları

Zengin içerikleri ve çeşitli karışımlarıyla birlikte birçok markanın üretmiş olduğu meyve suyu ve limonata çeşitleri kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. İçeriklerine, miktarına ve ambalaj seçeneklerine göre değişkenlik gösteren meyve suyu ve limonata fiyatları kullanıcılara bütçe dostu seçenekler sunar. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat araştırmasında bütçenize uygun seçenekleriyle karşınıza çıkan birçok meyve suyu çeşitleri vardır. Buradan dilediğiniz ve damak zevkinize uygun karışımları tercih edebilirsiniz. Çok ürünü uygun fiyatlarla satın almak için 27’li çoklu paketlerden yararlanabilirsiniz. 200 ml özel meyve suyu paketlerini tek içimlik tercih edebilir ve böylece bütçenizi ekonomik paketlerle birlikte koruyabilirsiniz.

Limonata ve Meyve Suyu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

İçimizi serinletecek ve bağışıklığınızı güçlendirecek olan meyve suyu ve limonata en uygun fiyat seçenekleriyle karşımıza çıkar. Limonata ve meyve suyu seçiminizde öncelikle damak zevkinize uygun bir çeşit satın almanız gerekir. Meyve suları farklı aromalar ve meyve çeşitleriyle özel olarak üretilir. Özellikle karışık meyve suları seçerken içeriğine dikkat etmeniz ve hoşlanmadığınız bir meyve çeşidi varsa o karışımı tercih etmemeniz yararlı olabilir. Beklentinize uygun meyve suyu çeşitlerini ve karışımları bulabileceğiniz ürünler sizin için özel olarak üretilir. Aynı zamanda ister cam isterseniz de özel ambalajlarda bulabileceğiniz limonata en ucuz fiyat seçenekleriyle cimri.com üzerinden karşınıza çıkar. Tüketeceğiniz miktara göre meyve suyu ya da limonata satın almanız ürünün bozulmaması açısından faydalı olur.