DaYang Kuş Kafesi

DaYang Kuş Kafesi Fiyatları

72 Ürün gösteriliyor.

DaYang Kuş Kafesi

DaYang Kuş Kafesi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

DaYang Kuş Kafesi ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

DaYang Kuş Kafesi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.DaYang Kuş Kafesi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Sigma Makyaj Fırça ve Aksesuarları
 • Arzum Doğrayıcılar / Rondolar
 • Schwalbe Bisiklet Aksesuarları
 • David Jones Portföy Çanta
 • Scubapromo Bebek Zıbın Seti
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun DaYang Kuş Kafesi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  DaYang

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı DaYang Kuş Kafesi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  29 Kasım 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 72 DaYang Kuş Kafesi modeli içerisinde en ucuz DaYang Kuş Kafesi fiyatı 59.83 TL iken, en yüksek DaYang Kuş Kafesi fiyatı 4061.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm DaYang Kuş Kafesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 29 Kasım 2021 tarihinde ortalama DaYang Kuş Kafesi fiyatı ise 125.62 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan DaYang Kuş Kafesi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Dayang Kuş Kafesi

  Dayang markası hayvan kafesleri üreten bir firmadır ve ürün yelpazesi arasında birçok hayvan bulunur. Papağan kafesi, kedi kafesi, hamster sulukları, kuş kafesleri, köpek kafesleri, tavşan kafesleri, hamster evleri ve kemirgen taşıma kafesleri sayılabilir. Kuş kafes çeşitleri ve kuşların çeşitlerine göre belirlenir. Tasarım değişiklikleri ve boyut farklılıkları görülür. Dayang kuş kafesi modelleri ise papağanlar ve muhabbet kuşları içindir. Muhabbet kuşları için kafes şekilleri damla kafes, altıgen kafesler, çifthane kafes, A4 13 standart muhabbet kuşu kafesi, iki kapılı kafesler ve dünya şeklinde olan kafesler olabilir. Ürün yelpazesi ise son derece çeşitlidir. Bunun yanında hayvanlar için çeşitli aksesuarlar ve oyuncaklar da üretir. Dayang markası sektörde 27 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bu nedenle hayvanları hem koruyan hem de rahat bir şekilde yaşamalarını sağlayan bu kafesler son derece kullanışlıdır ve hafif olmaları sebebiyle taşıması kolaydır. Hayvanlara zarar veren materyaller ise kafes yapımında kullanılmaz. Bu maddeler arasında toksik malzemeler bulunabilir. Evcil hayvanınızı korumanız için en güvenli şekilde kafesler üreten Dayang geniş bir kafes ürün yelpazesine sahiptir.

