track source
track source
 • Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Maması
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Maması ürünü için mağazaların en uygun fiyat aralığını Cimri.com'da inceleyebilirsiniz. Goody Kuru Köpek Maması fiyatları ücretsiz kargo ve BKM Express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. En ucuz Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Maması Fiyatları Cimri'de!
 • Pet
 • Köpek
 • Kuru Köpek Maması
 • Goody Kuru Köpek Maması
Bu ürün 4 fiyat bulunduruyor.
http://www.gittigidiyor.com/

Kays Dog Kuzu Etli Pirinçli 15 Kg Yetişkin Köpek Maması

GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Garanti Bonus Kampanyası
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
En Ucuz
91,99 TL
6,13 TL/kg
https://www.ciceksepeti.com/

Goody Kuzu Etli ve Pirinçli 15 kg Yetişkin Köpek Maması

Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
99,00 TL
6,60 TL/kg
http://www.gittigidiyor.com/

Goody Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15kg

GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Garanti Bonus Kampanyası
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
99,90 TL
6,66 TL/kg
http://www.gittigidiyor.com/

Goody Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg Yeni Üretim

GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Garanti Bonus Kampanyası
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
105,00 TL
7,00 TL/kg

Özellikler

 • Özellikler
 • Ağırlık15 kg
 • BoyutTüm Irklar
 • TahılTahıllı
 • YaşYetişkin
 • AromaKuzu

Yorumlar

Çok İyi
16 Kişi
İyi
5 Kişi
Vasat
12 Kişi
Kötü
5 Kişi
Çok Kötü
11 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
En kötü Köpek Maması
25.03.2021 12:28Sokak köpekleri için aldım, Köpekler sokakta ekmek bulup onu yiyorlar Mamaya ağızlarını sürmüyorlar öyle kötü bir mama
10.03.2021 03:02Ben kesinlikle uygun fiyatlı ürünleri tavsiye etmiyorum mama olarak. Canlara gayet zararlı olacağını düşünüyorum ve ne kendim satın alıyorum ne başkasına öneriyorum. Mama almadan önce bence güvenilir bir veteriner hekimine danışın ve öyle alın alacağınız mamayıda. Ben böyle ürünleri dediğim gibi tavsiye etmiyorum. İçinde ne olduğu kesinlikle belirsiz ürünler ve ne tip işlemlerden geçiyor o bile belli değil. Paraya kıyıp iyisini alın.
09.03.2021 09:10sokak canları için arabamın bagajında mutlaka bir çuval mama bulundururum. Belirli noktalara bir miktar bırakırım. Fakat bu mamayı koyduğum yerlerde özellikle şuna dikkat ettim; mamayı koyduktan sonra köpekler önce yaklaşıp daha sonra koklayıp uzaklaştılar. ve neredeyse tadına bile bakmadan uzaklaştılar. bu yüzden memnun kalmadım artık farklı bir mama almayı düşünüyorum.
16.02.2021 09:36Köpeğim goody marka mamaları çok seviyor fakat yakın zamanda egzamasi çıktığından ufak bir değişiklik yapıp goody nin tavuklu mamasindan vazgeçip bunu sipariş ettik. Tabi ki bizim canavar hemen geldi ve ilk günden beri çok beğendi. 15 kg olmasi da bizim için çok avantajlı.
15.02.2021 12:27bu markayı ilk kez kullanıyorum benimki bayıldı aromasına kuzu etli ve pirinçli bir ürün içeriğini beğendim.Hava çok soğuk dışarıdaki canlarımız içinde bir kap su ve mama koymayı ihmal etmeyelim.
14.02.2021 19:42Fiyatın uygun görünce ve daha önceden de almadığım bir mama olunca alıp denemek istedim. Mama gelip paketini açınca şok oldum içerisi talaş gibi bir şeyler dolu. Birazcık köpeğime verdim yüzüne bakmadı. Zaten görüntüsünde de belli. Olduğu gibi poşetleyip sarıp çöpe attım. Almanızı üzülerek tavsiye etmem.
14.02.2021 11:27Köpeğim bu mamayı çok seviyor. Gerçekten de kaliteli bir mama. İçeriği falan oldukça zengin bir mama. Tüylerine de çok olumlu faydaları var. Herkese de tavsiye ederim.
08.02.2021 12:03Goody markasının daha önce farklı bir mamasını kullandım memnun kaldım ama bundan hiç memnun kalmadım. Hem kedim severek yemedi hem de bu mamaya başladıktan sonra çok tüyleri dökül eye başladı. Ben kimseye tavsiye etmem.
07.02.2021 11:22ben bir hayvan severim ve düzenli olarak sokak hayvanlarını besleme yapmaya çıkan bir arkadaş grubumuz var. Yüzlerce köpeğin karnının doymasını sağlamak kolay olmuyor ve fiyatına göre kaliteli bir mama bulmak zorundasınız. Fiyat olarak uygun bir mama ama açlıktan kemikleri derisine yapışan köpekler bile kokladıktan sonra uzaklaşıyorlar. tadından dolayı mı yoksa kokusundan dolayı mı bilmiyorum ama çoğunluğu yemedi. yiyen köpekler de oldu tabi ki ama artık bu mamayı tercih etmemeye başladık. yine de fiyat olarak uygun diyebilirim.
07.02.2021 06:07Köpeğim de bir parça tavuk yese bile egzama çıkıyor, bu sebepten tavuklu mama asla kullanamıyorum. Fakat işin kötü tarafı tavuktan başka birşeyde sevmiyor - sanıyordum - taa ki bu mamayla tanışana kadar artık hem ben onu hasta ettim edeceğim endişe yaşamıyorum hem de köpeğim halinden çok memnun.
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

03.09.2018Yazan:Editor Admin

Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Maması İncelemesi

Goody kuzu etli ve pirinçli köpek maması içeriği zengin bir mama olarak dikkat çekiyor. Goody köpek maması zengin vitamin karışımı, dengeli omega 3 ve omega 6 yağ asitleriyle ilgi görüyor. Goody kuzu eyli ve pirinçli köpek maması hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için Cimri.com üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Goody köpek maması içeriği hakkında da bilgi almak için de bu incelemeyi okuyabilirsiniz. Ayrıca Cimri rehberliğinde Goody mama özellik, fiyat, indirim ve kampanya detaylarında kapsamlı bir online araştırma yapabilirsiniz.

Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Maması Özellikleri

Goody kuzu etli ve pirinçli köpek maması Goody resmi internet sitesinden alınan bilgiye göre sindirimi kolaylaştıran bir yapıya sahip. Besleyici formülü sayesinde hassas sindirim sistemine sahip yetişkin köpekler için hazırlanan Goody kuzu etli ve pirinçli köpek maması kuzu etli ve pirinçli bir mama. Kalsiyum ve fosfor içeriği dengeli bir şekilde ayarlanmış olan Goody kuzu etli ve pirinçli köpek maması sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekliyor. Sindirim oranı yüksek protein içeriği sayesinde vücut gelişimine olumlu katkıda bulunurken içeriğindeki amino asit ve vitaminler sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiriyor. İçeriğindeki kaliteli yağ ise köpek için yeterli enerji seviyesini sağlıyor. Goody kuzu etli ve pirinçli yetişkin köpek maması içeriği; en az %4 pirinçten, en az %25 et ve et ürünlerinden, hayvansal yağlardan (omega-3 495 mg/kg, omega-6 9.650 mg/kg), mayalardan, minerallerden, vitaminlerden, antioksidanlardan, aromalardan ve koruyuculardan oluşmakta. Günlük tüketim miktarı köpeğin ağırlığı, fiziksel aktivitesine, fizyolojik durumuna ve iklim koşullarına göre değişebildiği için tüketim miktarının veteriner hekimlere danışılması öneriliyor.

Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Maması Fiyatları

İhtiyacınız olan bir ürünün hangi mağazada tasarruflu fiyata sunulduğunu bulmak alışverişi tasarruflu kılmanın ana temasıdır. Kullanıcılar, hemen her alışverişte ürünün nerede daha avantajlı fiyata satıldığını sorgular. Ancak farklı mağazaların söz konusu ürünle ilgili sunduğu güncel fiyatların hepsini anlık olarak görerek iyi fiyat seçenek bulmak zahmetli olabiliyor. Bu işlemleri Cimri.com ile tamamlamak çok kolay! Cimri.com rehberliğinde Goody köpek maması 15 kg fiyatı için araştırma yapabilirsiniz. Bu fiyatları hem bütçe aralığınıza göre hem de mağazaya göre filtreleyebilirsiniz. Sadece Goody köpek maması değil, diğer mamalar için de bu araştırmayı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir biçimde köpek maması fiyatlarını karşılaştırabilir ve iyi fiyat avantajını yakalayabilirsiniz. Buna ek olarak Cimri.com'un sunduğu 90 günlük fiyat analizi tablosuna göz atarak Goody köpek mamasının son üç ayda geçirdiği değişimi gözlemleyebilirsiniz.

Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Maması İndirim ve Kampanyaları

Kullanıcılar tarafından indirim ve kampanya araştırmaları tasarruf etmek için ve fırsatlardan yararlanmak için yapılıyor. İndirim ve kampanya araştırmalarını kolaylıkla sürdürmek istiyorsanız Cimri.com üzerinden ilerleyebilirsiniz. Goody köpek maması 15 kg indirim ve kampanyaları için araştırmanızı Cimri.com üzerinden yapmak konforlu bir araştırma süreci sunuyor. Konforlu bir araştırma sürecinin ardından Goody köpek maması fırsatlarını yakalayarak tasarruf edebiliyorsunuz. Her kategoride indirim ve kampanya araştırmalarını Cimri.com üzerinden sürdürebilirsiniz. İndirimli ürünler ve kampanyalar sayfalarını takip ederek güncel ve güvenilir verilere erişim sağlayabilirsiniz.

Goody Kuzu Etli Ve Pirinçli 15 Kg Köpek Mamasını Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Goody kuzu etli ve pirinçli 15 kilogram köpek maması özellikleri için inceleme arayışında Cimri.com ile aradığınız geniş bilgi alanına kolayca erişebilirsiniz. Hem Cimri.com ürün incelemeleri hem de farklı online mağazaların sunduğu ürün bilgileri ile Goody kuzu etli ve pirinçli 15 kilogram köpek maması ile ilgili merak ettiğiniz sorulara net yanıt bulabilirsiniz. Goody kuzu etli ve pirinçli 15 kilogram köpek maması fiyatları için yaptığınız araştırmayı Cimri.com rehberliğinde daha hızlı ve daha kapsamlı kılabilirsiniz. Cimri ile sistemli bir biçimde yüzlerce farklı online teknoloji mağazasındaki Goody kuzu etli ve pirinçli 15 kilogram köpek maması fiyatlarını tek seferde listeleyerek fiyata göre karşılaştırma yapabilirsiniz. Mağazaların sunduğu güncel köpek maması kampanyaları ve indirimlerini de Cimri.com ile görüntüleyebilir; ürünleri sunulan fırsat avantajlarına göre de karşılaştırabilirsiniz. Goody mama iyi mi gibi sorular ekseninde aradığınız kullanıcı deneyimi bilgisine de Cimri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Enjoy Kuzu Etli 15 kg Köpek Maması
Enjoy Kuzu Etli 15 kg Köpek Maması
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Best Buddy Kuzu Etli 15 kg Köpek Maması
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pro Plan Somonlu Sensitive 16.5 kg Yetişkin Köpek Maması
Pro Plan Somonlu Sensitive 16.5 kg Yetişkin Köpek Maması
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery