Hangi tür aynalar, makyaj aynası olarak kullanılabilir?

Kadınlar makyaj yaparken mutlaka ayna kullanırlar. Bu aynalar bir yere sabitlenerek kullanılabileceği gibi ayaklı şekilde olan modeller, farklı yerlerde makyaj yaparken de kullanılabilir. Makyaj yaparken en önemli faktörlerden biri de ışığın gelme açısıdır. Bu nedenle, ayaklı aynalar tercih edildiğinde aynayı ışığın geliş yönüne doğru ayarlamak mümkün olmaktadır. Bazı aynalar kendinden ışıklıdır. Ayaklı aynaların bir diğer özelliği de aynanın hareket ettirilebiliyor olmasıdır. Böylece makyaj yaparken daha rahat ve her açıdan yüze göre ayarlanabilir. Bu aynaların genellikle arka yüzü büyük gösterme özelliğindedir. Büyük gösteren tarafı çevirdiğimizde, makyaj yaparken ince çizgileri daha rahat görebilir, daha iyi makyaj yapabiliriz. En uygun fiyatlı ayaklı makyaj aynaları cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyip fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Makyaj aynası modelleri nelerdir?

Takı dolabı ve tuvalet aynası olarak kullanılan modeller, üzerinde makyaj malzemelerini koymak için bir bölüm ve ayna bulunurken, alt kısmı çekmecelidir. Çekmece içerisine takılar, tokalar, saç bantları gibi malzemeler konulabilir. Bazı tuvalet aynalarının alt kısmı boş, bazıları ise çekmecelidir. Boş olanlarda, makyaj masası pufuna oturarak makyaj yapılabilirken, çekmeceli olan modeller daha çok eşyaları muhafaza etmek için kullanılır. Ayaklı aynalar, evin içinde istenilen yerde makyaj yapabilmeye olanak sağlarken, seyahat esnasında da çantada taşınabilir. Bazı aynalar ise, banyo aynalarının yanına sabitlenir ve çekilerek kullanılırlar. Bu aynaları kadınlar makyaj yaparken kullandıkları gibi erkekler de tıraş olurken sıklıkla kullanırlar. Bu aynalar da aynalar da genellikle büyüteçli ve ledli olurlar. Bu sayede ince çizgileri görmek mümkün olabilir. Tuvalet masaları ve çekmeceli aynalar genellikle yatak odasında kullanılırken, ayaklı aynalar manuel olarak da kullanılabilir.

Makyaj aynası fiyatları ne kadardır?

Bu aynaların fiyatları, markasına, nerede satıldığına ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Tarko, Beurer, Nascita, Biggdesign, Cookie & Lewis, Orka ve Lionesse marka en ucuz makyaj aynası modellerini cimri.com sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız tuvalet aynasının satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezer, en ucuz tuvalet masalarını bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.

https://www.cimri.com/makyaj-aynasi