Marka
Serel
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
 • LAVABO ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

  Lavabo seçimlerinizde ürününüzde işlevselliğe önem verdiğiniz kadar tasarımına ve şıklığına da önem verilmelisiniz. Banyonuzda en çok kullanılan bölümlerden biri olacak lavabolarınızı birbirinden farklı beklentilerin tümüne cevap verebilecek çeşitliliğe sahip Cimri.com da bulabilirsiniz. Cimri lavabo modelleri kategorisi tarz, ebat, renk, derinlik ve yükseklik gibi banyonuzun ölçüsüne ve zevkinize uygun ürünü bulmayı kolaylaştıracak birçok seçeneğe sahip. Tüm bunların dışında lavabolarda şekil bakımından da farklılıklar mevcut. Lavabo şekli kategorisi standart, çanak, köşe lavabo, tezgah altı ve tezgah üstü gibi zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu zamana dek yalnızca beyaz renk kullanılan lavabolar, dekorasyona önem veren kullanıcılar için farklı renk seçenekleriyle de üretilmeye başlandı. Bu geniş renk yelpazesinde altın, bakır, kırmızı, turuncu, siyah, bej, platin, terracota gibi renkleri ve daha fazlasını görebilirsiniz. Lavabonuzu parlak veya mat olarak tercih etmeniz de mümkün.

 • Cimri.com’da mevcut olan özgün ve modern tasarımlardan banyonuza ve zevkinize en uygun lavabo seçeneklerini karşılaştırmalı fiyat teklifleriyle görebilirsiniz.

 • LAVABO SEÇİMİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMESİNİZ?

  Sitemizde mevcut olan şık ve sıcak tasarımlardan size en uygun olanını tercih ederken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta mevcut. Bu noktalardan biri banyonuzun büyüklüğü. Banyonuz büyük ise yükseklik ve genişlik ölçüleri büyük olanları tercih edebilirsiniz. Banyonuz küçük ise daha küçük ebattaki çeşitlerden seçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli kriter ise banyo dolabınızın ölçüsü. Lavabo seçiminizi yapmadan önce banyo dolabınızın ölçüsünü biliyor olmanız, geniş yelpazeli ürün seçeneklerimiz arasından tercih yapabilmenizi kolaylaştıracaktır. Tüm bunların yanında kullanım rahatlığını göz önünde bulundurmanızı ve ergonomik ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bataryalarınızın seçimini de buna göre yapmanızda fayda var.

 • LAVABO İÇİN FİYAT SEÇENEKLERİ NELERDİR?

  Sade ve zamansız ürünler arasından seçim yaparken herkesin aklında olan sorulardan biri de ürün seçimi yaparken nasıl fiyatlarla karşılaşacağıdır. Her bütçeye uygun fiyat skalaları ürünlerin marka ve modellerine göre çeşitlilik göstermektedir. Sitemizde BOCCHI, , Creavit, Kale, Ege Vitrifiye gibi banyo sektöründe öncü markaları bulabilir, farklı sitelerdeki fiyat tekliflerini eş zamanlı görerek seçiminizi yapabilirsiniz. Üstelik sitenin sol üst köşesinde konumlanmış olan fiyat filtreleme bölümü ile de aramalarınızı daraltarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.