  Dayang Kuş Kafesi Modelleri

  Bir kafesin büyüklüğü sahip olduğunuz kuş türüne göre belirlenir. Büyük kuşlar, geniş çubuk aralığı ile daha geniş bir kafese ihtiyaç duyarken, küçük bir kuş, dar çubuk aralığı ile daha küçük bir kafese rahatça sığabilir. İstenilen genişlik sunulursa kuşlar içinde daha rahat hareket eder. Doğru çubuk aralığı seçilirse kuşunuz çubuklardan kaçamaz. Kafes çubukları arasındaki aralık miktarını iyi seçmek gerekir. Kuşunuzun boyutu ile kıyaslayarak uygun bir boyutta bir kafes seçmeniz tavsiye edilir. Uygun olmayan boyutlandırma, evcil hayvanınızın gagasına, ayak veya kanatlarına gibi zarar verebilir. Çubuk aralığının tasarımı, sahip olduğunuz kuş türüne bağlı olarak değişir. Bir papağan kuş kafesinde yatay olarak yönlendirilmiş çubuklar kafeste kullanılmalıdır. Bu şekilde kuş tırmanmak için gagasını ve ayaklarını rahat bir şekilde kullanabilir. Yuvarlak bir kafes üzerinde dikdörtgen bir kafes tasarımının farklı amaçları vardır. Yuvarlak kafeslerin aksine, dikdörtgen kafeslerde kuşların tünemesi için köşeler bulunur. Yuvarlak kafes ayrıca bir kuşun tuzağa düşmesini ve yuvasının içinde güvende hissetmemesine neden olur. Küçük kuşlar için, uzunluk olarak kendi uzunluğundan daha uzun bir kafes seçmek önemlidir. Uzunluk, küçük kuşların uçması için daha fazla alan sağlar ve yuvasında daha mutlu olur. Dayang papağan kafesi ayaklı veya ayaksız olarak olabilir. Ayaklı olan modellerin renkleri ve tasarımları da değişiklik gösterir. Cam korumalı papağan kafesleri de oldukça kullanışlı olabilir. Açıp çıkarılabilen cam ızgaralar, çıkarılabilen ve kolay temizlenen bir çöplük kısmı sizlere temizlik sırasında kolaylık sağlar. Dayang salma kafes modelleri iki katlı, çifthane ve dört katlı veya ayaklı modellerle gelir. Ayaklı ve tekerlekli olan modeller sürgüye sahiptir ve kolayca taşınabilir. Paslanma yapmayan malzemesi sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Dayanıklı ve hafif metal malzemeden üretilir. Kuşların içinde rahat hareket edebileceği alanlar sunar. Statik elektriklenme yapmayan bir özelliğe sahiptir. Bunun yanında monte edilmesi oldukça kolaydır. Ürün demonte olarak kargolanır. Ürünün tekrar çıkarılıp temizlenmesi, silmesi ve boyaması kolaydır. Uzun yıllar kullanmaya elverişli olan bu ürünler papağanlar için idealdir. Dayang muhabbet kuşu kafesi için de çift kapılı modeller boyutlarına göre değişir. Dayang çifthane kafes modelleri muhabbet kuşları için uygundur ve içerisinde 2 kuş yaşayabilir. Dayang salma kafes 76x45x45 siyah ve beyaz renklerde üretilir.

  Dayang Kuş Kafesi Fiyatları

  Dayang yuvarlak kafes modelleri papağanlar ve muhabbet kuşları için üretilir ve fiyatları arasında karşılaştırma yapmak için cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Fiyatları belirleyen etkenler arasında kafeslerin katları, boyutları, ayaklı olup olmayışları bulunur. Geniş alanlar genellikle papağanlar için uygundur. Muhabbet kuşları için çift kapılı olan modeller daha geniştir ve iki kuş için yuva olarak kullanılabilir. Aksesuarlar satın alarak kafeslerinizi zenginleştirebiliriz. Bu aksesuarlar arasında kuşların tırmanması için merdivenler olabilir. Uygun fiyat seçenekleri sunan Dayang kuş kafesleri paslanma yapmaz ve bakımı kolaydır. Dayanıklı olan bu kafesler kuşların yıllarca yaşaması için uygundur. Bakım periyotları ise kullanım şekline göre değişse de istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Taşıması kolaydır ve dengelidir. Uygun fiyat seçenekleri arasından kuşunuzun türüne göre yapılan kafesler arasında seçimizi yapabilirsiniz. Kuş kafeslerinin boyut detaylarını cm cinsinden öğrenmek için ürün detaylarına göz atabilirsiniz.

  Dayang Kuş Kafesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Dayang kuş taşıma kafesi satın alırken bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Kuş kafesinin yeri, kuşun kişiliğine ve nerede kalmayı tercih ettiğine göre belirlenir. İç mekan ve dış mekan kafesler arasındaki farkı bilerek satın almalısınız. İç mekan kafesleri güneş gören bir yerde olmalıdır. Kafesinizin yerini sosyal kuşlar için bolca insan etkileşimi olan bir odaya koyabilirsiniz. Tekerlekli olan modeller kolaylıkla yer değiştirme imkanı sunar. Utangaç kuşlar için gürültüsüz ve sakin bir alanı değerlendirebilirsiniz. Dış mekan kafesleri genellikle daha geniştir ve papağanların tünekleri bulunur. Dayanıklı kafeslerdir ve kullanım açısından çok yönlüdür. Bazı modeller kuşu dışardan gelen tehlikelerden korumak için asılı kuş kubbeleri ile üretilir. Bu kubbelerin şekilleri dairesel ya da üçgen şeklinde olabilir. Tercih ederken bu gibi tasarımsal kafes özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery