Koşu Bantları

Koşu Bantları Fiyatları

38 Ürün gösteriliyor.
Hız Maksimum
Taşıma Kapasitesi
Nabız Ölçme Sistemi
Gösterge Tipi
İlgili Etiketler
    koşu bandı
Koşu Bantları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Koşu Bantları modelleri ve Koşu Bantları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Koşu Bantları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Diesel, Dunlop, MF Product, Altis. 38 adet Koşu Bantları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Koşu Bantları

Erkekler veya kadınlar spor yaparak sağlıklı ve formda kalmak isterler. Sağlıklı ve formda kalmak için yapılan en iyi spor koşu olarak karşımıza çıkar. Koşu açık havada normal koşarak yapılabilecek spor olmasının yanında spor salonlarında ve evde de yapılabilir. Spor salonlarında yer alan koşu bantları spor için kullanılan aletlerden biri olmasının yanı sıra evlerde de sıklıkla kullanılıyor. Koşu bandı evde kullanılması sayesinde konforlu bir alanda spor yapmak isteyenler için uygun bir seçenek haline geliyor. Spor salonlarının vazgeçilmez bir ürünü olan koşu bantları, kalori harcamak isteyenler için de en önemli araçların başında gelir. Oldukça farklı çeşitlerle üretilen bu bantlar hızların ayarlanabilmesi sayesinde kullanan kişilere istedikleri tempoda koşmalarına imkan sağlar. Koşu bandı sadece koşmak için kullanılan bir spor aleti değildir. Hız ayarı sayesinde tempolu yürüyüş yapma imkanı da verir. Bu özellikler evlerde kullanılan koşu bandında da yer alır. Spor salonunu tercih etmeyen ve koşu bandının faydalarından yararlanmak isteyenler evlerine koşu bandı alarak kullanırlar. Spor salonunda yer alan koşu bantları elektrikli motoru sayesinde hızlarının ayarlanması gibi özellikleri kullanılabilir.

Koşu Bandı Modelleri

Spor yapanların vazgeçilmez aktivitesi olan koşu, açık alanda ve kapalı alanda yapılabilen bir spordur. Dışarıda yapılan koşular ya koşu alanı olan alanlarda yada bir yerden bir yere giderek yapılır. Spor salonları ve evler koşunun yapıldığı kapalı alanlar olarak karşımıza çıkar. Spor salonlarında ve evlerde uzun mesafeler olmadığı için burada yapılan koşular koşu bandında sayesinde yapılır. Koşu bandı içerdiği özellikler ile kullanıcılarına farklı imkanlar sunar. Koşu bandında yer alan hız ayarı kullananlara farklı tempolarda koşmalarını imkan sağlayan bir özellik olarak yer alır. Hız ayarı sadece tempolu koşmak için kullanılmaz tempolu yürüyüş yapmak isteyenler de bu imkanı sunar. Bunun yanında koşu bandında yer alan zaman ayarı ile istenilen tempoda istenilen süre kadar koşu yapılmış olur. Koşu bandı ayrıca harcanan kaloriyi göstererek planlanan hedefe ulaşmasına yardımcı olur.

Spor salonlarında ve evlerinizde farklı özellikler sahip koşu bandı çeşitleri kullanabilirsiniz. Tercihe göre koşu yapmak için uygun olan bir koşu bandı kullanılır. Koşu bantları yukarıda bahsedildiği üzere ne kadar süre koşulacağı, hangi tempoda koşu yapılacağı ve yakılan kalori gibi temel özellikleri barındırır. Bunun dışında farklı özellikler sunan koşu bantları da vardır. Koşu bandı üreten firmalar bu özellikleri dışında spor alanları ve evler için farklı koşu bandı modelleri üretir. Spor salonunda yer alan koşu bantları daha çok kullanılır ve ona göre ürünler tercih edilir. Koşu bandı ev tipi modelleri ise evde kullanmak isteyenler için üretilmiş modeller olarak karşımıza çıkar. Spor salonlarında yer alan koşu bantları elektrik ile çalışan ve motoru olan ürünlerdir. Üzerine çıktığınızda sizi tempolu şekilde yürümenizi veya koşmanızı bu motor sayesinde sağlar. Ev tipi olan koşu bantları da aynı şekilde elektrik ile çalışan ve bir motora olan ürünlerdir. Koşu bandı elektriksiz seçenekleri ise farklı alternatiflerden birini oluşturur. Koşu bandı motorsuz olarak da bilinen bu modeli kendi performansınıza göre koşu bandından yardım almadan koşu yapmanızı sağlar. Teknolojinin gelişmesi ile koşu bandı sessiz çalışan modelleri de firmalar tarafından geliştirilmiştir. Böylece tüm bu çeşitler sayesinde kendinize uygun bir koşu bandı modelini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Koşu Bandı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Koşu yaparak sağlıklı yaşamaya ve formda kalmaya çalışanlar için koşu bandı hayatlarını kolaylaştıracak aletlerden biridir. Koşma eylemi bir alanda yapılacağı gibi bir alet kullanılarak da yapılabilir. Koşu bandı kullanılarak yapılan sporlar sayesinde evinizin veya istediğiniz herhangi bir alanın konforunda hareket alanına sahip olabilirsiniz. Koşu bandı markaları koşu yapacak kişilere farklı özelliklerde sahip modelleri ile bu eylemi yapmalarına yardımcı olur. Koşu bandı seçerken hız ayarı olanlar tercih edebilirsiniz. Hız ayarı farklı hızlarda koşu yapmanıza imkan sağlar. Bu şekilde formunuzu korumanız daha kolay olur. Ne kadar koşacağınızı ayarlama imkanı veren zaman ayarı da önemli bir özellik olarak karşımıza çıkar. Formda kalabilmek için ne kadar kalori yaktığımızı gördüğümüz kalori göstergesi de koşu bantlarında olması gereken bir diğer özellik olarak görülür. Spor salonuna alınacak koşu bandı ile ev için alınacak koşu bantları birbirinden farklı modeller olması kullanım açısından fayda sağlar.

Koşu Bandı Fiyatları

Koşu bantları spor yapmaya yarayan aletlerdir. Spor salonlarında ve evlerde koşmak isteyenlere imkan sağlar. Koşu bantları farklı özellikleri ile kişilerin kendilerinin hangi seviye olduklarını gösterir ve ne kadar koşmaları gerektiği gibi konularda yardımcı olur. Bu bilgiler koşu bandında bulunan özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Koşu bandı fiyatları özelliklerine göre değişim gösterir. Spor salonlarında bulunan koşu bandı ile ev tipi koşu bantları da farklı ürünler oldukları için fiyatlarında farklılık gösterebilir. Koşu bandında kullanılan malzeme de koşu bandı fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Koşu bandı üretilirken kullanılan teknoloji ve işçilik giderleri koşu bandının fiyatlarına etkisi görmezden gelinemeyecek bir maliyet unsuru olarak karşımızı çıkar. Birçok çeşide sahip olması nedeniyle koşu bandı en ucuz, orta düzey ve pahalı birçok seçeneği bir arada bulundurabilen bir alternatiftir. Bu nedenle kendi beklentilerinizi belirleyerek ona uygun özelliklere sahip firmaların ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play