Hill's Kuru Köpek Maması

Hill's Kuru Köpek Maması Fiyatları

298 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Üretim Yeri
Yaş
Ağırlık
Irk
Adet
Özellik
Aroma
Sınıf
Fizyoloji

Hill's Kuru Köpek Maması

Hill's Kuru Köpek Maması fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Hill's Kuru Köpek Maması ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Hill's Kuru Köpek Maması Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Hill's Kuru Köpek Maması incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Honor Cep Telefonları
 • Arzum Mutfak Robotları
 • İzeltaş Mengene
 • Fits Dekor Kırlent / Mobilya Yastığı
 • Jopus Cep Telefonu Kılıfı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Hill's Kuru Köpek Maması fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Hill's

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Hill's Kuru Köpek Maması Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 298 Hill's Kuru Köpek Maması modeli içerisinde en ucuz Hill's Kuru Köpek Maması fiyatı 24.9 TL iken, en yüksek Hill's Kuru Köpek Maması fiyatı 1348.41 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hill's Kuru Köpek Maması fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Hill's Kuru Köpek Maması fiyatı ise 543.73 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Hill's Kuru Köpek Maması Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Hill’s Kuru Köpek Maması

  Sevimli ve sadık dostlarımızın beslenmeleri gelişim ve hayat kaliteleri için çok önemlidir. Köpeğinizin uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmesini istiyorsanız beslerken kullandığınız mama burada büyük bir rol oynar. İnsanlar gibi sağlıklı ve dengeli beslenen köpeklerin güçlü bağışıklık sistemleri olur ve bu sayede hastalıklara karşı direnç kazanırlar. Bunun yanında bazı köpek cinslerinin ırklara has olan hastalıklara yakalanma ihtimalleri yüksek olur. Bu ırklardan olan köpeklerin beslenmelerine daha fazla dikkat edilmeli ve hastalıkları tetikleyebilecek besin maddelerinden uzak durulmalıdır. Piyasada bu gibi hastalıklara yatkın olan köpekler için özel olarak üretilen köpek mamaları bulunur. Bunlardan bir tanesi de Hill’s köpek mamasıdır.

  Hill’s markasının hikayesi 1930’lu yıllarda böbrek yetmezliği olan Alman kurdu rehber köpeğinin Hill’s kurucusu olan veteriner Dr. Morris’ e başvurması ile oluşmaya baslar. Köpeğin hastalığının kaynağının kötü beslenme kaynaklı olduğunu düşünen Dr. Morris böbrek sorunları ile böbrek yetmezliği yaşayan köpekler için özel olarak bir mama üretmeye başlar. Bu mamadan fayda görmeye başladıktan sonra şirket büyümeye başlar. Dünya genelinde satış yapan bir marka haline gelir.

  Hill’s Köpek Maması Çeşitleri

  Ailenizin bir üyesi haline gelen sevimli dostlarınızın sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi için seçeceğiniz köpek maması çok önemlidir. Doğru beslenme sayesinde köpeğinizi hastalıklardan koruyabilir ve daha kaliteli bir yasam geçirmesini sağlayabilirsiniz. Köpek maması seçerken köpeğin özelliklerine göre ona özel olan köpek mamalarına yönelmek gerekir. Belli ırk ve yaş grupları için özel olarak üretilen köpek mamaları tercih etmek köpeğin tüylerinin daha güzel ve parlak olmasına, gün içinde daha enerjik oluşuna, sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasına kadar birçok şeyi etkiler. Özellikle cins köpeklerde ırklarına has olan hastalıklardan korunmaları için özel diyetler yapmaları gerebilir. Kullanılan mamalarda hastalığı tetikleyen besinlerin bulunmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca köpek mamaları yaş gruplarına göre yavru, yetişkin ve yaşlı olarak üç gruba ayrılır. Yavru köpek mamaları sütten yeni kesilen yavrular için özel olarak üretilip onların kolayca sindirebileceği proteinler içerir. Hill’s yavru köpek maması 3 kg’lık çeşitleri ile farklı aromalı köpek mamalarını deneyebilir yavru köpeğinizin sevdiği aromayı bulabilirsiniz. Yetişkin köpek mamaları köpeğin gün içinde ihtiyaç duyduğu besinleri içinde barındırır. Yaşlı köpek mamaları ise yaşlı köpeklerin var olan ya da olabilecek kalp, böbrek rahatsızlıkları tetikleyen bazı besin maddelerin oranları düşürülerek köpeklerin sağlıklarını korumak için üretilir. Hill’s z/d köpek maması ve Hill’s food sensitivities köpek maması çeşitleri yiyecek alerjisi olan ya da perhiz yapması gereken köpekler için tavsiye edilen mama çeşitleridir. Belirli yiyeceklere alerjisi olan köpeklerin dikkatli beslenmesi gerekir. Her köpeğin damak zevki farklı olabilir bunun için köpek maması üreticileri farklı aromalarda köpek mamaları üretir. Bunun örneklerinden bir tanesi Hill’s köpek maması kuzu etli aromasıdır. Hill’s kuzu etli köpek maması 12 kg , 3 kg ve 1.5 kg’lık çeşitleri mevcuttur.  Köpeğinizin mamasını değiştiriyorsanız küçük gramajlı paketlerde almak köpeğinizin mamanın tadını beğenmediği durumlarda mamanın ziyan olmasının önüne geçer. Köpeğinizin aromasını sevdiğini bildiğiniz çeşitler için Hill’s köpek maması 18 kg’lık paketleri tercih etmeniz uzun süreli köpek maması ihtiyacınızı karşılayacaktır.

  Hill’s Köpek Maması Satın Alırken Hangi özelliklere Dikkat Edilmeli ?

  Köpek maması seçimi sadık dostlar olan köpeklerin sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmeleri için köpeğe uygun şekilde yapılmalıdır. Köpek maması seçimi yaparken birkaç noktaya dikkat edilmelidir. Bunlardan biri köpeğinizin yaşıdır. Yeni sütten kesilmiş olan yavru köpekler için yavru köpekler için özel olarak üretilmiş olan yavru köpek mamaları tercih edilmelidir. Bu mamalarda sindirimi kolay proteinler ve yavru köpeklerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılayacak besin maddeleri bulunur. Yetişkin köpek mamaları ise yetişkin köpeklerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanır. Yaşlı köpekler için üretilen yaşlı köpek mamaları ise 7 yaşını geçmiş olan kalp, böbrek rahatsızlıkları gibi hastalıkları olan ya da olma tehlikesi bulunan köpekler için üretilir. Yaşlı köpek mamalarında bu gibi rahatsızlıklardan korunmak için mama içeriğinde hastalıkları tetikleyen belli besin maddelerinin oranları diğer mama çeşitlerine göre düşüktür. Köpek maması alırken dikkat etmemeniz gereken başka bir hususta köpeğinizin ırkıdır. Bazı köpek cinslerinde irsi hastalıklar görülebilir. Bu hastalıklardan korunmak için köpek mamasının ırka uygun olması gerekir. Hill’s köpek mamalarını almadan önce cimri.com’dan yaş ve ırkına uygun filtreler uygulayarak bütçenize uygun ve köpeğinizin damak zevkine uygun en iyi köpek mamalarını bulabilirsiniz.

  Hill’s Köpek Maması Fiyatları

  Sadık dostlar olan köpeklerin mama seçimi köpeğinizin daha sağlıklı bir ömür geçirmeleri için köpek mamaları büyük bir görev oynar. Bu sebeple hem bütçenize uygun hem de köpeğiniz sevebileceği ve ona uygun olan bir köpek maması seçimi yapmak çok önemlidir. Piyasada birçok köpek maması markası mevcuttur bunlardan biride Hill’s köpek mamasıdır. Hill’s köpek maması fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. İnsanlar gibi köpeklerde yedikleri besinler açısından seçici olabilirler. Bunu bilen markalar köpeklerin hoşuna gidebilecek çeşitli aromalı köpek maması üretimi yaparlar. Bu aromalar köpek mamasının fiyatlarında değişiklik olmasına sebep olur. Ayrıca cins bir köpeğe sahipseniz köpeğinizin hastalıklardan korunması için cinsine uygun diyet yapması gerekiyor olabilir. Bu durumda köpeğin cinsine ve yaşına uygun özel olarak üretildiği için bu durum köpek mamasının fiyatında değişikliklere sebep olur. Köpeğinize uygun mamayı bulduktan sonra Hill’s köpek maması 12 kg’lık ve Hill’s köpek maması 15 kg’lık paketlerden alarak ekonomik ve uzun süreli köpek maması ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery