track source
track source

Göz Kremi

Göz Kremi Fiyatları

622 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Göz Kremi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Gündüz Kremleri Fiyatları
 • Güneş Kremleri ve Losyonları Fiyatları
 • Güneş Sonrası Kremler ve Losyonları Fiyatları
 • Highlighter Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Göz Kremi Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Göz Kremi markası:

  2021 yılı Göz Kremi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 622 Göz Kremi modeli içerisinde en ucuz Göz Kremi fiyatı 6.99 TL iken, en yüksek Göz Kremi fiyatı 7751.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Göz Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Göz Kremi fiyatı ise 50.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Göz Kremi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Göz Kremi

  Yüz bölgesinde yaşlanma sorununun doğrudan görüldüğü bölge göz çevresidir. Ayrıca herhangi bir toz veya yorgunluk belirtisi de ilk olarak göz ve çevresine doğrudan yansır. Bu sebeple etkilenen bu bölgenin korunması ve canlılığının arttırılması için krem ve koruyucu cilt malzemeleri kullanılması doğru olur. Yüz ifadesine etki eden ince veya kalın çizgilerin azaltılması için uygulanan kremler arasından doğru tercih edilen içeriğe sahip ürünlerin alınması gerekir. Her zaman ön planda olan göz ve göz çevresi ürünlerinin kadın ve erkekler tarafından kullanıldığı görülür. Özellikle kadınların makyaj sayesinde gözlerini vurgulaması ve ortaya çıkarması için kullandığı ürünler sayesinde göz ve çevrelerinin zamanla etkilendiği söylenebilir. Bu sebeple hem cilt yapısının korunması hem de makyajın bıraktığı etkilerin azalması için farklı vitamin ve içeriklere sahip olan kremlerin düzenli kullanılması önemlidir. Ayrıca güneşin verdiği gözlemlenebilen etkilerinin de bu ürünlerin kullanılması ile azaldığı görülür. Seçilen doğru göz‌ ‌kremi sayesinde bu ürünü düzenli kullanan kullanıcılar kısa süre içerisinde göz çevrelerinde olumlu etkileri gözlemlemeye başlayacağı söylenebilir.

  Göz‌ ‌Kremi‌ Çeşitleri

  Birbirinden farklı cilt yapıları ve çevrenin verdiği zararlı etkiler sebebiyle göz kremleri de değişen içerikler ile üretilir. Kullanıcıların hem cilt yapılarına uygun hem de faydalı destekleyici özellikleri olan bu ürünlerin oldukça fazla seçeneği söz konusudur. Hem içerikleri hem de faydaları değişen ‌göz‌ ‌kremi‌ ‌çeşitleri arasından kullanıcılar kendi seçimlerini kolay bir şekilde yapabilirler. Değişen cilt yapılarına özel üretilen ürünlerin yapıları birbirinden farklıdır. Koruyuculuk özelliğinin yanı sıra cilt üzerinde biriken kirleri ve makyajı temizlemek üzere üretilen kremlerde söz konusudur. Farklı içeriklere sahip bu ürünlerin bazıları göz çevresine masaj yardımı ile uygulanır bazıları da pamuk ile uygulandıktan sonrası su yardımı ile temizlenmesi gerekebilir. Yüz çevresinde yer alan en hassas bölgelerden biri olan göz çevresinin korunması ve doğru ürünler ile desteklenmesi önemli konuların başında gelir. Farklı boylarda üretilen ‌göz‌ ‌çevresi‌ ‌kremi tekli veya ikili seçenekleri ile kullanıcıya alternatifler sunduğu görülür. Ayrıca yapısı ve uygulanma yöntemi ile sadece gündüz veya gece kullanılabildiği gibi tek bir krem seçeneği ile gün içerisinde farklı saatlerde uygulanan çeşitleri de söz konusudur. Birbirinden farklı içerikleri ve yapıları arasında yer alan ‌ kremleri düzenli kullanan kullanıcılar göz çevrelerine makyaj sırasında ekstra özen göstermek için ‌krem‌ ‌göz‌ ‌farı kullanabilirler. Böylece hem hassas yapısı hem de çabuk etkilenen göz çevresi için kullanılan bu ürün ile kremin sonuçlarının etkilenmeden gözlemlenmesi desteklenir. Kullanıcı seçimi sırasında temelde kendi cildini tanıması ve göz çevresini inceleyerek ihtiyacı olan ürünün hem içeriğini hem de farklı boy seçeneklerini inceleyerek, karar vermesi doğru olur. Bu açıdan göz çevresinin kırışıklık yapısı, cilt hassasiyeti gibi temel de önemli olan kriterlere dikkat edilmesi önemlidir. Ayrıca göz çevresi kırışıklığının azaltılmasının yanı sıra makyaj sonrası nem ihtiyacının dengelenmesi için de bu kremler tercih edilir. Yorgunluk, mevsim değişikliği, makyaj ve yaş gibi farklı faktörlerinin gözlemlenebildiği göz çevresine uygun olan ürünlerin değişen boy seçenekleri arasından kullanıcı kendi haftalık veya aylık kullanımına uygun olan ürünü alması gerekir.

  Göz‌ ‌Kremi‌ Fiyatları

  Cilt yapısının korunması veya mevcut ihtiyacının karşılanması için tercih edilen kremlerin fiyat aralıkları birbirinden farklıdır. Bu ürünlerin değişen boyutları, içerikleri sebebiyle değişen fiyatlara sahip oldukları görülür. Ayrıca tercih edilen ürünün formülü ve farklı markalara ait olması da fiyat aralıklarını doğrudan etkileyen kriterler arasında yer alır. Göz kreminin aynı ürünün değişen farklı ürün boyları da kullanıcıların değişen fiyat aralıkları arasından kendi bütçelerine göre seçim yapabilmelerini doğrudan destekler. Dolayısıyla kullanıcı hem kendi cilt yapısına ve kullanacağı ürün miktarına göre farklı fiyatlar arasından kolay bir şekilde seçim yapabilir. Ürün içeriğine eklenen özel formüller, vitaminler fiyat aralıklarının değişmesinde etkilidir. Bu açıdan değişen göz‌ ‌kremi‌ ‌fiyatları‌ ‌arasından kullanıcılar istedikleri ürünleri alabilirler. Kullanıcı farklı fiyatları olan kremlerin yapısını, boyunu ve özelliklerini inceleyerek kendi tercihlerine en yakın olan ürünü tercih etmesi doğru olur. Bütçeye uygun olarak seçiminin oldukça kolay olduğu ürün seçenekleri arasından cildin ihtiyacının karşılandığı ürünü alan kullanıcı kısa süre içerisinde istediği olumlu sonucu almaya başladığı görülür.

  Göz‌ ‌Kremi‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yüz bölgesinin en önemli ve etkilenen bölgesi olan göz çevresinin korunması için doğru kremlerin alınması önemlidir. Özellikle seçilen kremin cilt yapısına uygun olması gerekir. Ayrıca bu kremi tercih eden kullanıcının yaş aralığı da krem seçimini doğrudan etkiler. Bu sebeple kremin kullanıcını cildini hem koruyan hem de dengeleyecek yapıda olması gerekir. Kullanıcıların seçim sırasında ciltlerinin ihtiyacını doğru belirleyerek alacakları ürüne karar vermeleri doğru olur. Ayrıca içeriğinde vitamin ve güneş ışınlarına karşı koruyuculuk özelliği olan ürünleri de seçebilirler. Kırışıklığı azaltmanın yanı sıra cilt dokusunda yer alan hücrelerin yenilenmesini destekleyen ürünler alınabilir. Hem cilt yapısının korunması hem de mevcut parlaklığının devam ettirilebilmesi için tüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerin alınması önemlidir. Kullanıcıların yaş aralıklarına ek olarak hem faydalı hem de fonksiyonel içeriklere sahip ürünleri rahatlıkla alabilir. Özellikle  ‌göz‌ ‌altı‌ ‌kremi seçimi sırasında kullanıcının mevcut ihtiyacını karşılayacak ürünleri alması önemlidir. Doğru tercih edilen ürün sayesinde kısa süre içerisinde cilt üzerinde belirgin değişiklikler görülür ve cildin yapısı doğru desteklenmiş olur.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery