• Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
 • Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Snopy V5H Titreşimli Direksiyonu

Arabirim USB
Gaz/Fren Pedalı Gaz - Fren - Vites
Platform PC
Türü Direksiyon

Özellikler

 • Diğer özellikler
 • USB gerekliVar Var
 • Girdi aygıtı
 • Analog parmakla kontrol düğmeleriYok Yok
 • Direksiyon üstü düğmeleriVar Var
 • Oyun platformları destekliPC
 • Sürücü türütekerlek + pedallar
 • Tuş sayısı8

Yorumlar

Çok İyi
8 Kişi
İyi
4 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
14.09.2019 12:08Oğlum için sipariş ettim. Aslına bakılırsa bu tip bir ürünü bu kadar uygun fiyata beklemezdim. Demek ki mağazalarında daha yüksek fiyata satılıyor. İnternet alışverişi her zaman karlı oluyor
12.09.2019 08:06titreşimli bir model arıyordum çok memnun kaldım fiyat açısından da bence çok ideal piyasada bulunan en iyi modellerden biri.Marka olarakta bilindik herkezin beğendiği ve kullandığı bir marka.
11.09.2019 18:14Normalde böyle tam donanımlı konsol aksesuarları yüksek fiyatlarla satışa konur ama bunun fiyatı çok makul gaz ve fren sağlam çalışıyor sadece Debriaj eksik vitesinin olması benim için büyük artı çünkü gerçek hissi veriyor tabi direksiyonun dönme açısı çok kısıtlı ama fiyatına göre yine de iyi erkek kardeşime almama rağmen saatlerce başından kalkmayıp araba yarışları yaptığım tır sürdüğüm oluyor ve gerçeğe çok yakın bi şekilde bu durum sizde çocuklarınıza kardeşlerinize iç rahatlığıyla alabilirsiniz ama tabiki zaman koymak kaydıyla o kadar uzun süreli bilgisayar başında oturmalar her türlü rahatsızlığa yol açabilir.
14.07.2018 16:48her detayını o kadar iyi düşünmüşler ki oyunu oynarken benim için gerçekten hiçbir farkı olmadığını söyleyebilirim, yarış oyunlarına olan ilgimi bu sayede daha etkili bir hale getirmiş oldum
13.07.2018 21:00Gerçekçiliği artırması açısından direksiyonu çok beğendim. Zaten uzun zamandır almak istediğin bir şeydi sadece usb ile bağlantı yapılabilmesi gerçekten çok hoş. Gerçekçiliği belli bir ölçüde artırarak rahat bir şekilde oyun oynamak ve oyunlar çok daha iyi zevk almamı sağladı. Özellikle titreşimi rahat bir şekilde ve yerinde ölçülerde vermesi güzel oldu. Vites ve el freninin de olması gerçekten çok güzel bir özellik oldu çünkü gerçekçilik de zaten bu yüzden biraz yüksek. Pedalların işlevleri de gayet hızlı ve rahat bir şekilde sürüş deneyimi yaşıyorum. Fotoğraflardaki gibi bir ürün geldi ve herhangi bir eksik kırılma veya çizilme olmamış. Ben bunu masaya sabitledim, masada sabit durunca çok daha güzel bir şekilde verim alınıyor bence. Memnun kaldım valla iyi yani.
13.07.2018 12:25titreşim özelliğine rağmen fiyatının ugunluğu ile beni çekti diyebilirim. pedalların hassasiyeti biraz dandik duruyor gibi ama umarım değildir. Özellikle bilgisayarda yarış veya sürücü oyunu oynayanlar bilir tuşların hassasiyeti yoktur basarsınız ve gider az bassanızda hızlanır çok bassanızda pedal ise az basarsanız araba az hızda sabit gidiyor bu konsolların en büyük özelliği bu
12.07.2018 23:09Oldukça performanslı, bağlantı gücü yüksek ve oyuna göre gösterdiği hassasiyet ile de başarılı niteliklere sahip olduğu düşüncesindeyim. Bizim evin de eğlencesi oldu özellikle ben sürüş yaparken kapı aralığından beni izliyorlar hem sürerken kaptırıp benim de direksiyonla hareketlerim, hem de ne bileyim tır sürerken vs. tır şoförü gibi ağzımda sigara olması, kahve içerken ya da telefona bakarken oyundan kopup küçük kazalara sebebiyet vermem gibi gerçekçi performans da alıyorum diyebilirim. Simülatörler için oldukça başarılı bir tecrübe ediniyorum diyebilirim.
12.07.2018 19:30çok güzel bir ürün. Araba yarışları yaparken kendinizi kaybedebilirsiniz. Oyunu daha gerçekçi hissettiriyor insana. Şiddetle tavsiye ederim.
12.07.2018 13:57Euro Truck Similator,Live For Speed,Bus Similator oyunlarını bu ürünle çok güzel bir şekilde oynayabilirsiniz.
Mustafa D.
23.09.2016 12:21çok güzel bir ürün
Daha Fazlasını Gör
Cimri'nin Seçimi