Clinique Makyaj Setleri

En Ucuz Clinique Makyaj Setleri Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Clinique
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Kadınların hayatında makyajın yeri ve önemi oldukça büyüktür. Birçok farklı makyaj malzemesi kadınların hizmetine sunulmuştur. Bütün bu malzemelerin bulunduğu bir set, kullanışlı olmasıyla çok tercih edilir. Meryem Cosmetics, Tarko, Lionesse gibi markalara ait makyaj setlerini en ucuz fiyatlarla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Makyaj Seti Nedir?

Değişik makyaj malzemelerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş, kadın kişisel bakım ve makyaj ürünlerine verilen isimdir. Kozmetik sektörünün baş döndürücü gelişimiyle, yüzde bütün bölgeler için farklı ihtiyaçlara cevap veren malzemeler üretilmiştir. Tek tek satın alındığında dağınık olan ve fazla yer tutan bu malzemeler makyaj malzemesi seti ile bir arada, derli toplu şekilde bulunmaktadır. Çantalı makyaj seti; taşıma kolaylığına sahiptir ve istediğiniz ürüne anında ulaşabilme rahatlığını sizlere sağlar. Çeyizlik makyaj seti; birçok farklı makyaj malzemesini oldukça şık çanta ya da kutuda size sunan ürün grubudur. Nişan ve düğün öncesi genç kızların ilk tercihlerindendir. Çekmeceli makyaj setleri; gösterişli ve kat kat yapılarıyla birçok ürünü ve rengi içinde barındırır. Bunların yanı sıra, kozmetik markalarının kendi ürünlerinin birkaçından oluşturduğu makyaj setleri de oldukça popülerdir.

Makyaj Setinde Neler Olur?

Gün içinde makyaj tazeleme ihtiyacı olduğunda ya da bir davet için hazırlanırken, kısacası makyaj gerektiren her an yardımınıza koşacak bu setler, birçok farklı parçadan oluşur. Allık, pudra, eyeliner, ruj, rimel, far, fondöten, dudak kalemi gibi birçok malzeme farklı setler içerisinde kendine yer bulmaktadır. Makyaj temizleyiciler de son yıllarda bu setlerin içine girmiştir. Seyahatlerde yanınızda olan bir makyaj seti az yer tutması ile oldukça işlevseldir. Genelde en klasik makyaj malzemesi seti; maskara, eyeliner, göz kalemi, far paleti ve rujdan oluşur. Makyaj fırça seti içeriğindeki farklı tür fırçalarla makyaj yapmayı oldukça pratik hale getirmektedir. Fırça setinin içerisinde; kaş kirpik tarağı, far fırçası, ruj fırçası, gölge fırçası, allık fırçası, pudra fırçası, eyeliner fırçası gibi fırçalar bulunur. Aplikatör set içerisinde; farklı far renkleriyle kullanabileceğiniz aplikatörler bulunmaktadır. Size en uygun seti seçerken sık kullandığınız malzemeleri belirlemeniz iyi bir yol olacaktır. Göz makyajı önceliğiniz ise far çeşitlerinin çok olduğu bir set tercih edebileceğiniz gibi, ruj kullanımını seviyorsanız ruj renklerinin yoğunlukta olduğu bir set seçebilirsiniz. Her ürün grubunda olduğu gibi kozmetik ürünleri seçerken de kaliteli ve cilt dostu ürünlere yönelmeniz en güzel sonuçları almanızı sağlayacaktır.