Leke Kremi

Leke Kremi Fiyatları

248 Ürün gösteriliyor.
Leke Kremi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Makyaj Bazı Fiyatları
 • Makyaj Fırça ve Aksesuarları Fiyatları
 • Makyaj Setleri Fiyatları
 • Makyaj Temizleyicileri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Leke Kremi Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Leke Kremi markası:

  2021 yılı Leke Kremi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 248 Leke Kremi modeli içerisinde en ucuz Leke Kremi fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Leke Kremi fiyatı 1137.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Leke Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Leke Kremi fiyatı ise 86.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Leke Kremi

  Güneşlenmek, hamile olmak, makyaj yapmak, geç saatlere kadar film izlemek, farklı lezzetler deneyimlemek veya eşsiz tecrübeler eşliğinde gelen yaşlılık yılları gibi belirli dönemler mevcuttur. İnsan, her birinde eşsiz mutluluklara adım attığı yaşam deneyimlerine pek çok güzelliği bir arada sığdırır. Fakat her bir güzelliğin birçok birey açısından pek de hoş karşılanmayan olumsuz bazı sonuçları olur. Genetik faktörler, yaşam temposu ve çevresel etkenlerin olumsuz etkilerine en çok maruz kalan ise şüphesiz cildiniz olur. Bu nedenle etkili cilt bakımının farklı aşamalarını kapsayan tüm süreçleri de yaşam deneyimleri arasına dahil etmek zaruri hale gelir. Düzensiz uyku, zararlı güneş ışınları, kalitesiz makyaj malzemesi kullanımı, darbe, kesik, sivilce, akne gibi etkenlerle ortaya çıkan ve ağırlıklı olarak eller, yüz, boyun ve omuzlarda görülen cilt lekelerinden arınmak gibidir. Sağlık açısından zararlı olmasa da görsel açıdan rahatsızlık oluşturan cilt lekelerinden kurtulmanın yoluysa kendinize uygun leke kremi çözümüne erişmekten geçer.

  Leke Kremi Çeşitleri

  Melatonin hormonu artışından kaynaklanan cilt lekeleri, vücuda rengini veren pigmentlerin düzensiz dağılımıyla sonuçlanır. Cildin farklı alanlarında oluşan pigmentasyon düzensizliğine birbirinden farklı etkenler yol açabileceği gibi; görsel neticeleri de kişiden kişiye değişiklik gösterir. Melanin hormonunda yaşanan artış oranına bağlı olarak minimal boyutlardan büyük boyutlara kadar varabilen cilt lekeleri ile karşılaşabilmek mümkün olur. Tabii lekelerin oluşma yoğunluğu, rengi gibi detayların da fiziksel yapınız, maruz kaldığınız etkiler ve ten renginize bağlı olarak değişebildiğini gözlemleyebilirsiniz. Hal böyle olunca; farklı etkiler neticesinde, farklı özelliklerle beliren cilt lekeleri için özel olarak geliştirilen leke kremleri de birbirinden farklı özelliklere sahip olur ve ortaya zengin yelpazeli leke kremi çeşitleri çıkar. Cilt bakımı konusunda uzman markalarca üretilen leke giderici krem çeşitlerini iki sınıfta değerlendirebilmek mümkün olur. Önleyiciler ve onarıcılar olarak. Daha çok zenginleştirilmiş güneş kremleri olarak karşınıza çıkan leke önleyici kremler, UV ışınları ve zararlı etkilerini en aza indirerek leke oluşumunun önüne geçer. Beraberinde yaşlanma karşıtı, nemlendirme, canlı bir görünüme kavuşma gibi fonksiyonel özelliklerinden de yararlanabilmek mümkün olur. Güneşin zararlı etkilerinden koruma güçlerini gösteren faktör seviyeleri ise kremler arasında farklılık gösterir. Leke kremi çeşitlerinin büyük yüzdesini oluşturan onarıcı leke kremleri ise yine farklı güç seviyeleri ile karşınıza çıkan asıl savaşçı seçeneği oluşturur. Oluşmuş lekelerin yoğunluğu ve elde etmek istediğiniz sonuçlar dahilinde çeşitli özellikler sergiler. Üretici markalar ve leke giderici krem çeşitleri arasında değişen özellik farklılıkları arasında öne çıkan kriterleri kullanım amacınız ve cilt tipiniz oluşturur. Böylelikle en sorunlu cilt tipleri için dahi ideal olabilecek ve farklı güç değerlerine sahip leke açıcı krem çeşidine ulaşabilmeniz olanaklı hale gelir. Günlük olarak uygulanması gereken leke giderici krem çözümlerinin zengin bir çeşitliliğe sahip olabilmesini sağlayan en hoş detayı ise ultra fonksiyonel yapıları oluşturur. Pek çoğunda ilave cilt bakım uygulamalarından kurtulmanızı sağlayan seçenekler arasında aynı zamanda kırışıklık önleyen, etkili nemlendirme veya yenilenme sağlayan, ışıltılı bir görünüm sunan çeşitler yer alır. Farklı bitki özlerinin kullanımı ile üretilen ve farklı kullanıcı şikayetlerine hitap eden leke kremleri arasında gündüz veya gece kullanımı için ideal olan alternatiflere erişebilmek mümkün olur.

  Leke Kremi Fiyatları

  Zengin bir ürün çeşitliliğinin sahibi olan leke giderici kremler, birbirinden farklı değerleri sergiler. Oluşan fiyat farklılığı üzerinde etki eden faktörlerin ilkini, üretici markalar tarafından belirlenen satış politikaları oluşturur. Her bir markada farklı fiyat değerleri ile karşılaşmanızı sağlayan bu durumu, leke giderici kremler arasında gözlemlenen farklı özellikler etkeni takip eder. Cilt lekelerinizin sahip olduğu yoğunluk oranında daha güçlü bakım sağlayan üst segment ürünler, alt segment ürünlerden daha yüksek fiyatlı olabilir. Aynı şekilde hassas ciltler için üretilen kremler de normal cilt tipleri için üretilenlere kıyasla daha fazla ödeme yapmanızı gerektirebilir. Öte yandan almayı düşündüğünüz leke giderici kremi kaç mililitrelik kutuda aldığınız da ödemeniz gereken tutarlar üzerinde etki eder. Bu durumda 50 ML’lik kutu için, 33 ML’lik kutuya nazaran daha fazla ödeme yapacak olsanız da bu durumun uzun vadede ekonomik avantajı da beraberinde getirdiğini belirtmek gerekir. Satış noktaları tarafından belirlenen farklı fiyat değerleri ise yapacağınız fiyat araştırmalarından karlı çıkmanızı sağlayan bir diğer olumlu etkeni oluşturur. Fiyat araştırmalarınız için cimri.com’u tercih etmekse en karlı fiyat bilgisine saniyeler içerisinde erişebilme fırsatını mümkün kılar.

  Leke Kremi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Özel bileşenleri sayesinde cilt üzerinde oluşan leke sorunlarını düzeltmeye yardımcı olan leke giderici kremlerin her biri sağladığı etkiyle hayranlık kazanır. Fakat oluşan cilt lekelerinizin önüne geçebilmek için en iyi leke giderici krem çözümünü, tüm özellikleri ile beklentilerinize hitap edebilen seçenek oluşturur. Bu nedenle uygulama açısından kolaylık sunan leke giderici krem çeşitleri arasından yapacağınız seçimi önemli bazı kriterleri göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir. Cilt tipiniz ile lekelerinizin oluşum nedeni ve yoğunluğu, bu kriterlerin başında gelir. Misal hassas bir cilt tipiniz varsa; seçiminizi hassas cilt tipleri için üretilen kremler arasından yapmanız gerekir. Lekelerinizden kurtulmak konusunda ideal çözüme erişebilmenizi sağlayan krem çeşitleri arasından cildinizde uygulamak istediğiniz ilave işlevlere sahip kremde karar kılarak aynı anda iki avantajın birden sahibi olabilirsiniz. Misal cildinizin neme ihtiyacı var veya kırışıklıklarınızdan şikayetçisiniz; o halde leke probleminizi çözerken öte yandan diğer cilt sorununuza da hitap eden seçenekte karar kılabilirsiniz. İdeal krem seçiminizle ilgili kararsızlık yaşıyorsanız cimri.com’da yer alan leke kremi önerileri bölümüne göz atarak kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen seçenekler konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery