Koşu Bantları

En Ucuz Koşu Bantları Fiyatları

46 Ürün gösteriliyor.
Hız Maksimum
Taşıma Kapasitesi
Nabız Ölçme Sistemi
Gösterge Tipi
İlgili Etiketler
    koşu bandı
Koşu Bantları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Koşu Bantları modelleri ve Koşu Bantları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Koşu Bantları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diesel, Dunlop, Voit, Altis, Ultima. 46 adet Koşu Bantları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Voit LC-210 Kondisyon Bisikleti
Voit LC-210 Kondisyon Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Koşu Bandı Nedir?

Günlük hayatta spor yapmak için gerekli vakit ve alan bulamayabiliriz. Ancak yine de spor yapmak isteyenler için koşu bantları etkili bir çözüm yoludur. Özellikle fazla yer kaplamıyor oluşlarıyla evlerinizde kolayca yer edinebilen koşu bantları, gün içerisinde herhangi bir boş vaktinizde evinizden dışarıya çıkmadan spor yapabilmenizi sağlamaktadır. İlerleyen teknolojiyle birlikte gelişen ve yenilenen koşu bantlarında koşmak istediğiniz mesafeyi ve hızı ayarlayabilirken bir yandan nabzını da kontrol edebilir, evde yapılan koşu esnasında sıkılmayı önlemek için de panelden müzik veya video oynatımı gerçekleştirebilirsiniz.

Koşu Bandı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Koşu bandı satın almaya ya da evinizdeki koşu bandını değiştirmeye karar verdiyseniz öncelikle dikkat etmeniz gereken belirli özellikler vardır. Bunların ilki satın alacağınız koşu bandının taşıma kapasitesidir. Alacağınız koşu bandı, kilonuza uygun olmalıdır. İkinci bir önemli nokta ise; koşu bandının motor gücüdür. Seçeceğiniz cihazın mutlaka 2 HP ve üzeri olmasına özen göstermelisiniz. Koşu bandınızın zemini esnek zemin türüne sahip olmalıdır ki, dizlerinize binecek olan yük yarı yarıya insin. Yine önemli bir özellik olan bant genişliği, hareket kabiliyetinizi arttıracaktır. Koşu bandınızı seçerken, otomatik eğimli koşu bantlarını tercih etmeniz, tek tuş ile eğimini ayarlayabileceğiniz anlamını taşır. Güvenliğiniz açısından ise koşu bandınızda güvenlik anahtarının bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Tercihlerinize en uygun hızı da belirlemeli ve koşu bandınızı ona göre seçmelisiniz. Çok hızlı koşmayı düşünmüyorsanız, 12 km/saat’lik bir koşu bandı sizin için uygun olacaktır. Elektronik aletler genellikle hassas ve kolay arızalanabilen ürünler olmaktadır. Bu ürünlerde yaşanan sorunların çözülmesi de ancak profesyonel bir destekle sağlanmaktadır. Ürünleriniz için başvurabileceğiniz en sağlıklı ve profesyonel destek tabii ki üretici firmaya ait garanti ekibi olacaktır. Bu şekilde ürününüzün sorununu kolay bir şekilde çözmüş olmakla beraber farklı tamir ekiplerine ödediğiniz ücretten daha az ödemiş ve bütçenizi korumuş olacaksınız. Bununla birlikte garanti kapsamı firmanın ürüne olan güvenini göstermektedir. Firma tarafından güvence altına alınan ürünler genellikle daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünler olmaktadır.

Koşu Bandının Faydaları Nelerdir?

Koşu bantları zayıflama sürecinde en çok kullanılan elektronik spor aletlerinin başında gelir. Hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo yakarken, kolayca da zayıflayabilirsiniz. Zayıflamanın yanı sıra, vücudunuzun sağlıklı bir şekilde sıkılaşmasını ve şekle girmesini de sağlar. Koşu bantlarını düzenli kullanmanız vücut kondisyonunuzu da arttıracak ve yorgunluk, ağrı gibi sıkıntılardan rahatça uzaklaşabilirsiniz. Koşu bantları birçok kası çalıştırdığından, kalori yakarken bir yandan da birçok bölgenizi aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bu faydalardan yararlanmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için Cimri’de en ucuz koşu bantlarını bulabilirsiniz.

Koşu Bantlarının Elektrik Tüketimi Nasıldır?

Elektronik cihaz satın alırken tüketicilerin kafasında büyük bir soru işaretidir. Koşu bandı satın alan kişilerin çoğu bu cihazların elektrik faturasına etki ettiğini düşünse de gerçek pek öyle değil. Koşu bantları motor güçlerine bağlı olarak elektrik tüketimini değiştirse de, en düşük motor gücüne sahip koşu bantlarının bir saatlik maliyeti size neredeyse 0,37 kuruşa denk gelmektedir. Cimri.com olarak; en iyi markaların, en uygun modellerinin en ucuz koşu bantlarını size sunuyoruz!

Koşu Bandı Bakımı Nasıl Yapılır?

Elektronik aletlerin bakımları aksatılmamalıdır. Özellikle motor ve hareketli aksamın sık bakıma ihtiyacı vardır. Koşu bantlarının bakımında kullanılacak en temel ürün koşu bandı yağıdır. Düzenli bir şekilde platformun ve motorun bu ürünle yağlanması cihazınızın ömrünü uzatacak ve platformda aksaklık, gürültü gibi sorunların oluşmasını da engelleyecektir. Yağ kullanımı esnasında ürünü kapatmalısınız. Ardından platform üzerindeki bandın iki tarafını da sırayla kaldırıp alt kısmı yağlayınız. Bu işlemin ardından bandı bir süre çalıştırarak yağın yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Koşu Bandı Fiyatları Nasıldır?

Koşu bantları sahip oldukları güç ve işlevlere göre farklı fiyatlara sahip olabilmektedirler. Ortalama 749 TL gibi bir fiyatla satışa başlayan ve 17.000 TL’ye varan geniş bir fiyat aralığındaki ürünleri bir arada inceleyebileceğiniz Cimri.com, Hattric, Altis, Voit gibi markalara ait onlarca ürünü farklı satıcılara ait farklı fiyatları da kıyaslama imkânıyla birlikte sizlere sunarken, tasarruf etmenizi amaçlar.