Nankang Lastikler

Nankang Lastikler Fiyatları

1258 Ürün gösteriliyor.
Mevsim
Jant Çapı
Yanak Kalınlığı
Taban Genişliği
Yakıt Verimliliği
Islak Zemin Sürüş Hakimiyeti
Gürültü Seviyesi

Nankang Lastikler

Nankang Lastikler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Nankang Lastikler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Nankang Lastikler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Nankang Lastikler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Gourmet Konserve-Yaş Kedi Maması
 • Sharp Buzdolapları
 • Zippo Çakmak
 • Diesel Erkek Parfümleri
 • TahtaModa Duvar Saati
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Nankang Lastikler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Nankang

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Nankang Lastikler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1258 Nankang Lastikler modeli içerisinde en ucuz Nankang Lastikler fiyatı 177.0 TL iken, en yüksek Nankang Lastikler fiyatı 3171.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Nankang Lastikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Nankang Lastikler fiyatı ise 778.71 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Nankang Lastikler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Nankang Lastik

  Nankang markası, 50 yılı aşkın süredir edindekler bilgi birikimi ve tecrübeleriyle kullanıcılarına ürünlerini sunar. Üretim ağırlığını otomobil lastiklerine yönelten marka, traktör, kar araçları ve spor arapların lastik ihtiyaçlarını da karşılar. Bu noktada geniş yelpazede sunulan Nankang lastik modelleri alternatif çözümler sunar. Yaz lastiği, kış lastiği gibi mevsimsel özellikler içeren  Nankang lastikler, kullanım şartları göz önünde bulundurularak üretilir. Bu sayede devamlı ilerleme stratejisi ile yol alan marka, hedefleri doğrultusuna üretim yapmaya devam eder. Farklı ebat ve hammadde özellikleri sunulan Nankang lastik çeşitleri ile ihtiyacınıza uygun modelleri bulabilirsiniz. Lastik çeşitleri mevsimsel özelliklere göre yapılmalıdır. Yağmurda ve karda kullanım sunan lastikler akışkan transferini yoğun şekilde yapabilen kanallar bulundurabilir. Bu durum motorlu araçların yol ile olan tutunmasını etkiler. Lastikler motorlu araçlar için son derece önemli unsurlardan bir tanesidir. Jant çapı, taban genişliği, ve yanak yüksekliği noktalarında teknik değişiklikler barındıran modeller, performansa etki eder. Nankang lastik modelleri arasından tavsiye edilen ölçülerde bir lastik edinebilir, güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz.

  Nankang Lastik Modelleri ve Özellikleri

  Lastikler araç ile teması sağlayan tek fiziksel unsurlardır. Bu noktada lastik modellerinin kullanıma ve sürüşe olan etkileri yadsınamaz. Mevsimsel şartlar yol ile lastik arasındaki etkileşimi azaltabilir, olumsuz sonuçlara sebep olabilir. Bu noktada Nankang gibi lastik üreticileri, mevsim şartlarına uygun kullanımlar sunan özel modeller geliştirir. Kış ayları araç ile yol arasında tutuşların en problemli olduğu zamanlardan olur. Nankang kış lastiği modelleri, özel dizaynları ve malzeme yapıları ile yol tutuşunu maksimuma çıkarmayı hedefler. Araç özelliklerine göre seçilmesi gereken lastik boyutları farklılık gösterebilir. Araç jant çapı ve taban genişliği gibi kıstaslarla değişen modellerden aracına tam uyumlu olanları bulabilir, keyifli ve güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlanan Nankang lastikler tercih edilebilecek modellerden olabilir. Yaz ayları havaların güzel ve yağışsız olması nedeniyle lastik konusunda ihmallerin yapılabileceği aylardan olur. Kış ayları yağışlı havalar ve buzlu zeminler için üretilen kış lastikleri yoğun sıvı tahliye kanalları ve tutunmayı artırıcı dişler bulundurur. Kış lastiklerini yaz aylarında kullanılması yol tutuş problemlerinin oluşmasına neden olabilir. Nankang yaz lastiği modelleri ile yol tutuş problemlerinin önüne geçebilir, keyifli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 

  Yaz lastiği modelleri kış lastiklerine oranla daha az tahliye kanalları barındırır. Bu durum güzel ve yağışsız havalarda tutunmayı artırır. Sıcaklık farklı lastik tutunma yüzeyi ve performansına etkili unsurlardan olur. Genel olarak yumuşak hamurlu lastikler asfalt ile olan tutunmayı artırır. Bu noktada lastik malzemesi ve tasarım önemli unsurlardan olur. 4 mevsim lastik çeşitleri optimum yol tutuşu için özel olarak üretilen lastiklerden olur. Nankang 4 mevsim lastik, yoğun kış dönemlerinin geçmediği mevsimlerde uygun kullanımlar sunabilir. Ekonomik anlamda tasarruf yapılmasına imkan verebilir. Spor lastik modelleri yüksek hızlara ve ısılara karşı dayanıklı modeller olmalıdır. Yüksek süratlere çıkan araçlar, lastik yüzeyinde aşırı bir basınç ve ısı artışına neden olur. Bu noktada lastik modellerinin araç yapısına ve yol şartlarına göre seçilmesi elzemdir. Nankang Noble sport lastik modellerine göz atabilir, özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  Nankang Lastik Fiyatları

  Lastik modelleri üretimin meşakkatli olduğu ürünlerden bir tanesidir. Lastik tipi üretim yöntemlerini ve hammaddeleri etkiler. Bu noktada Nankang lastik fiyatları, ürünün hangi mevsime göre üretildiği, yapısal özellikleri ve boyutlarına göre değişir. Boyut üretimin birim maliyetlerini artırabilir, azaltabilir. Bu durum fiyat noktasında değişim şeklinde gözlenir. Kış lastiği modelleri sıvı tahliyesi noktasında daha fazla kanala sahip olur. Bu noktada Nankang lastik fiyatları ürünün kış yada yaz lastiği olmaları noktasında değişiklik gösterir. Lastik modelleri yoğun ve zorlayıcı testlerden geçer. Araştırma geliştirme süreçleri bu noktada etkili olur. Tasarım ve lastik limitleri üretim maliyetlerine etki eden unsurlardan olur. Yoğun hız ve sıcaklıklara dayanabilen lastik modelleri, standart lastik fiyatlarından daha pahalı olabilir. Bu durum sport lastiklerin daha dayanıklı malzemelerden üretilmesi ve daha uzun AR-GE süreçlerin geçmesiyle açıklanabilir. Nankang lastik modelleri arasından seçimler yapabilir, keyifli ve güvenli bir kullanımı aynı anda elde edebilirsiniz.

  Nankang Lastik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Lastik seçimi önemli ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Satın alınacak lastik araç üreticileri tarafından belirlenen ölçülerde olmalıdır. Lastik seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi, uygun mevsim şartlarına göre yapılması olur. Kış şartlarında yaz lastiği kullanmak olası felaketleri beraberinde getirebilir. Nankang Asymmetric lastik, uygun fiyatları noktasında ve yüksek beklentilerin istenmediği durumlarda tercih edilebilir. 

  Nankang 205 50r 16 kış şartlarına uygun olarak üretilmiştir ve soğuk şartlarda yol tutuşunu güçlendirmeye çalışır. Lastik üretim ve son kullanma tarihi kullanıma etki edecek noktalardan olur. Lastik modelleri araç yakıt tüketimine etki edebilir. Bu noktada üst düzey lastik modellerinin daha az yakıt tüketimi sağladığı bilinir. Satın alınacak lastik modellerini girinti ve çıkıntıları yol tutuşuna etki eden faktörlerden olur. Satın alınacak lastiğin km cinsinden ya da süre cinsinden değerine dikkat edilmelidir. Ek olarak kullanıma bağlı olarak lastikler erken eskiyebilir. Bu noktada lastik yiv yapılarının düzenli olarak kontrol edilmesi sürüş güvenliğinin yüksek kalmasını sağlar.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery