track source
track source
track source

Termoteknik Kombiler

Termoteknik Kombiler Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
Eşanjör Yapısı
Mevsim
Verimlilik Derecesi
Isıtma Tekniği
Gaz Basıncı (Doğalgaz)
Gaz Basıncı (LPG)

Termoteknik Kombiler

Termoteknik Kombiler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Termoteknik Kombiler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Termoteknik Kombiler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Termoteknik Kombiler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • King Elektrikli Mutfak Aletleri Aksesuarı
 • Bc Home Sepet
 • Eastland Köpek Mama-Su Kabı
 • Dr Stone Bayan Bel Çantası
 • Knmaster Universal Sis Lambası & Far
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Termoteknik Kombiler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Termoteknik

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Termoteknik Kombiler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Termoteknik Kombiler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6 Termoteknik Kombiler modeli içerisinde en ucuz Termoteknik Kombiler fiyatı 4950.0 TL iken, en yüksek Termoteknik Kombiler fiyatı 16100.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Termoteknik Kombiler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Haziran 2021 tarihinde ortalama Termoteknik Kombiler fiyatı ise 8948.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Termoteknik Kombiler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  E.C.A Confeo Plus 24 HM 20640 Kcal/H Konvansiyonel Kombi
  E.C.A Confeo Plus 24 HM 20640 Kcal/H Konvansiyonel Kombi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Termoteknik Kombi

  Türkiye’nin dört bir yanına doğalgaz sistemlerinin kurulması ve doğalgaz sistemlerinin yerelleşmesiyle birlikte bireysel ısıtma sistemi olan kombilerin kullanımı da özen kazandı. Bu süreçte çok sayıda kombi firması da hizmet vermeyi sürdürdü ve geniş bir seçenek yelpazesi oluştu. Bu ürün yelpazesinde öne çıkan markalardan biri de Termoteknik kombi ve ısıtma sistemleridir. Yalnızca kombi ürünleriyle değil, kazanlar, panel radyatörler, silüet dekoratif radyatörler ve havlupanlar ile daha geniş çaplı sistemlere de ürün tasarlayan bir marka olarak kullanıcılara hizmet sunarlar. Yenilikçi özellikleri ve zarif tasarımı ile kullanıcıların güvenli ve konforlu kullanımını sağlar. Hem tasarım hem de teknik özellikler bakımından kullanıcılara maksimum kullanım kolaylığı ve konforu sağlayan Termoteknik kombi modelleri ve fiyatlarının yanı sıra yenilikçi tasarımlarıyla hem şık bir görüntüye sahiptir hem de monte edildikleri alanda az yer kaplayarak alan tasarrufu sağlanmasına yardımcı olurlar. 

  Termoteknik Kombi Modelleri ve Özellikleri

  Termoteknik tasarım ve özellik konusunda değişiklik gösteren modelleri sayesinde kullanıcıların önceliklerine göre kendileri için en uygun ürünü seçmelerini mümkün kılar. Kompakt tasarımı sayesinde kombi köşelerinin neden olacağı olası darbeleri önleyerek çocukların bulunduğu alanlarda güvenle kullanılabilir. 39,5 santimetrelik genişliği ile mutfak gibi yerleştirme alanı dar olabilecek yerlere de kolaylıkla monte edilebilir. Buna ek olarak daha az yer kaplar ve daha estetik bir görünüm sağlar. LCD ekranı sayesinde kullanıcılar kombinin mevcut durumunu net bir şekilde görebilir ve kullanım kolaylığı maksimize olur. Böylece kombideki olası değişiklikler kullanıcı tarafından kısa sürede görülebilir. Termoteknik kombi özelliklerinden olan don koruma özelliği sayesinde kış aylarında kombi içerisinde bulunan suyun donmaması ve ev içerisindeki ısı kaybının önlenmesini sağlar. Böylece ısınma sorunlarının olabileceği kış aylarının da konforlu bir ısınma ile geçirilmesi mümkün olur. %109 oranında verimiyle harcanan ısının boşa harcanmamasını ve ödenen ücretin kullanıcılar tarafından karşılığının enerji olarak alınmasını sağlar. Gaz salınımı minimum olacak şekilde tasarlanan Termoteknik kombiler çevre dostu olarak nitelenir ve en düşük atık gaz emisyon sınıfı olan 5. sınıf kategorisine dahildir. Bu sayede doğaya mimimum zarar veren Termoteknik kombi hem kullanıcıların hem de doğanın maruz kaldığı zararlı gazları minimuma indirir. Ayrıca kapasitesinin %24’üne düşebilen tasarımıyla kullanıcıların sadece ihtiyacı olan kadar yakıt harcar. Termoteknik kombi fiyat ve teknik özellikleri sayesinde bir fiyat performans ürünü olarak da kullanıcılara sunulur. Buna ek olarak Termoteknik kombiler yüksek sıcak su kapasitesine sahip oldukları için aynı anda evin birçok yerine yeterli miktarda sıcak su erişmesini mümkün kılar. 

  Termoteknik Kombi Fiyatları

  Termoteknik kombileri öne çıkaran özelliklerinden biri de uygun fiyatına rağmen yüksek performans gösteren ürünler olmalarıdır. Termoteknik kombi fiyatları uygun olarak nitelenen modeller olması sebebiyle pek çok kullanıcının tercih ettiği bir ürün olarak öne çıkar. Verimi maksimize eden tasarımı sayesinde minimum enerjiyle maksimum ısı üretimi sağlanır. Böylece kullanıcıların yüksek bedeller ödemeden sorunsuz bir şekilde performans almaları sağlanır. Konu ısınma olunca kullanıcıların önceliklerinin başında özellikle soğuk günlerde sorun yaşamamak olduğu göz önüne alınırsa Termoteknik kombilerin kullanıcıların olası kaygılarını ortadan kaldırdığı söylenebilir. Termoteknik kombi modelleri kendi aralarında çeşitli fiyatlara sahip olmasına ve geniş bir fiyat yelpazesinde sıralanmasına rağmen kombi fiyatlarının geneli incelendiğinde Termoteknik kombilerin uygun fiyatlı kombiler olarak nitelenebileceği söylenebilir. Termoteknik kombi fiyatlarının değişmesine neden olan belli başlı özellikler vardır. Kombinin verimi bunlardan biridir. Kombinin minimum enerjiyle maksimum ısıtma kapasitesi ne kadar yüksekse uzun vadede kullanıcılara kazanç sağlayacağı için fiyatı da o kadar yüksek olabilir. Fiyatların değişmesine neden olan bir diğer özellik ise garanti süresidir. Diğer kombi modelleri ile kıyaslandığında servis imkanı ve garanti şartları ne kadar uzun vadeli ise kombinin bakımı o kadar uzun süre olduğu için Termoteknik kombiler kullanıcılar için avantajlı markalar arasına girmeyi bu yönleriyle başarır. 

  Termoteknik Kombi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kombi satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken başlıca özellikler vardır. Bunlardan ilki kombinin verim yüzdesidir. Kullanıcıların satın alacağı kombinin verim yüzdesi ne kadar fazla olursa minimum ücretle maksimum kapasitede çalışması ve yüksek verime sahip olması o kadar mümkün olur. Kombinin mimimum enerji tüketimiyle en yüksek derecede ısınmayı sağlaması verimin bir göstergesidir ve kombi satın alınmadan önce kullanıcıların en çok dikkat ettiği özellik de dolayısıyla verim özelliğidir. Kombi satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise satın alınacak kombinin ve yerleştirilecek alanın boyutlarıdır. Kombiler genellikle çok yer kaplayan ürünler oldukları için kombi satın alınmadan önce monte edilecek alanın en, boy ve genişliğinin ölçülmesi ve satın alınacak kombinin de bu ölçülere uygun olmasına dikkat edilmesi gerekebilir. Kombi satın alırken minimum gaz emisyonuna sahip kombilerin tercih edilmesi hem kullanıcılar hem de çevre ve doğa için faydalı olur. Bu nedenle gaz emisyon oranı da göz önünde bulundurulması gereken özelliklerden bir diğeridir. Termoteknik kombi fiyat listesi gibi ürünlere dair bilgile ise internet aracılığıyla öğrenilebilir. Termoteknik kombi çeşitlerinden birini satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenleri özetlemek gerekirse; verimlilik, tasarruflu su ve doğalgaz kullanımı, uygun fiyat, minimum gaz emisyonuna sahiplik, estetik tasarım ve optimum alan kullanımı gibi özellikler öne çıkar. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery