Nokian Lastikler

Nokian Lastikler Fiyatları

1637 Ürün gösteriliyor.
Mevsim
Jant Çapı
Yanak Kalınlığı
Taban Genişliği
Yakıt Verimliliği
Islak Zemin Sürüş Hakimiyeti
Gürültü Seviyesi

Nokian Lastikler

Nokian Lastikler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Nokian Lastikler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Nokian Lastikler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Nokian Lastikler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Advance Kuru Köpek Maması
 • Tablomega Duvar Saati
 • Dolce Vita Halı Salon Halısı
 • Acana Kuru Köpek Maması
 • SunOzon Güneş Kremleri ve Losyonları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Nokian Lastikler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Nokian

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Nokian Lastikler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1637 Nokian Lastikler modeli içerisinde en ucuz Nokian Lastikler fiyatı 181.95 TL iken, en yüksek Nokian Lastikler fiyatı 9359.52 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Nokian Lastikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Nokian Lastikler fiyatı ise 467.63 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Nokian Lastik

  Kuruluş tarihi 1932 olan Nokian firması, otomotiv endüstrisinin en köklü markaları arasında yer alır. 1988 yılında ikinci bir atılımla potansiyel gücünü arttıran Nokian, otomobil başta olmak üzere otobüs, kamyon gibi araçlar için ve de ağır iş makinelerinde kullanılmak üzere lastik üreten bir şirkettir. Firmanın kökeni günümüzden yaklaşık 125 yıl öncesine kadar dayanır. 1898 yılında Finlandiya’da kurulan kauçuk fabrikası, firmanın temellerinin atıldığı bir gelişme olarak kabul edilir. Nokian firmasının günümüzdeki ana merkezi Finlandiya’dır. Şirketin ayrıca Rusya’da da iki tane fabrikası bulunur. Farklı araçlar için güvenilir ve kaliteli lastikler üreten firma, aynı zamanda farklı bir özelliği ile dünyada tektir. Nokian, kış lastiklerinin test edildiği tesislere sahip olan ilk ve tek firmadır. Firma, toplam 5000 çalışanı ile sektörün önde gelen lastik üreticilerinden biri olup dört mevsim kullanışlı lastikler üretir. Nokian lastik ürünleri, farklı model ve ürün seçenekleri ile karşımıza çıkar. Firma tarafından üretilen her lastik ürünü, zorlu yol koşullarında dahi üst düzey performans sunar. Markanın ürettiği lastiklerden ihtiyaçlarınıza uygun olan lastiği seçebilirsiniz. Böylece istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. 

  Nokian Lastik Modelleri ve Özellikleri

  Nokian firması için sağlık, her şeyden önce gelir. Bu nedenle firmanın lastik ürün ve modellerine baktığımızda güvenlik seviyesinin en üst düzeyde tutulduğunu görürüz. Otomotiv sektörünün öncü markalarından olan Nokian, hem orta sınıf hem de yüksek performanslı binek araçlar için güven veren lastikler üretir. Örneğin Nokian yaz lastikleri yaz mevsiminde sıcak hava şartlarının yarattığı tüm olumsuzlukları giderme konusunda oldukça başarılıdır. Nokian markalı ürünler, aşırı sıcaktan kaynaklanan lastik aşınmalarını önler. Bu bakımdan yaz lastik modelleri yaz mevsiminde konforu ve güvenliği beraberinde getiren bir tasarıma sahiptir. Örneğin Nokian lastik 205 55 r16 modeli, yazın tam da ihtiyacınızı karşılayacak bir üründür. Bu ürün güven ve konfor sağlamasına ek olarak ıslak yollarda başarılı bir frenleme kabiliyeti ile de dikkat çeker. Aynı zamanda güçlü bir kızaklama direncine de sahiptir. Dolayısıyla yağmurlu havalarda harika bir performans almanıza yardımcı olur. 

  55 r16 modelinde gördüğümüz özellikler, Nokian lastik 185 65 r15 modelinde de bulunur. En iyi yol tutuşu sağlayan Nokian lastikleri, aynı zamanda çevre dostudur. Firmanın üretim anlayışında sağlık oldukça önemli bir konumdadır. Otomobil ve araç lastiği üretiminde zararlı yağların kullanımını ortadan kaldıran Nokian, bu konuda da öncü bir markadır. Nokian firması, kış mevsimi için de son derece kullanışlı ve dayanıklı modeller üreten bir şirkettir. Örneğin Nokian çivili lastik modelleri, kuzey ülkelerinde görülen çetin hava şartlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Nokian çivili lastik modelleri patentlidir. Dünyada patent sahibi çivili lastik ürünlerine sahip olan ilk lastik üreticisi Nokian, karlı ve buzlu yollarda oldukça dengeli ve güvenilir bir sürüş deneyimi sunar. Nokian imzalı lastikler, araç sahiplerine farklı konularda tasarruf yapma imkanı verir. Özel bir teknoloji ile yaratılan lastik modelleri, yakıt tüketimini azaltır. Aynı zamanda girintili veya oluklu araç lastik kullanımını ortadan kaldırır. Bu nedenle kısa ve uzun vadede ekonomik açıdan tasarruf yapma imkanı verir. Nokian lastikleri, dört mevsim aracınızdan yüksek bir performans elde etmenizi sağlar. Asfaltlı yolda, buzlu ve karlı yollarda ve de yüksek hava sıcaklarında dahi aracınızdan aldığınız verimi maksimum noktaya taşır.

  Nokian Lastik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Nokian marka bir lastik satın alırken öncelikle aracınızın lastik ölçüsü hakkında bilgi sahibi olun. Lastik ebat bilgilerini öğrenerek aracınız için uyumlu bir modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, lastiği kullanacağınız mevsimdir. Yaz mevsiminde Nokian lastik 195 55 r16 model bir ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Nokian imzası taşıyan diğer yaz lastik ürünleri de ihtiyacınızı karşılar. Ancak lastik ebatları hakkında bilgi almayı unutmamalısınız. Yaşadığınız bölgenin iklim karakteristiği, lastik satın alırken dikkat etmeniz gereken konuların başında gelir. Bu bakımdan yaşadığınız coğrafyanın hava durumuna göre lastik tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer yola çıktığınız bölge uygunsa kış ve yaz lastiklerine ek olarak Nokian 4 mevsim lastik modelini tercih edebilirsiniz. Kendi sürüş tarzınız ve yaşadığınız bölgenin iklimi, satın alacağınız lastiğe karar vermeniz için dikkat etmeniz gereken temel kriterlerdir. Aynı zamanda lastik satın alırken bütçenizi de zorlamamalısınız. Fakat lastik seçiminde her zaman güvenlik ve konfor, birincil kıstasınız olabilir.

  Nokian Lastik Fiyatları

  Nokian lastik fiyatları, ürün tipi ve ürün modeline göre değişir. Örneğin lastiklerin jant çapı, taban genişliği ve kesit oranı gibi özellikleri ürün fiyatlarını etkiler. Buna ek olarak lastiklerin kullanılacağı mevsim de fiyat farkı yaratan kriterlerden arasındadır. Nokian kış lastik fiyatları ve yaz lastik fiyatları bu sebeplerden dolayı daha farklıdır. Fiyatlardaki gözlemlenen değişimlerin nedenlerinden bir diğeri aracınızın tipidir. Bu nedenle lastik satın alırken aracınıza uygun olmasına önem vermelisiniz. Bu durum da lastik fiyatları arasında fark yaratan önemli etkenler arasında yer alır. Lastik satın alırken her zaman güvenlik ve konfor kriterini ön plana çıkarmalısınız. Uzun bir süredir güvenlik ve konfor kriterlerini göz önüne alarak lastik üreten Nokian, aynı zamanda her bütçenin rahatlıkla satın alabileceği lastik modelleri piyasaya sürer. Bu bakımdan Nokian lastik 225 45 r17 ve weatherproof 4 mevsim gibi istediğiniz bir ürünü hemen satın alabilirsiniz. Cimri.com sayfasında yer alan lastik modellerini inceleyerek karşılaştırma yapabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünün özelliklerini inceleyebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery